Skocz do zawartości

kolorystyka vs. funkcja vs. podejscie praktyczne


dsc

Rekomendowane odpowiedzi

Az tak to nie szaleje:) nijak nie widze jakbym to zgral z granatowym garniturem, ale dzieki za pomysl:)

 

W kwestii butow mamy to:

 

http://www.afinepairofshoes.co.uk/collections/oxfords-price-asc/products/alfred-sargent-exclusive-armfield

 

vs. ta pieknosc:

 

http://www.afinepairofshoes.co.uk/collections/oxfords-price-asc/products/alfred-sargent-exclusive-moore-cherry

 

no i jak tu brac czarne?

 

W temacie krawatow dosc ciekawie prezentuja sie navy satin ties od Hobera jak tu w temacie z SF:

 

http://www.styleforum.net/t/245529/a-sam-and-david-hober-tie-appreciation-thread/5595#post_7515546

 

Ponoc malo 'swiecace' co brzmi dobrze.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Yanko mnie do siebie nie przekonalo, trzymam sie C&J / A&S :) myslalem mocno o Vass'ach na ta okazje, ale wyszlo jak wyszlo w wegierskim temacie, wiec Vass odpada. Z ciekawszych producentow jest jeszcze Carmina, ale nie chce ryzykowac, bo kopyt zbytnio nie znam.

 

Pzdr,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Decyzja chyba podjeta, bedzie jak tutaj tylko z biala koszula:

 

http://i.imgur.com/RVbCD.jpg

 

poszetka tez biala, podobnie delikatna. Material z kolekcji Hober'a:

 

https://www.samhober.com/solid-fermo-fossati-satin-ties/

 

Ale przed zamowienie poczekam na swatch'e.

 

Buty jednak czarne (ASy z poprzedniego wpisu), bo garnitur jest dosc ciemny.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z satyna od Hobera? kombinowalem nad innym krawatem, ale grenadyna faktycznie troche malo formalna, a to srebra / szarosci nadal mam niechec:)

 

Wychodzi, ze albo Ty sie stroisz, albo ja dobieram dodatki jak do pracy ;D

 

Pzdr,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordo zrobi z tego zestaw mniej biurowy?:)

 

Ja sam skojarzen z biurem nie mam, bo garniturow na codzien nie nosze. Satyny tez do biura bym nie ubral, wiec to chyba kwestia gustu i doboru dodatkow na codzien. Garnitur jednorzedowy juz jest, chociaz tez troche zaluje, ze dwurzedowego nie bralem.

 

Nie chce zbytnio pstrokacic calosci, ma byc prosto i tego sie trzymam, finalnie zostal do doboru krawat, bo kolor / kroj garnituru jak i obuwie jest juz ustalone.

 

Pzdr,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na co dzień nie noszę garniturów, ale na to skojarzenie nic nie poradzę ;) I właśnie mam wrażenie, że bordo uczyniłoby z tego zestaw mniej biurowy. Choć oczywiście nie wykluczam, że to tylko takie zdjęcie, bo przecież w bardziej jednolitych zestawach też można wyglądać szałowo, czego życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc,

Przede wszystkim gratuluję i życzę udanej zabawy.

Od siebie dodam jeszcze jeden głos za czarnymi butami.

Tu nie ma co wyważać otwartych drzwi. Tym bardziej że użyjesz tych butów jeszcze nie raz. Wesela znajomych, w rodzinie, teatr i inne bardziej oficjalne czy wieczorne wyjścia.

A że nudne? No jakby kto w ogóle na weselu czy w teatrze boki zrywał ;) (ironia)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat garnituru jest na tyle ciemny, ze wieczorem w brazowym obuwiu wygladalbym conajmniej dziwnie:) wyglada na to, ze od czarnych oxfordow nie ma odwrotu.

 

Tak jak pisalem, w zestawieniu jedyna zmienna obecnie jest krawat.

 

Pzdr,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swatch'e doszly, satyna nie powala w kolorze niebieskim (nie chodzi tutaj o material tylko barwe), znacznie bardziej podoba mi sie grenadyna piccolo w kolorze light blue:D faktura grenadyny niezle odstaje przy gladkosci welny przynajmniej calosc nie zlewa sie w jedno. W weekend postaram sie zrobic kilka zdjec.

 

Pzdr,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co prawda nie caly swatch, ale porownanie grenadyny od Drake'sa, po lewej swatch Hobera Grenadine Fina, po prawej Hober Piccolo:

 

DSC_4270.jpg

 

Chyba padnie wlasnie na sky blue, butow czarnych jeszcze nie mam (AS chyba nie wyrabia z produkcja), ale mierzylem calosc do brazowych Hunt'ow AS...i wciaz uwazam, ze braz ladniej kompnuje sie z granatem, nawet tak ciemnym...

 

Pzdr,

T.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hober dotarl, faktycznie swietne wykonanie i nic jednak nie pobije krawata robionego na zamowienie (chodzi tutaj o wymiary) .

Pytanie do osob uzywajacych na codzien czarnego obuwia do ciemnogranatowych / granatowych garniturow. Dopasowujecie granat skarpet pod kolor spodni czy raczej celujecie w czern?

Pzdr,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie część forumowiczów złapie się za głowę, ale ja noszę tylko podkolanówki, z cieńszej lub grubszej bawełny, w zależności od pory roku, a w czasie upałów nie noszę żadnych skarpet. Wełnianych skarpet nie nosiłem więc nie wiem jak się sprawują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.