Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kreatywny - dzięki za podsumowanie

 

Wszystkim dziękuję za udział.

 

Zastanawiam się co zrobić z tym remisem :)

Faktycznie trudno się było tego spodziewać, ale widać świąteczny czas sprzyja mało prawdopodobnym sytuacjom :)

 

Proponuję zainteresowanym (1-2 miejsce) 3 rozwiązania:

 

  1. Robimy dogrywkę poprzez głosowanie w ankiecie i tą drogą wyłaniamy 1 i 2 miejsce
  2. Na drodze losowania wyłaniamy 1 i 2 miejsce
  3. Łączymy pulę z 1 i 2 miejsca, dzielimy na pół - każdy dostaje bon na 900 PLN

Otwarty jestem na inne propozycje. Zainteresowanych proszę o info tu lub na priv.

 

adam100 - 3. miejsce i prawidła Black Label

TYTUS - 4. miejsce i ufundowaliśmy dodatkową nagrodę specjalną - prawidła Black Label :)

 

Nagrodę wśród głosujących rozlosuję w późniejszym terminie, bo już mnie pielęgniarka do łóżka goni :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kreatywny - dzięki za podsumowanie

 

Wszystkim dziękuję za udział.

 

Zastanawiam się co zrobić z tym remisem :)

Faktycznie trudno się było tego spodziewać, ale widać świąteczny czas sprzyja mało prawdopodobnym sytuacjom :)

 

Proponuję zainteresowanym (1-2 miejsce) 3 rozwiązania:

 

  1. Robimy dogrywkę poprzez głosowanie w ankiecie i tą drogą wyłaniamy 1 i 2 miejsce
  2. Na drodze losowania wyłaniamy 1 i 2 miejsce
  3. Łączymy pulę z 1 i 2 miejsca, dzielimy na pół - każdy dostaje bon na 900 PLN

Otwarty jestem na inne propozycje. Zainteresowanych proszę o info tu lub na priv.

 

adam100 - 3. miejsce i prawidła Black Label

TYTUS - 4. miejsce i ufundowaliśmy dodatkową nagrodę specjalną - prawidła Black Label :)

 

Nagrodę wśród głosujących rozlosuję w późniejszym terminie, bo już mnie pielęgniarka do łóżka goni :(

 

pozdrawiam

 

Uważam że wersja nr 3 będzie sprawiedliwa, ponieważ:

- każdy z wygranych chętnie dołoży trochę do super Yanków

- jak pogodzić nagrodę nr 2, jeśli "przegrany" w dogrywce ma ją dostać?

 

Tak w ogóle, to gratuluję zwycięzcom wygranej, wszystkim za chęć zadbania o swoje buty - dzięki Danielowi zrobiła się ogólnopolskie ruszenie "zadbajmy o swoje buty".

Ze swojej strony również dziękuję Danielowi za organizację konkursu i aż takie nagrody, nie spodziewałem się, że nagrody będą aż tak na bogato :) i życzę Ci duuuużo zdrowia! :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysztof.

Mam już głosy wszystkich zainteresowanych. Przesądzone. Podsunmowuję:

 

1-2. Miejsce - arsen i kreatywny (kolejność przypadkowa,  bo obaj zwyciężyli)

*2 Bony zakupowe, każdy o wartości 900 PLN do patine.pl (polecą na priv)

 

3. Miejsce - adam100

*Prośba o rozmiar prawideł i adres do wysyłki wraz z nr telefonu dla kuriera na priv

 

4. Miejsce TYTUS

*Nagroda specjalna (prośba o rozmiar prawideł i adres do wysyłki wraz z nr telefonu dla kuriera na priv)

 

Do rozlosowania został jeszcze bon 40 PLN dla głosujących ... tu proszę o chwilę cierpliwości.

 

Gratulacje, podziękowania, pozdrowienia, fanfary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. .mateusz
  2. adam100
  3. alabuz
  4. arche
  5. Artur Z.
  6. baker
  7. Bartek
  8. Bartłomiej M.
  9. Breslauer
  10. Caporegime
  11. cergi
  12. Cet
  13. damiance
  14. Denior
  15. Dignito
  16. dorka86
  17. emen
  18. eye_lip
  19. gawel
  20. goblinn
  21. Hagedorn
  22. Hargin
  23. kamil
  24. kamil.em
  25. Khornes
  26. Kobe
  27. Koval
  28. Krzysiek_W
  29. kubao
  30. Kubas
  31. Lashen
  32. leonid
  33. lolo
  34. lubo69
  35. MacGinter
  36. Maniek_
  37. michal.
  38. Michalina Panfil
  39. Misza
  40. NieMy
  41. pafcio0
  42. Panovy
  43. paparazzo
  44. Papryk
  45. pawelradzio
  46. Pepenix
  47. PlainChandler
  48. pol606
  49. qwertasdf
  50. Rafal__
  51. Ravic
  52. robin
  53. roland
  54. sirscruffy
  55. Skalpel
  56. SzymonK
  57. tangoup
  58. tkowalcz
  59. T-Rex
  60. type
  61. Verbov
  62. Vintage4Ever
  63. Vit
  64. VonOrlock
  65. wally
  66. waski
  67. weber
  68. whale
  69. White Haven
  70. Wiktor
  71. wyvern
  72. xkoziol

 

  • Czy kogoś brakuje na liście głosujących?
  • Kogoś wykasować? :)
  • Jakieś pomysły na oryginalne, sprawiedliwe losowanie zwycięzcy wśród głosujących?
Edytowane przez saphir.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zgadzam się z Vit'em w 100% i wierzę, iż prawidłowe dbanie o buty będzie owocowało w postaci ich użytkowania przez dłłługie lata.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! :) ...i podziękowania dla Saphir'a za zorganizowanie konkursu z tak bogatymi nagrodami :) ps. ...cieszę się że moje zdjęcia chociażby w małym stopniu przypadły do gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proszę wylosować to przyjadę do was osobiście po nagrodę w styczniu do Stargardu i przymierzę Yanki, gdyż się na nie strasznie napalam :) no i przy okazji zaopatrzę się w różnego rodzaju mydła do skóry, protektory, farbę do zamszu, renowatory i podobne (winter for shoes is coming :) ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jakieś pomysły na oryginalne, sprawiedliwe losowanie zwycięzcy wśród głosujących?

 

 

1. Wklej listę 72 osób do kolumny A w Excell od rekordu 1.

2. W dowolnej komórce kolumny B wklej: "=INDEKS($A$1:$A$72;los.zakr(1;72))"

3. Naciśnij ENTER i gotowe (ew. F9 aby wywołać funkcję) - wyrzuci Ci losową osobę z listy forumowiczów.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T4S podoba mi się najbardziej, bo losować to sobie mogę 100 razy, aż padnie nick, który mi przypadł do gustu i nic Wam o tym nie powiem :)

 

W niedzielę w niemieckim Oberstdorfie rozpocznie się rywalizacja w 62. Turnieju Czterech Skoczni. Poprzedni wygrał Austriak Gregor Schlierenzauer, najlepszy z Polaków Kamil Stoch był czwarty.

 

http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/1010742,Turniej-Czterech-Skoczni-Stoch-jednym-z-kandydatow-do-zwyciestwa-%5BZAPOWIEDZ%5D

 

Nagrodę zgarnie zatem osoba "wyliczona" od 1 do 72 za pomocą liczby będącej jednocześnie najdłuższym skokiem Polaka w niedzielnym konkursie :)

Przykład: Jak najdłuższy skok wśród Polaków odda Kamil Stoch o długości 72m (oby nie) to wygra xkoziol, a jak będą to 74m wygra adam100.

 

Może być? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu myślę że dużo bardziej losową będzie suma długości wszystkich skoków oddanych przez polaków, przy założeniu długości najdłuższego polskiego skoku na 90% będzie to coś w okolicy 115-135 metrów co wprawdzie dla mnie jest korzystne, ale dla osób z dolnej części tabeli oznacza brak szans.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.