Skocz do zawartości

kolorystyka vs. funkcja vs. podejscie praktyczne


dsc

Rekomendowane odpowiedzi

Buty bede mial w rekach, tudziez na nogach w poniedzialek, wiec moge wyprobowac oba kolory, mam czarna bawelne z Drakes'a i ciemny granat z Turnbull&Asser. Granat z Drakes'a byly dosc jasny w bawelnie, w welnie lepszy ale wydawal sie dosc gruby i raczej nie na 20*C wiosne. Z kolei granat z T&A kolorystycznie jest ok ale grubosciowo jak papier wiec widac polowe nogi, troche srednio wedlug mnie.

Lydki mam jak kurczak, ale juz czulem lapanie nogawki chociazby przy siadaniu (pozdrowienia od waskiej nogawki).

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Krotkie podsumowanie z mojej strony jako, ze 'impreza' juz sie odbyla. Finalnie stanelo na czarnych ASach Armfield UK8, kopyto niby to samo, ale noga siedzi luzniej i jezyki sa nieco dluzsze przez, co dosc denerwujaco wbijaja sie w sciegno na przodzie nogi, tuz nad stopa (do tego stopnia, ze po weselu, az do dzisiaj - minal tydzien - mam slady w tych miejscach). Myslalem nad wymiana na UK7.5, ale w tym samym czasie na AFPoS byla wyprzedaz i niestety, ale model w rozmiarze UK7.5 zostal wyprzedany.

 

Skarpetki wybralem czarne (Drakes), 100% bawelna za lydke, mimo, ze w ciagu dnia bylo dosc cieplo (ok. 20*C i slonce) to noga dala rade:)

 

Krawat od Hobera pieknie trzymal wezel caly wieczor, wiec tutaj daje kolejny 'kciuk w gore' dla Sam'a.

 

Koszula - Luca Avitabile, tutaj mialem najwieksze obawy, kolnierzyk wydawal mi sie zbyt duzy (odbior byl korespondencyjny), mimo, ze uzgadnialem z Luca detale. Po upraniu calosc na szczecie zbiegla sie o obiecane 10mm i calosc lezala bardzo dobrze.

 

Ogolnie mysle, ze wyszlo niezle, ciesze sie, ze posluchalem porad wiekszosc, co do czarnego obuwia, faktycznie ciemny braz nie gralby tak dobrze z ciemnym granatem. W przyszlosc jedyne, co bym zmienil to czas dobierania i kupowania wszystkich elementow, wiekszosc wyszla bardzo na styk i czasami nie mozna juz bylo zmieniac decyzji. Chociaz to moze i lepiej:)

 

Pzdr,

T.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.