Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

AS Cambridge to  w/g mnie jedne z ładniejszych trzewików na "butowym rynku"; (bardzo dobra jakość wykonania; esteyka (jak dla mnie) najwyższej klasy; w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciu na któreym i tak prezentują się świetnie ), kupiłem ale niestety musialm oddać ponieważ okazały się zbyt wąskie. Heringi nie są dla nich alternatywą ewentualnie Edward Green Galway :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  szeroką stopę, to było fit F ale Pediwear twierdził, że powinno być ok, Shoehealer zalecał 0,5 numeru więcej. 

Cheaney mam fit G ale oxfordy więc  jednoznaczne porównanie bez sensu 

Trickersy Grasmere fit G są szersze

Yanko jak dostanę z zamówienia fit G to porównam

Loake nie mierzyłem

Reasumując to F było trochę szersze niż F w innych butach np Churchac

Tak mnie się spodobały iz zastanawiałem się nad MTO fit G u AS, bo jest taka możliwość lub też zlecenie polskiiemu szewcowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  szeroką stopę, to było fit F ale Pediwear twierdził, że powinno być ok, Shoehealer zalecał 0,5 numeru więcej. 

Cheaney mam fit G ale oxfordy więc  jednoznaczne porównanie bez sensu 

Trickersy Grasmere fit G są szersze

Yanko jak dostanę z zamówienia fit G to porównam

Loake nie mierzyłem

Reasumując to F było trochę szersze niż F w innych butach np Churchac

Tak mnie się spodobały iz zastanawiałem się nad MTO fit G u AS, bo jest taka możliwość lub też zlecenie polskiiemu szewcowi

Dziękuję za informacje. W moim przypadku Cheaney (zarówno oxfordy, jak i trzewiki) 7.5F pasują idealnie, natomiast Trickers Stow 8F są odrobinę luźne, jednak w rozm. 7.5 są za krótkie. Posiadam Herring Moriarty by AS w rozmiarze 7.5, które na długość są idealne, jednak wymagają delikatnego rozchodzenia/rozbicia na szerokość. Reasumując, dzięki twoim informacjom wiem, że nie mam co się martwić o tęgość a o długość. Mam do wyboru 7.5 lub 8 i z poprzednich doświadczeń wiem, że warto poprosić o poradę Richarda z ShoeHealer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cambridge 7,5F jest dłuższy niż trzewiki Foster and Son 7.5 G. W Cambridge między 7.5 a 8 jest 4 mm różnicy jezeli chodzi o długość .

Reasumując Cambridge 7.5 F jest stosunkowo szeroki i długi

 

mam Alfred Sargent Holburn Last 87 – 8,5 F https://forum.butwbutonierce.pl/topic/372-trzewiki-boots-obuwie-zimowe-zdjęcia-komentarze-kupno/page-14 – to samo kopyto, generalnie to dokładnie ten sam but tylko inna skóra i kolor – jak w AS bardzo dobre wykonanie, detale etc. etc.

za @spiryt mogę tylko powtórzyć kopyto obszerne i długie … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W chwili obecnej Herring Moriarti UK 8 & 7 za 50% ceny  - http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=8282&x=1

 

 

Udało mi się kupić Herring Moriarty produkowane przez AS w kolorze czarnym - http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&colset=1&styleid=2047&shoeid=7727&brandid=6&catid=57&oldcolid=4317&stype=0&colourid=4111

Skusiłem sięgdyż buty były z 50% rabatem (seconds-lekkie przetarcie na zamszu). Buty  naprawdę sliczne-bardzo elegancko wyglądają na nodze, co mnie cieszy, gdyż brakowało mi czegoś w tym stylu na specjalne wyjścia to drugie buty AS w mojej kolekcji i muszę przyznać, ze utwierdziły mnie w wysokiej ocenie AS — warte pełnej ceny.
P.S. Zdjęcia zrobię jak wrócę do Polski gdyż pudło jest już zakopane w bagazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy ktoś jz forumowiczów jest szczęśliwym posiadaczem następujących butów wykonanych przez Alfred Sargent dla Herringa:  Charles II lub Edward II?

 

attachicon.gifC1.jpg Charles II

 

attachicon.gifE2.jpg Edward II

 

Kopyto 109 jest rewelacyjne

Jestem szczęśliwy posiadaczem Charles II.

To  piękne buty, upolowałem na jednej z wyprzedaży Herringa.

Jestem bardzo zadowolony z zakupu!

Teraz poluje na czarne Armfiied, oczywiście jak się okazja nadarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charles II są pięknym butem. W grudniu były za -50% na Herring w rozmiarze 8.5- czy Tobie właśnie udało się je ustrzelić?

Ja niestety nosze 7.5 - w tym rozmiarze, buty leżą jak szyte na miarę. Mam ogromną nadzieję na second w Edward II jednak Charlesowi, też nie powiem nie". Jeżeli nic się nie pojawi do końca lata to z bólem serca kupie w I gatunku.

Podziel się zdjęciami. Buty są super, pięknie wykonane, rewelacyjna skóra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.