Skocz do zawartości

Trickers


fan_dobrego_buta

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Panowie szybka odpowiedz potrzebna w sprawie rozmiarówki trickersa. W Loake mam 9,5G przy modelu Churchill i 10F przy modelu Heston (chyba te przedłużane nie koniecznie mi siedzi). Chce zakupić trickersa na 4444 i tu się pojawia pytanie czy rozmiar 10 nie będzie za duży? 10f. Z hordy dziękuje za pomoc ...w miarę szybka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie są podzielone. Jeżeli na 4444 są trzewiki (Stow), wziąłbym 10, jeśli półbuty (Bourton), rozmiar 10 może wydawać się zbyt szeroki, nie tyle za długi, ile po prostu ogólnie obszerny. Trickers z automatu zaleca zejście pół rozmiaru w dół w przypadku 4444, ale moim zdaniem czasami może to oznaczać mało miejsca na długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Dziekuje za informacje. chodzi wlasnie o model Bourton. W przypadku wlasnie tego modelu np Herring pisze ze np 10F jest jak 10F. Jednoczesnie, na stronie Trickersa zalecaja brac 0.5 nizej.

Tak jak pisalem ja nosze w Loake 9,5G i 10 w F....wiec co teraz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Widzę, że Trickers nadal nie ciszy się dużym zainteresowaniem w naszym kraju. Szkoda, bo robią świetne buty. Boutrony czy Stow można również wykorzystać do kombinacji smart casual z chinaosami-nie tylko jako typowy casual. 

Ostatnio skorzystałem oferty na Herring Shoes i kupiłem kolejne Stow, tym razem wykonane z zamszu Rapallo Snuff. Wykonane na odchudzonej podeszwie (troszkę lżejsze). Piękne buty. Gorąco polecam. A dziś dokupiłem szare (Shale). Zostały już ostatnie pary na Herring Shoes więc radzę się pospieszyć.

 

 

stow_5634_79_qtr_pair_original_78495_1_1.jpg

trickers_stow_in_shale_suede_1.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam wszystkich w Nowym Roku. Na AFPOS jest ciekawa oferta na Trickersy Stow ze skór  Kudy, & Mc oraz Bourtony z zielonego zamszu. Wszystko w sekcji Clearance.

https://www.afinepairofshoes.co.uk/collections/sale-price-desc

W moim ostatnim zamówieniu deklaracja wartości przez sprzedawcę była 100 GBP, więc należy doliczyć jakieś 150 pln opłaty u kuriera w Polsce. Jednak nadal mamy buty w cenie poniżej 50% ceny regularnej.

 

1_25ddb534-dcbd-4d30-8eaa-16853dd338b1_1296x.jpg.webp

DSC_0016copy_cf500c05-2931-4338-9bc2-d38f80b93e77_1296x.jpg.webp

DSC_0033copy_1296x.jpg.webp

DSC_0009copy_1296x.jpg.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 17:27, bratdominik napisał:

@fan_dobrego_butakopyto 4444 - schodzisz pół numeru w dół w brogsach? a w trzewikach? tak myślę sobie, że może bym się skusił.

Z tego co pamiętam z wątków o AS pisałeś , że masz bardzo niskie podbicie i wąską piętę więc w przypadku kopyta 4444 będziesz miał ciężko to wkładkami czy nawet podklejeniem języka ogarnąć . Według mnie to kopyto jest bardzo obszerne w podbiciu, a ciężko zejść z rozmiarem bo nie jest długie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2019 o 08:38, lubo69 napisał:

Trickers z automatu zaleca zejście pół rozmiaru w dół w przypadku 4444, ale moim zdaniem czasami może to oznaczać mało miejsca na długość.

To nie aż tak dużo scrollowania, jakieś dziesięć postów w górę🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie aż tak dużo scrollowania, jakieś dziesięć postów w górę
Twój post czytałem, tyle że Ciebie nie znam na tyle żeby ufać bez pytań jeśli chodzi o rozmiarówkę. A fana znam dobrze od lat, i jego stopę też w wyniku wielu konsultacji, stąd pytałem jego konkretnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podbicie wyższe nich przeciętne i może z tego powodu, w przypadku 4444 nie zakładam zejść o 1/2 rozmiaru w dół. Dobrym przykładem są buty Cheaney na kopycie 12508, w rozmiarze UK8, są dobrze dopasowane z miłym luzem. Natomiast rozmiar UK7.5 na długość są akceptowalne, jednak uciskają mnie w podbiciu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.