Skocz do zawartości

Królewski Herb, własne doświadczenia


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, KenMiliard napisał:

Nowe otwarcie każe jednak przypuszczać, że tym razem będzie lepiej. Jeśli o mnie chodzi, to jestem pełen nadziei.

Nowe otwarcie każe być jeszcze bardziej ostrożnym do wprowadzanych zmian. Odwieczna nadzieja o "dobrze i tanio". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że będzie przyzwoicie i tanio. Poziomu Yanko po butach za taką kwotę się nie spodziewam ;) A tak poważnie - te buty mają przecież konkurować cenowo z Kazarem, Ryłko, Gino i resztą towarzystwa. Innymi słowy zapełnić najniższą półkę czymś co wygląda przyzwoicie i nie rozpadnie się po roku. Nowa seria moim zdaniem przynajmniej pod kątem wizualnym wreszcie te założenia spełnia. Jeżeli wyjdą zamszowe double monki na tym nowym kopycie to chyba samemu z ciekawości przetestuję. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam, że te oksfordy są z linii Królewskiej KH kosztują 599zł, czyli tylko 100zł mniej niż za polecane na forum Berwicki(w pre-oderze u Tomka Milera można było kupić bawet taniej niż KH). Niższa linia Lord, owszem ma być alternatywą dla sieciówek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

Z tym znakomicie to bym nie przesadzał, ale na pierwszy rzut oka wyglądają ładnie.

Tutaj będę szedł w zaparte i trochę się z Tobą pospieram ;) Prawdę mówiąc, trudno mi wyobrazić sobie zgrabniejsze kopyto. Moim zdaniem jego kształt jest po prostu wzorowy, więc i zachwyt uzasadniony. 

No ale może coś ze mną jest nie tak, bo mnie się np. nie podoba większość kopyt C&J (wiem, że to ryzykowne porównanie), które uważam za zbyt smukłe, nadmiernie wydłużone i zatracające proporcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lebowski32 napisał:

Hargin, ale musisz przyznać, że w tej półce cenowej nokautują konkurencję. Zamiast kupować buty w sieciach galerianych już lepiej kupić takie. Chyba nie będą się szybciej rozpadać niż Kazary czy Gino Rossi (choć kto wie???).

Yhm... zasada mniejszego zła. Rozpadanie to jedno, a jak taki tańszy but potrafi wyglądać po kilku wyjściach to drugie - szczególnie w kwestii deformacji cholewki. Niczego nie przesądzam, nie mam KH i to się już raczej nie zmieni. Studzę jedynie niepohamowany entuzjazm i niezdrowe podniecenie nowinkami.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xkoziol napisał:

Współczuję urazów (znam to z autopsji).

Podziwiam zestaw na półce - C&J, KH :?

A co tam, nie mam uprzedzeń i jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

Fakt, faktem, że C&J są butami o kilka klas wyżej (głównie chodzi mi o jakość skóry na cholewce), ale w tej kategorii biją wszystkie posiadane przeze mnie buty innych firm (Yanko, Loake 1880), ale i cena inna. Pytanie czy warto ? Moje zdanie jest takie, że jeżeli kogoś stać na kupowanie droższych marek odzieżowych (w tym również butów, o których tu mowa) to warto. Jeżeli nie, lub uważa to za zbyteczne z różnych powodów, może spokojnie brać KH z tej nowej linii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musa19 Ja tam się nie dziwię. Takie na przykład kopyto 348 jest dosyć wydłużone, bardzo charakterystyczne i nie każdemu musi się podobać. Ja akurat bardzo je lubię :) 

@KenMiliard a mi akurat nietrudno jest wyobrazić sobie zgrabniejsze i ładniejsze kopyto o klasycznym, niezbyt dynamicznym kształcie. Choćby EG Chelsea. Rozumiem, że buty Ci się podobają wizualnie (mi również, co zresztą napisałem kilka postów wyżej), ale moim zdaniem mocno przesadzasz z tym "wzorowym kształtem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@musa19 Ja tam się nie dziwię. Takie na przykład kopyto 348 jest dosyć wydłużone, bardzo charakterystyczne i nie każdemu musi się podobać. Ja akurat bardzo je lubię :) 

Ja też się nie dziwię, bo miałem podobnie dopóki nie założyłem na nogi ;-).  Zresztą jak już jesteśmy przy kopycie 348 to wydaje mi się, że zupełnie inaczej wyglądają na nim Tetbury (o Milton to już nawet nie wspominam) - smuklej - niż np. Drummond czy Westbourne - bardziej masywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.