Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy widzieliscie, ale chyba sa "back in business" https://www.alfredsargent.co.uk/exclusive
Już od jakiegoś czasu. Niestety od kilku miesięcy nie widziałem tam żadnego update'u, niemniej samo to że ta strona hula daje nadzieję, że AS stoi mocno na nogach. Ciekawe czy robią GMTO.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj dotarł najnowszy nabytek z Anglii, AS Lamport w pięknym orzechowym odcieniu. Trudne do zdobycia, gdyż jest to model sprzed 2011 roku, z kolekcji Premier. Na szczęście komuś nie podeszły, więc oddał do British Heart Foundation, a ci wystawili na angielskim portalu aukcyjnym. Odrobinę porysowane, ale Renowator szybko przykrył wszystkie rysy. Dosyć trudne kopyto 80 EX, wąskie w palcach jak Ramsey, zwłaszcza na wysokości dużego palca, ale za to na długość właściwie idealne dla mnie w normalnym rozmiarze 7. Przy moim niskim podbiciu są dość luźne w tej części - być może zastosuję tongue pad w lewym bucie (lewą stopę mam ciut krótszą). Świetnej jakości skóra (Premier to modele full grade, z posiadanych przeze mnie informacji), podeszwa z krytym kanałem szycia, dokładne szycie; krótko mówiąc nie ma do niczego się przyczepić. Jak na model sprzed kilku lat (zakładam, że ta para została wyprodukowana jakiś już czas temu) w zaskakująco dobrej kondycji. Tutaj podziękowania dla kolegi @Grafa, który jako pierwszy pokazał mi ten model i zainspirował mnie do ich znalezienia. 

IMG_20200323_153634.jpg

IMG_20200323_153610.jpg

IMG_20200323_153725.jpg

IMG_20200323_153828.jpg

IMG_20200323_153900.jpg

IMG_20200323_154128.jpg

IMG_20200323_154304.jpg

IMG_20200323_154535.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Koledzy, przepraszam, że piszę dopiero dziś, ale ostatnio nie zaglądam zbyt często na forum. W związku z tym, że otrzymałem ofertę z AS, zastanawiam się, czy ktoś jeszcze chciałby dołączyć do planowanego przeze mnie zamówienia w AS? Otrzymałem listę butów seconds oraz modeli powystawowych ( te drugie głównie w rozmiarze UK8).

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.