Jump to content

KenMiliard

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24

About KenMiliard

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

497 profile views
 1. Benevento, dziwne macie te szerokości nogawek w udach. Dotarły do mnie dwie pary: garniturowe Cesare i moleskinowe Barnaba. Obie pary w pasie idealne, ale do pierwszych ledwo mi wchodzą nogi, a w drugich mógłbym trenować kopnięcia z półobrotu, bo luźne są jak dres. Edit: Cesare jednak są w porządku. Przymierzałem je po treningu
 2. @Benevento, był kiedyś taki moment, że zdegustowany nieustannymi pomyłkami, brakiem kontaktu i przedłużającymi się terminami realizacji zamówień zaprzestałem kupowania u Was spodni. Wydaje mi się, że od mojego ostatniego zamówienia upłynęło już około 3 lat, więc z pewną nadzieją na poprawę jakości obsługi złożyłem kolejne zamówienia. Po kontakcie zainicjowanym z mojej strony dowiedziałem się, że deklarowany termin i tym razem nie zostanie dotrzymany. Wobec tego rodzi się pytanie: czemu służą przeceny na black friday, skoro mocy przerobowych nie wystarcza Wam nawet poza sezonem obniżkowym? Pytanie nie jest podszyte złośliwością ani uszczypliwością - po prostu widzę, że rozgrzebujecie wiele tematów na raz, a w kwestiach podstawowych wciąż kulejecie 😕
 3. @Benevento, tak sobie obserwuję zarówno ten wątek, jak i Waszą stronę z nadzieją, że pewne obietnice / zapowiedzi zostaną spełnione, a wygląda na to, że nic w tym kierunku nie zmierza. Miały powrócić chinosy chill day - cisza. Miała zostać poszerzona oferta chinosów slap up - cisza. Miał się zmienić krój chinosów x-press - cisza. Połowa kolorów dawno wyleciała z oferty i nie zapowiada się na to, aby wróciła. Jest za to dużo nowości, preorderów i kombinowania z detalami, tkaninami, dodatkami. Ogólnie dużo fajnych rzeczy, ale momentami dla mnie nieco zbyt wyszukanych. Czasem mam też wrażenie, że dużo tematów rozgrzebujecie równocześnie. Stąd pytanie: temat chinosów wróci kiedyś na poważnie?
 4. To od razu chętnie dopytam, na czym będą polegały zmiany w wykończeniu x-pressów. Zgaduję, że do tylnej kieszeni zostanie dodany guzik. Trafiłem? No i swego czasu w ofercie były też chinosy z dodatkiem elastanu (nie pamiętam nazwy). Jest szansa, że wrócą do sprzedaży?
 5. @Benevento, czy planowane jest poszerzenie oferty chinosów? Brakuje mi zwłaszcza modeli slap-up (x-pressy mają dla mnie jednak trochę zbyt lekką gramaturę). Podtrzymuję stanowisko, że dobre chinosy to na naszym rynku towar mocno deficytowy
 6. @Benevento, w opisie firmy jest tyle błędów (zwłaszcza interpunkcyjnych), że gdybym wszystko tu wylistował, to musiałbym wystawić Państwu fakturę za korektę. Ponadto drugie człony nazw spodni (garniturowe, lniane, sztruksowe itd.) powinny być pisane małymi literami. To samo dotyczy wspomnianego wcześniej "O Marce". Domyślam się wprawdzie, jakie przesłanki skłoniły autorów strony do użycia wielkich liter, ale nie zmienia to faktu, że nie jest to poprawne. Na stronie piszą Państwo, że pracują Państwo w branży od 12 lat, a w zakładce "O marce" jest już napisane, że współpraca trwa od 17 lat. I takich drobiazgów jest znacznie więcej, dlatego sugeruję zatrudnienie korektora.
 7. Super, w takim razie nie będę kombinował. A już niebawem następna!
 8. Tak, nie zmienialiśmy wymiarów. Button down w wariancie wydłużonym. Standardowy button down wydawał mi się trochę karłowaty. Na razie nie będę zwężał, bo wróciłem do sportu i zobaczymy, co będzie, jak odzyskam kilka kilogramów. Zresztą już jest lepiej A jak sądzisz: jest jeszcze szansa, że odrobinę się skurczy po pierwszym praniu?
 9. Chciałem zasięgnąć Waszej opinii w kwestii dwóch koszul Emanuel Berg, które w ostatnich tygodniach uszyłem sobie na zamówienie. Otóż zdecydowałem się na MTM z uwagi na dość niestandardowe proporcje (szeroki kark, który w zależności od aktywności sportowej waha się między 42 a 43 cm i wąska talia, ok. 80 cm). Pierwsza koszula, którą zamówiłem z EB została wykonana z oxfordu z próbnika Traveller. Muszę przyznać, że choć rękaw chyba nadaje się do lekkiego zwężenia, to z efektu jestem bardzo zadowolony. Co do drugiej koszuli mam dość mieszane uczucia, bo z niewiadomych przyczyn wyszła znacznie obszerniejsza. Jeszcze trochę sobie wmawiam, że jestem teraz trochę schudnięty i jak poćwiczę, to będę ją ładnie wypełniał, no ale chyba nie o to chodzi w szyciu MTM. Tu z całą pewnością rękaw będzie do zwężenia (chyba pani ściągająca miarę przeceniła mój biceps ). Całość pozostawiam Waszej ocenie.
 10. KenMiliard

  Marka Loake

  Praca biurowa, więc oprócz tornistra będę nosił worek z butami na zmianę A podczas zeszłorocznych mrozów obiecałem sobie, że więcej nie popełnię tego błędu i kupię coś naprawdę ciepłego.
 11. KenMiliard

  Marka Loake

  Dziękuję. Kupiłem je w salonie firmowym na Chmielnej. Niestety nie jestem ich w stanie porównać do żadnej w wymienionych marek, bo ani z Meerminem, ani z Carminą nie miałem jeszcze do czynienia. W każdym razie Hyde kupiłem w rozmiarze 7, mimo że pozostałe modele (Aldwych, a nawet 202 DS na bardzo topornym kopycie G) noszę w rozmiarze 7,5. Niestety sporo, bo 1320 zł, a nie chciałem potraktować salonu firmowego jako przymierzalni, aby zamówić taniej przez internet. Nie wydaje mi się, aby Hyde były dobrym wyborem na zimę, bo chociaż są to trzewiki, to jednak nie mają ocieplenia. Sam rozważam zakup kolejnych trzewików na zimę, ale tym razem będzie to albo model Wolf, albo Shoepassion 674.
 12. KenMiliard

  Marka Loake

  Pozwolę sobie zaprezentować mój wczorajszy zakup Oto Hyde:
 13. Czy tylko mi się wydaje, że noski mają inny odcień niż przyszwa?
 14. Tutaj będę szedł w zaparte i trochę się z Tobą pospieram Prawdę mówiąc, trudno mi wyobrazić sobie zgrabniejsze kopyto. Moim zdaniem jego kształt jest po prostu wzorowy, więc i zachwyt uzasadniony. No ale może coś ze mną jest nie tak, bo mnie się np. nie podoba większość kopyt C&J (wiem, że to ryzykowne porównanie), które uważam za zbyt smukłe, nadmiernie wydłużone i zatracające proporcje.
 15. Miałem na myśli aspekt wizualny. Pod tym względem buty są naprawdę ok. A że do tej pory pod każdym względem było mizernie, to prawda. Nowe otwarcie każe jednak przypuszczać, że tym razem będzie lepiej. Jeśli o mnie chodzi, to jestem pełen nadziei.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.