Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[KONKURS] Mirror Shine & Saphir

post-17-0-36528100-1386512670_thumb.jpg

 

 

Spontaniczny konkurs zainspirowany wpisem i fotką Prezesa :)

post-17-0-88388400-1386512660_thumb.jpg

 

 

MINI-REGULAMIN:

 

 

Terminy:

  • Konkurs trwa od dziś do końca niedzieli 22.12.2013 (godzina 0:00) i do tego terminu można zamieszczać swoje zgłoszenia.
  • W ciągu 3 dni od zakończenia zostaną oficjalnie ogłoszeni zwycięzcy.

 

Zasady:

  • Każdy z uczestników może zamieścić maksymalnie 2 posty konkursowe zgodne z tematem konkursu. Mogą to być fotki, filmy, tutoriale, opisy ... ogranicza Was tylko wyobraźnia. Mile widziane prace, które w przyszłości będą stanowiły materiał poglądowy dla mniej doświadczonych Forumowiczów.
  • Zwycięzców wyłaniamy na podstawie punktów reputacji przydzielonych przez Forumowiczów dla poszczególnych postów.
  • W przypadku remisu, organizator wyłania zwycięzcę

 

Nagrody:

post-17-0-23938800-1386514740_thumb.jpg

 

post-17-0-83974400-1386514740_thumb.jpg

 

post-17-0-35248400-1386514741_thumb.jpg

 

 

 

Ustalenia końcowe:

Forumowicze, którzy zadeklarowali się do udziału w konkursie (trzymamy za słowo) :)

  1. damiance
  2. arsen
  3. Denior
  4. MCsel
  5. kreatywny
  6. Krzysiek_W
  7. constantin
  8. eye_lip
  9. adam100
  10. pirat

Oczywiście dziesięciu "DJ'ów" rozkręca imprezę, a Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do zabawy i walki o nagrody :)

Tradycyjnie podkreślam, że konkurs ma formę zabawy i nie należy rywalizacji traktować zbyt poważnie. Regulamin pisany na kolanie, więc zastrzegam sobie prawo do małych poprawek w przypadku sytuacji, których nie przewidziałem. Osoby zbyt poważnie podchodzące do zagadnienia proszone są o luz lub powstrzymanie się od udziału.

 

 

Dziękuję i zapraszam do zabawy!

 

 

 

Edit 14.12.2013:

  • Dodatkowa nagroda motywacyjna dla głosujących (klikających w strzałki reputacji) - Bon zakupowy na 40 PLN do multirenowacja.pl - bon zostanie rozlosowany po zakończeniu konkursu.
  • Biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na ich wykorzystanie w celach marketingowych (jeżeli ktoś nie wyraża zgody, proszę o info - uszanujemy to)
  • Po zakończeniu konkursu (22.12.2013 godzina 0:00) przez 48h będzie jeszcze można głosować - na 3-ci dzień ogłaszamy wyniki.
Edytowane przez saphir.pl
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko zawnioskował do regulaminu dodać zapis, że buty na których "zawodnik" "startuje" nie mogą być lakierkami (lakierowana skóra)

To się rozumie samo przez się, ale jakby ktoś miał wątpliwości to post Damiana właśnie stał się aneksem do Regulaminu :)

 

No i brak składu sędziowskiego :)

 

Czy wobec tego zapisu jest konieczny?

Zwycięzców wyłaniamy na podstawie punktów reputacji przydzielonych przez Forumowiczów dla poszczególnych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zrobienie lustra to sama przyjemność :) , to zrobienie wyraźnego zdjęcia za pomocą zwykłego aparatu fotograficznego to koszmar. Niemniej jednak, zgodnie z danym słowem, wczoraj polerka, dzisiaj fotki. Kolor butów to dzieło mistrzów ze Stargardu Szczecińskiego ;)

 

post-1121-0-03759300-1386882004_thumb.jp

 

post-1121-0-18906700-1386883487_thumb.jp

 

EDIT: Dodałem drugie zdjęcie

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wyszło samo ;) raz potrzebny był brąz, raz czarny, raz koniak, raz beż, granat, zielony, szary itp., jak brałem wosk to przydałby się krem w tych kolorach, a jak trzeba było to renomat, renowator, tintury, odsalacze, nanoprotektory i tłuszcze, próbniki kolorów... Przy próbach malowania w wojskowe barwy doszło jeszcze "kilka" w/w,  sam nawet nie wiem co jeszcze jest w drugim dnie walizki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie fajnie te fotki wyszły :)

Też mam z tym często problem. Ktoś pisał, że warto lepiej doświetlić obiekt odbijany w lustrze. Będę próbował przy kolejnej okazji :)

 

Dzięki za konkursowe zgłoszenie!

 

Edit:

Przypominam,  że punktami reputacji wyłaniamy zwycięzców. Zatem "Oglądaczy" proszę o kliknięcia w zielone strzałki po prawej i oddawanie głosów na swoich faworytów.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Update do regulaminu:

 

  • Dodatkowa nagroda motywacyjna dla głosujących (klikających w strzałki reputacji) - Bon zakupowy na 40 PLN do multirenowacja.pl - bon zostanie rozlosowany po zakończeniu konkursu.
  • Biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na ich wykorzystanie w celach marketingowych (jeżeli ktoś nie wyraża zgody, proszę o info - uszanujemy to)
  • Po zakończeniu konkursu (22.12.2013 godzina 0:00) przez 48h będzie jeszcze można głosować - na 3-ci dzień ogłaszamy wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie na półmetku.

Nieśmiało przypominam, że pozostało 5 dni.

 

Ekipa tradycyjnie czeka na ostatni dzwonek :)
Z zadeklarowanych uczestników wyzwanie zaliczyli Koledzy spatynowani na zielono :)
 

  1. damiance
  2. arsen
  3. Denior
  4. MCsel
  5. kreatywny
  6. Krzysiek_W
  7. constantin
  8. eye_lip
  9. adam100
  10. pirat

50/50 :)

 

Także jeszcze co najmniej 5 ciekawych realizacji nas czeka.

Mam również cichą nadzieję, że pojawi się kolejna grupa uczestników z poza listy, a wśród nich być może Czarny Koń imprezy, który pomysłem i realizacją zaskoczy wszystkich :)

 

Zapraszam do zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.