Skocz do zawartości

Lets gets ready to rumble: W vs Y


spiryt

Rekomendowane odpowiedzi

Pojedynek (mimo różnej kategorii wagowej) między J.M Weston “Demi-chasse” Derby 598 vs Yanko Style 539.

“Rozcięte derby” to coś w co zamierzam zaopatrzyć moje stopy. Przeglądam zdjęcia i  obydwie pary mnie się podobają; szerokie i wrażliwe stopy będą stawiały na wygodę. Nie mam jeszcze zdecydowanego faworyta; obydwie marki można przymierzyć i nabyć w Warszawie co jest dużą zaletą. Na „kogo” głosowaliby forumowicze? Czy może znalazły się jeszcze jakiś zawodnik? Każda  informacja to dobra informacja. Zdjęcia zapożyczone ze strony producenta i forum.

Tak na marginesie takie pojedynki marek lub poszczególnych par butów mogły by dodać kolorytu a na pewno poszerzyć "butową wiedzę". Pierwsze zdjęcie Westonów drugie to Yanki

post-865-0-94276200-1401044838_thumb.jpg

post-865-0-04039100-1401044852_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam informacji dot butow, moge jedynie oddac swoj glos: Weston. Wg mnie wygladaja troche smuklej i 'czysciej'. Szwy sa lagodniejsze co uwytania linie buta. Pieta tez bardziej mi sie podoba bez przeszycia a na koniec czubek chyba tez delikatnie mniej wygiety.

Nie mam pojecia jak z cenami obydwu i jakoscia, nigdy nie mialem ich w rece wiec opinia jedynie pod katem stylistycznym. Ja zalozylbym Weston

;-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym Yanko.

 

Być może, do granatowego, mniej formalnego garnituru, wziąłbym Westona. Ponieważ jednak apron to dla mnie but jedynie casualowy, stawiałbym na mocniejsze przeszycia. Derby, szczególnie w tej wersji, nigdy nie będą do końca eleganckie, a Yanko przynajmniej nie próbują niczego udawać.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech to edward green dover ;-)

 

Tak na pierwszy rzut oka Carminy trochę za bardzo starają się być eleganckie (może kwestia zdjęcia). Weston jakoś nie do końca, przez to, co napisał Pirat (ale pytanie czy to na żywo w ogóle widać).

 

A kolor jaki? Bo jak dla mnie wszystkie norwegian split toe w innych kolorach niż odcienie brązów mają mały sens.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Saint Crispin, choć pewności nie mam. Skąd wątpliwości? Nie lubię butów z podeszwą, która pod czubkiem nie jest zaokrąglona tylko płaska. Dlatego wyżej oceniam SC. Tylko, ze jak patrzę na zdjęcia to nie mam pewności czy płaskość czubka EGD nie jest jedynie złudzeniem optycznym. Na zdjęciu SC mam czasem wrażenie, ze jeden but ma czubek zaokrąglony a drugi płaski. 

Moze to piątkowe zmęczenie. 

Jeśli w obu parach czubki podeszw są zaokrąglone, to wybralbym tą tańszą pare. Obie sa piękne. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.