Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowe - BwB Wrocław 01.12.2013 18:00


pol606

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

zapraszam na spotkanie forumowe, które odbędzie się 01.12.2013 w Salonie Śląskim. Stolik zarezerwowany jest od godziny 18:00.

 

Proszę osoby zainteresowane o wpisywanie się w tym temacie, ułatwi to sprawę organizacyjną.

 

Zachęcam też osoby, które nie brały udziału we Wrocławskich spotkaniach, koleżeńska atmosfera pomaga "przełamać pierwsze lody". Zdjęcie z zewnątrz.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

post-811-0-54571100-1385211495_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że dotrę na spotkanie. Jednak będzie to zależało od oblężenia w pracy. 

Mam nadzieję, że do zobaczenia. 

 

Będziemy w Salonie do 21:00, także zapraszamy do tej godziny serdecznie.

 

Od jakiegoś czasu chciałem odwiedzić Wrocław. Myślę, że to jest dobra okazja :)

 

Na pewno dobra :)

Jeśli potrzebujesz odebrania z dowolnego punktu, odstawienia do dowolnego punktu, noclegu albo czegokolwiek związanego z przyjazdem, daj proszę znać na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyłem... i wrócę. 

To moja pierwsza integracja z ludźmi z BwB. 

Szedłem z pewną tremą, tym bardziej, że prosto z pracy (tak w niedzielę takie szczęście :angry: ). 

Wiedziałem, że mój ubiór nie był na najwyższym poziomie, a tak się chciałem pokazać mając w pamięci iż najważniejsze jest pierwsze wrażenie. 

Jednak wszystko było bardzo OK, normalni fajni goście,przyjęli mnie jak starego znajomego, zero dystansu, nieufności.

Byli tak mili, że zapłacili za mnie rachunek  ;), dzięki Paweł.

Na przyszłość, szczerze polecam spotkania integracyjne, bo można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. 

Jakich? Przyjdziecie to się dowiecie. Warto. 

Panowie kiedy powtórka ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olgierd

Wiedziałem, że mój ubiór nie był na najwyższym poziomie, a tak się chciałem pokazać mając w pamięci iż najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

 

Nigdy bym nie pomyślał, że strój na takim spotkaniu jest najważniejszy; ani też, że można tak pomyśleć.

 

Nawet bym nie pomyślał, że teraz mogę się mylić. Mogę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie pomyślał, że strój na takim spotkaniu jest najważniejszy; ani też, że można tak pomyśleć.

 

Nawet bym nie pomyślał, że teraz mogę się mylić. Mogę? :)

Możesz się mylić, nawet Ty.

Idąc na spotkanie z ludźmi, których pasją jest ubiór, można założyć z B. dużym prawdopodobieństwem, iż będą ubrani... dobrze.

Idąc na spotkanie z nowymi ludźmi, że takiego ujmę, chcemy, świadomie lub nie wypaść dobrze i zostać zaakceptowani, wywrzeć dobre wrażenie. Na dobre pierwsze wrażenie ma sie szansę raz, tylko raz. Niektórzy to rozumieją. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olgierd

Idąc na spotkanie z nowymi ludźmi, że takiego ujmę, chcemy, świadomie lub nie wypaść dobrze i zostać zaakceptowani, wywrzeć dobre wrażenie. Na dobre pierwsze wrażenie ma sie szansę raz, tylko raz. Niektórzy to rozumieją. ;-)

 

Bardzo dobrze to rozumiem. Dlatego pewnie osobiście bym się martwił: czy będzie o czym gadać? bo może to nudziarze, że tylko o ciuchach? albo o piłce? a może bez poczucia humoru ludzie (mnie to np. zawsze najbardziej boli -- osobiście wyznaję stereotyp, że jak się nie ma poczucia humoru, to i pewnie oleju w głowie)?

 

Nigdy bym nie myślał "czy się aby niezbyt dobrze ubrałem?" (aka "Wiedziałem, że mój ubiór nie był na najwyższym poziomie, a tak się chciałem pokazać (...)"), nawet gdybym myślał, że idę się spotkać z ludźmi, dla których "pasją jest ubiór".

 

Dla mnie EOT, bo dyskusja robi się nieco zbyt zniuansowana, a to jeden z elementów, który też mógłbym wspomnieć w pierwszym akapicie niniejszej wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.