fan_dobrego_buta Opublikowano 9 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Marca 2015 Myślę, że warto podzielić się doświadczeniami związanymi z rozmiarówką AS i innymi butami. Poniżej podaję porównania, które naturalnie mi się nasuwają. Jeżeli ktoś potrzebuje porównania z innymi butami kt posiadam, to proszę o sugestie.Kopyto 109F - posiadam 2 pary w rozmiarze 7.5. Buty są bardzo dopasowane jednak mam wciąż zapas na długość. Pokonując do:- Yanko 915F, w moim przypadku - Yanko są delikatnie dłuższe i obszerniejsze o jakieś 2/5 rozmiaru (więcej mijsca w okolicach dużego palca).- Meermin Hiro-na tęgość jak Hiro 7.5 jednak AS są delikatnie dłuższe (2 mm)Kopyto 1966 (jest delikatnie obszerniejsze niż 109 biorąc pod uwagę ten sam rozmiar). Buty mam w rozmiarze 8. Nie nasuwa mi się żadne porównanie.Kopyto 87 - jak pisali koledzy forumowi, jest to całkiem obszerne kopyto jak na tęgość F. Porównując do 109, jest troszkę krótsze, jednak zdecydowanie szersze. Buty mam w rozmiarze 7.5 i porównując do:- Loake 024 - wypadają troszeczkę większe- Cheaney Avon Tweed-na długość podobnie, jednak 87 są troszkę szersze.Kopyto 99 oraz 742 z informacji, kt otrzymałem z fabryki, są o jakieś 0.5 cm krótsze od 109. Jednak należy zaznaczyć, że 742 są szersze delikatnie od 109. Ja osobiście zamawiam w przypadku modeli na kopycie 99 i 742 o 1/2 większe buty.Nie wiem, czy ten bełkot pomoże, jednak zawsze jakieś sugestie. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 10 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2015 Jezeli ktoś jest zainteresowany (rózne rozmiary)to zapraszam na priv - ważne tylk odo soboty (14.03.15) Charlton (split toe) w kolorze Antique Oak (jak na stronie AS) - (jest to kopyto 99, więc wypada troszkę mniejsze) Hunt - w kolorze jak na stronie AS Cambridge - kolor Rustic (jak na stronie AS) Armfield - kolor czarny i mahogany Moore - w kolorach Black, Cherry oraz Mahogany Radwell - w kolorze jak na zdjęciu - Piekne Chukka wykonane z Hatchgrain, idealne na wysokie podbicie Ramsey - Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 11 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 11 Marca 2015 Duzo modeli w rozm 12 RAMSEY HUNT ANTIQUE MAHOGANY & MAHOGANY CHARLTON - RUSTIC Graied RADWELL CHESTNUT BURNISHED JODPHUR BOOT Herring RALEIGH oraz FIENNES Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 11 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 11 Marca 2015 I jeszcze mam info o tych modelach - room 7.5, 8.5 oral 11 (podobne do Ramsey) Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 11 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 11 Marca 2015 Mam jeszcze dodatkową informację na temat Chucka Radwell, które wyprodukowane są z Hatch Grain (skóra z garbarni Horween). Na pediwear buty w wyprzedaży są za 375 GBP.Poczytałem troszkę w internecie i dodatkowo dziś popytałem. Jest to rewelacyjna skóra, z której np. bardzo dużo produkuje Gaziano and Girling’s. Należy jednak wiedzieć, że G&G przy produkcji butów, czyści barwienie i wykańcza skórę ponownie. Skóra na butach oferowanych przez AS nie była w fabryce czyszczona dodatkowo. W związku, osoby, które zdecydują się na zakup, mają 3 możliwości:- zostawić jak jest mając świadomość, że skóra będzie się delikatnie łuszczyła (jaśniejsze plamy)- usunąć obecną farbę z powodu czego buty będą delikatnie jaśniejsze -dokonać polerki ciemniejszym woskiem/pastą.Dodatkowe zdjęcie z pediwear P.S. Nigdy nie planowałem kupić Chucka, jednak tym razem postanowiłem zmienić zdanie Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 13 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 13 Marca 2015 Może nie jest to "sesja zdjęciowa" jaką zamierzałem zrobić. Niestety jestem strasznie zabiegany. Aby nie być jednak pokazać buty, postanowiłem zrobić kilka zdjęć na szybko Charles II, Drake oraz AS Cambridge - W Drakeach czubki oraz pięty delikatie potraktowałęm czarnym kremem oraz pastą Buty są naprawde świetne i postanowaiłem w obecnym zamówieniu grupowym uzupełnić kolekcję o Moore w Cherry, Ramsey w Oak oraz Radwell Cytuj
TomiW01 Opublikowano 13 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 13 Marca 2015 Na jaką stopę są as more, tzn na jakim kopycie? tom______i Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 13 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 13 Marca 2015 AS More są na kopycie 742 Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 16 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 16 Marca 2015 Aby nie pisać oddzielnie do wszystkich osób- najpózniej w środę będę wysyła emaile z potwierdzeniem zamówienia i info dotyczące wpłat. Zwłoka jest spowodowana moim wyjazdem (duża różnica czasu oraz ograniczony dostęp do internetu) oraz faktem, że dopiero dziś wysłałem info na temat butów w rozm 10 oraz 10.5 do kolegów, kt czekali spis od soboty. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 17 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2015 Koledzy noszący buty w rozm. 10 oraz 10.5 na kopycie 106 są takie 3 ciekawe modele. Jutro zamykam listę więc, jeżeli ktos jest zaintereswany prosze o info: piasek jest granatowy Cytuj
eye_lip Opublikowano 17 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2015 Piękne, szkoda że nie ma rozmiaru dla mnie. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 18 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 18 Marca 2015 Niestety tylko w 10 oraz 10.5 Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 18 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 18 Marca 2015 Koledzy, którzy zdecywali się na zakup grupowy, info dotyczące danych do przelwu wysłałem na priv. Proszę jednak o sprawdzenie, czy: - wyliczenie zgada się (mam na myśli obe strony rozliczenia ) - czy wymieniony model, rozmiar, kolor oraz czy Tytuł przelewu zgadza się z zamówieniem Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 20 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 20 Marca 2015 Wyłaśnie wysałłem potwierdzenie, które buty będą zamawiane. Niestety przelew zrobię dopiero w weekend, gdyż utknąłem w Astanie i waracm dopiero jutro. Wszystkim dziekuje za wpłaty. Jutro be∂e sprawdzal konto i przesyłał potierdzenie na priv. Pozdrawiam Marcin Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 21 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2015 AS Moore Cherry - już nie mogę się doczekać 4 Cytuj
Whitesnake Opublikowano 21 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2015 W tym kolorze też pięknie wyglądają. Cytuj
TomiW01 Opublikowano 21 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2015 Piękne, naprawdę piękne tom______i Cytuj
proki1971 Opublikowano 21 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2015 Rewelka. I gatunek czy mają jakąś skazę? Cytuj
Mateusz Papiernik Opublikowano 21 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2015 Omatko, jaki piękny kolor! Zastanawiałem się nad nimi, ale bałem się rozmiarówki. Mam szeroką stopę i bałem się wziąć to kopytko z naddatkiem. Moore Cherry na Twoich zdjęciach wygląda absolutnie kosmicznie! Oficjalnie choruję na te buty! Cytuj
dsc Opublikowano 22 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Marca 2015 Wygladaja pieknie, szkoda tylko, ze a ) nie ma ich w standardowym brazie b ) kopyto jest dosc ryzykowne. Pzdr, T. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 22 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Marca 2015 Rewelka. I gatunek czy mają jakąś skazę? Zamówienie poszło na seconds Cytuj
proki1971 Opublikowano 22 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Marca 2015 A jaka mają czy moga mieć skazę? Ile Marcin Cię wyszły? Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 23 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2015 Buty kosztowały 260 GBP (do ceny doliczyłem przesyłkę i szmatkę bawełnianą za kt trzeba było zapłacić extra). Dopiero jak buty dotrą będę wiedział jakie są skazy - jednak zapewniano mnie, że są to małe, kosmetycznie niedoskonałości. Postaram się w weekend zrobić zdjęcia poprzedniego zamówienia (Charles II, Drake oraz Cambridge), aby wszyscy mogli ocenić wady. Trzeba się doszukiwać - nia ma plam jak w Fencotach, kt kupiłem z Cheaney. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 23 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2015 Pieniądze zostały zaksięgowane i rozpoczął się proces ostatniego przygotowania naszych butów do wysyłki. Jak tylko dostanę "zielone światło" zamawiam kuriera. W związku z tym, że najbliższe tygodnie jestem w ciągłej podróży, proponuję zastanowić sie nad sposobem dostawy, i wysłać potwierdzeni do mnie na priv. Więć czy preferujecie: - odbiór na Okęciu (poniedziałek 6 kwietnia) - przesyłka kurierem DPD - proszę o podanie dokładnego nr oraz tel kom - Paczkomat - podanie danych do wysyłki, nr tel oraz nr paczkomatu Pozdrawiam M Edit - zakładam, że buty dotrą do mnie w przyszłym tygodniu w przyszły poniedziałek, jednak do czwartku nie będę w stanie się tym zając. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.