Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy, któryś z użytkowników forum miał doczynienia z obuwiem firmy Bexley? Jak ze stosunkiem ceny do jakości?

Pozdrawiam

Kuba

Mam Sneakersy Bexley. Stosunek ceny do jakosci dobry ...w przypadku zas obuwia formalnego (zwlaszcza Good Year Welted) bardzo dobry. W sklepie nalezaloby placic prawie dwa razy tyle, za cos podobnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gccg

Mam pytanie odnośnie Twoich sneakersów Bexley'a, których fotki umieściłeś w innym temacie. Od jakiegoś czasu rozglądam się za podobnymi butami, ale nigdzie nie mogę znaleźć nic takiego. Mógłbyś zdradzić gdzie je kupiłeś, albo ewentualnie podpowiedzieć gdzie mógłbym znaleźć coś takiego?

Te pierwsze brązowe są po prostu świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gccg

Mam pytanie odnośnie Twoich sneakersów Bexley'a, których fotki umieściłeś w innym temacie. Od jakiegoś czasu rozglądam się za podobnymi butami, ale nigdzie nie mogę znaleźć nic takiego. Mógłbyś zdradzić gdzie je kupiłeś, albo ewentualnie podpowiedzieć gdzie mógłbym znaleźć coś takiego?

Te pierwsze brązowe są po prostu świetne.

Oczywiscie ... kupilem je online. Tutaj: http://www.bexley.fr/Bexley/chaussure-R ... loris=noir

Bexley ma doskonaly serwis ...w ciagu paru dni masz je w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też ładne buty klasyczne za 40 i 50 funtów. Ciekawe jaka to półka jeśli chodzi o jakość, mam ochotę coś kupić.

Badz ostrozny ... nauczylem sie, ze "tanio ... to zawsze drogo".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Our shoes are made in Portugal and Italy using the finest hand-picked premium graded leathers from Italy.

Construction

Soles are stitched to uppers offering you exceptionally well constructed shoes made using traditional methods. The leather soles are produced in our factory and offer you a refined finish whilst our rubber soles give you the benefit of being both water resistant & non-slip. Linings are made from soft calf leather.

niby tak.. ale za 40 funtów .. mogę kupić Samuel Windsor :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu kupiłem przez net ten ich model http://www.henryjamesshoes.com/products/brown-suede/wise. W zimie nie chciałem męczyc zamszu, więc miałem je dopiero raz na nogach, ale pierwsze wrażenie jest pozytywne - imo są całkiem solidne i warte swojej ceny.

Natomiast co do innych modeli i ich aktualnych promocyjnych cen to mam ogólne odczucia, że w obecnych czasach ceny promocyjne bardziej odzwierciedlają realną wartośc produktu, więc generalizując dostanie się tyle ile się zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel Windsor mozesz kupic bedac w Anglii lub majac kogos z angielskim adresem... Tak czy inaczej ... to nie wierze, ze owe buty beda mialy jakosc Loake. Chociaz te welury (casual) w roznych kolorach sa ciekawe o ile ktos lubi ten styl.

Szczerze mowiac, to sneakersy sa baaardzo ciekawe w tej cenie. Odnosnie zas butow formalnych to chyba wolalbym poczekac jakis czas, dolozyc (odlozyc) jeszcze 50 funtow i kupic Loake badz Sanders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu kupiłem przez net ten ich model http://www.henryjamesshoes.com/products/brown-suede/wise. W zimie nie chciałem męczyc zamszu, więc miałem je dopiero raz na nogach, ale pierwsze wrażenie jest pozytywne - imo są całkiem solidne i warte swojej ceny.

Natomiast co do innych modeli i ich aktualnych promocyjnych cen to mam ogólne odczucia, że w obecnych czasach ceny promocyjne bardziej odzwierciedlają realną wartośc produktu, więc generalizując dostanie się tyle ile się zapłaci.

Masz racje ... (prawie) nigdy nie ma czegos za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - miałeś jakieś samuele? Strasznie tanio można je wyrwać, ciekaw jestem jak się sprawują jako budżetowe buty.

Nie ... nigdy ich nie mialem, poniewaz nie znam nikogo w Anglii, kto moglby mi je przeslac. Samuel Windsor nie wysyla za granice. Mam cos podobnego amerykanskiej produkcji - "budzetowki" Stacey Baldwin. Buty, ktore w sumie nie sa zle, Good Ywer konstrukcja ... ale podeszwa goeszej jakosci, skora "plastikowata" etc. Odnosnie trwalosci, to mozna je lata cale uzywac lecz estetyka pozostawia wiele do zyczenia a i komfort moglby byc wiekszy.

Poza tym ... "w miare jedzenia brzuch rosnie". Jezeli nosisz buty lepszej jakosci i kupisz buty o klase nizsze, to z reguly nie bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły do mnie Loake model Oban: http://www.loake.co.uk/Shop/Products.as ... ke+Catalog)

w kolorze ciemnobrązowym. Kupiłem na ebayu za 115 GBP. Wyglądają fantastycznie, na razie jestem na etapie rozchodzenia ich.

Co do rozmiaru to zwykle noszę 44 lub 45, a zamówiłem UK 9,5 i pasują idealnie.

Dołączona grafika

Kilka tygodni temu kupiłem sobie również lekkie zamszowe buciki w TKMaxxie. Producent to Firetrap. Cena ok. 130zł jeśli dobrze pamiętam. Buty są na gumowej - płaskiej - podeszwie. Są w odcieniu lekko zielonkawym (na fotce wyszły bardziej szare). Ich rozmiar to UK 10 (wybite na podeszwie), aczkolwiek opisane były nalepką UK 9,5. Myślę, że latem będę miał z nich dobry użytek. Żeby nie było wątpliwości (złe ujęcie) są to półbuty.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru to zwykle noszę 44 lub 45, a zamówiłem UK 9,5 i pasują idealnie.

częściej 44 czy 45? myślałem, że 9.5 to mój rozmiar, ale ja noszę 44, w porywach 43 potrafi być dobre. Chyba za pierwszym razem trzeba strzelać :(
To roznie wyglada w przypadku roznych producentow.

A jakie buty zamierzasz kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz wyszedł temat rozmiarów, to mam pytanie. Rozochocony wątkiem zakupów angielskich butów jestem na skraju desperacji - teraz albo nigdy. Myśle o Loake-ach lubb Herringsach. Normalnie kupuję 43, ale czasami rozmiar 8,5 też pasuje. Mam dosyć wysokie podbicie, więc co radzicie UK 8,5 czy 9, tęgość F czy jednak G. Radźcie, bo oszaleję :oops:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Loake UK9 i chyba są delikatnie za duże - zwykle noszę 43, ale Loake powinny chyba być UK8,5.

To by się zgadzało z doświadczeniami Łukasza.

Zastanawiam się nad Bexleyami i wg ich klasyfikacji powinienem wybrać UK8,5, bo to francuskie 43.

Mam też T.Jackson UK9 (robi je Loake albo Sanders) i też mogłyby być 0,5 numeru mniejsze.

Gdybyś był z Warszawy dałbym Ci przymierzyć moje Loake, miałbyś łatwiej niż my wszyscy:)

Mogę ewentualnie dokładnie pomierzyć je wieczorem - porównasz z juz posiadanymi i dopasowanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.