Skocz do zawartości

PILNE I WAŻNE nagranie Dzień Dobry TVN piątek


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny wywiad, szkoda trochę, że Irka do głosu reszta dopuścić nie chciała, aż ostatecznie prowadzący musiał interweniować. 

 

To na co warto zwrócić uwagę następnym razem to:

- przygotować sobie konkretne spostrzeżenia wcześniej, bo w stresie to trzeba mieć talent do tego, by szybko opisywać pewne rzeczy 

- poćwiczyć synchronizację wypowiedzi, by nie zaczynać wszyscy na raz

 

Przy okazji fajne zdjęcie wybrali: "O rany, ale wtopę zaliczyłem..."

 

6520adfc-1c5b-11e3-ac61-0025b511226e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję. Mnie zdziwiło tylko jedno: dlaczego Styleman bez przerwy miał okulary? Czy w ogóle powinniśmy w zamkniętych pomieszczeniach i podczas wywiadu mieć je na nosie?  Wszyscy ubrani ekstra, chociaż Szmarmant trochę nie pod kamerę (drobna kratka zlewała się w oku kamery - "blikowała").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc takim tokiem rozumowania, można powiedzieć o wszystkim co jest w naszym kraju, że jest byle jakie.

Nie idź tym tropem MRV.

Wydźwięk ogólny jest jak najbardziej ok.

Wszystko w PL jest bylejakie: buty-koszmarki, workowate garnitury z folii spożywczej/ortalionu, podwójne kołnieżyki ale oto zjawiają się trzej "królowie"/ jeźdźcy i wskażą drogę jak przy wykorzystaniu, co podkreślał w wywiadzie jeden z Kolegów, wcale nie ogromnego budżetu osiągnąć optymalny poziom klasycznej męskiej elegancji.

Wyszło ładnie. :)

Co do okularów - nie wnikałbym w indywidualne wybory stroju. Być może stoją za nimi względy zdrowotne a o takie szczegóły pytać nie wypada.

Co ważne, nie było w tym wszystkim sławnego w wywiadach "Y-kania" a prezenter pozostał nie tylko źle ubrany ale i niedoinformowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa Panowie ! Z pewnością forum zasilą nowi użytkownicy po obejrzeniu materiału.

 

 

Dlaczego styleman miał okulary? Niech zgadnę, Warhol.

 

Moje zdziwienie budzi jedna kwestia. W wywiadzie padło zdanie: "Nie ma w tej chwili dobrych krawców w Polsce".

 

Vintage, chodziło o przekrój całego kraju.

 

My to wiemy ale ludzie odbiorą pewnie dosłownie te słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i muszę przyznać, że co, by nie zostało powiedziane i tak mam wrażenie, że, by dobrze wyglądać nie można mało zarabiać .

 

Dobrze ci się wydaje, te gadanie że każdy może być elegancki bez względu na zasobność portfela to zwykły PR. Ja sobie nie wyobrażam ubierać się elegancko będąc biedakiem zarabiającym najniższą krajową. Zostałaby mi opcja biegania po SH w poszukiwaniu perełek, a to jest czasochłonne i wyczerpujące zajęcie tym bardziej jak ktoś mieszka w małym mieście. Niestety elegancja kosztuje i trzeba reprezentować jakiś tam poziom majętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.