Skocz do zawartości

Trickers


fan_dobrego_buta

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, rumcajs43 napisał:

Tak działają promocje ;)

To rozcięcie wygląda na dość głębokie , sprzedali mocno udzkodzone buty , jak nie rozwiążą problemu w odpowiedni sposób to będzie to raczej antyreklama .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 14.02.2024 o 23:04, CZM napisał:

Wymyślili, będzie wymiana.

 

edit.

Dziś doszła para po wymianie, tym razem wszystko gra.

Trochę to trwało, ale efekt zadowala.

Skóra z Kudu bardzo ciekawa.

IMG_1970.jpeg.d5f70751e0f90d3ff6cc0c27661a197b.jpeg

Bardzo ładne, gratuluję zakupu.

Czy mógłbyś napisać jaka kwota została naliczona dodatkowo z tytułu vat/akcyzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty trochę już rozchodzone, paręnaście kilometrów łącznie. Dla mnie kopyto wygodne, ale mam wysokie podbicie. Natomiast jak bym zszedł te zalecane pół numeru, to byłyby za ciasne. Kolor w świetle dziennym bardzo ładny, głęboki.
Co do naliczonych kwot to mam wrażenie, że trochę ze mną poszaleli, bo wyszło 5 stów z groszem. Dla towarów wyprodukowanych w UK to chyba nie powinno być aż tyle(?).

20240317_145405.jpeg

20240317_151957~2.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CZM napisał:

Buty trochę już rozchodzone, paręnaście kilometrów łącznie. Dla mnie kopyto wygodne, ale mam wysokie podbicie. Natomiast jak bym zszedł te zalecane pół numeru, to byłyby za ciasne. Kolor w świetle dziennym bardzo ładny, głęboki.
Co do naliczonych kwot to mam wrażenie, że trochę ze mną poszaleli, bo wyszło 5 stów z groszem. Dla towarów wyprodukowanych w UK to chyba nie powinno być aż tyle(?).

 

 

Buty bardzo ładne. Sam mam trzewiki ze skóry kudu, z tej samej garbarni (CF Stead) tylko wyprawione jako zamsz, a nie woskowane.

Co do naliczonej kwoty, powinno być tak, że kupujesz z UK z ceną netto (czyli bez VAT-u), a w Polsce dopłacasz nasz VAT (23 %), zaś cła w ogóle powinno nie być. Czyli np. buty za 500 funtów powinni ci sprzedać (jako wysyłkę poza UK) za 400 funtów, a ty powinieneś dopłacić jakieś 500 zł opłat firmie kurierskiej.

Ja ostatnio jak zamawiam z UK, to ostatnio zawsze kupuje w tym schemacie, większość ich sklepów międzynarodowych już ogarnęła sprawę i wysyłają w cenie netto. Żeby nie szukać daleko, np. Aero Leathers mają dwie wersje strony - UK i "rest of the world" z dwoma wersjami cenowymi.

Podwójne naliczanie VAT-u (tak, o tobie mówię, ebayu!) to zwykłe złodziejstwo i takich firm po prostu trzeba unikać, albo kupować przez "Paczka z UK" na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.