saphir.pl Opublikowano 16 Lutego 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 16 Lutego 2016 Zgadza się! Yanko 435 Burdeos Do jakiego kopyta jest zbliżone 924? Ciekawi mnie podobieństwo do 96x. Jest blisko 96x. Fotki z telefonu z tym, co było pod ręką: Kopyto 924 vs Kopyto 790 Kopyto 924 vs Kopyto 962 Kopyto 924 vs Kopyto 960 vs Kopyto 962 vs Kopyto 915 I zestawienie z różnymi modelami/kopytami (Yanko 345 w tym przypadku w innym kolorze i na YORKU): 3 Cytuj
maciato Opublikowano 26 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 26 Lutego 2016 Czy planowane jest wprowadzenie tego modelu?:https://www.instagram.com/p/BCPV2mtoQjd/ 1 Cytuj
maciato Opublikowano 26 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 26 Lutego 2016 Więcej informacji proszę . Cytuj
saphir.pl Opublikowano 26 Lutego 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 26 Lutego 2016 Liczę, że założę je na majówkę A przy okazji! Jakie kolory/skóry chcielibyście mieć dostępne w tym modelu? Cytuj
Kamilek Opublikowano 26 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 26 Lutego 2016 Przepiękny ten model. Nie mam żadnych butów z Yanko, ale tym razem chyba posłucham forumowego motto i dołożę do tej pary Cytuj
Miro Opublikowano 26 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 26 Lutego 2016 Liczę, że założę je na majówkę A przy okazji! Jakie kolory/skóry chcielibyście mieć dostępne w tym modelu? Naprawdę piękne No i derby, a mało derby w waszej ofercie. Kolor taki jak na tym zdjęciu, doskonały na cieplejszą porę roku, przy tym nie za jasny No i żeby był na tym kopycie 962. 1 Cytuj
Aron Opublikowano 29 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Lutego 2016 Planujecie wprowadzić możliwość wysyłki butów do Paczkomatu Inpost? Dostałem maila, w którym napisane jest "INPOST - przewoźnik odbiera paczki około godziny 14:00", ale w sklepie nie ma takiej opcji do wyboru. 5 Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 29 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Lutego 2016 Również preferowałbym paczkomaty niż kuriera Cytuj
saphir.pl Opublikowano 29 Lutego 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 29 Lutego 2016 Panowie, dziękuję za kopa Paczkomaty pierwotnie odpadły, bo ... nie pamiętam Zbadam sprawę i dam znać! Cytuj
eye_lip Opublikowano 29 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Lutego 2016 Popieram, moja ulubiona forma odbioru. Cytuj
Artur S. Opublikowano 29 Lutego 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Lutego 2016 A czy planujecie uzupełnić stan magazynowy butów na podeszwie York? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 29 Lutego 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 29 Lutego 2016 York w standardzie utrzymujemy tylko w trzewikach. W pozostałych butach standardem są skórzane spody, którą oczywiście zawsze można podzelować we własnym zakresie. Zdarzają się jakieś wyjątki, ale dość rzadko. Inne kombinacje obecnie są możliwe tylko przy MTO i w najbliższym czasie raczej się to nie zmieni. Cytuj
JackFrost Opublikowano 1 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2016 To wielka szkoda bo brogsy aż się prosi aby były w standardzie na podeszwie York. Zwłaszcza derby. 1 Cytuj
saphir.pl Opublikowano 1 Marca 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2016 Planujecie wprowadzić możliwość wysyłki butów do Paczkomatu Inpost? Dostałem maila, w którym napisane jest "INPOST - przewoźnik odbiera paczki około godziny 14:00", ale w sklepie nie ma takiej opcji do wyboru. Również preferowałbym paczkomaty niż kuriera Popieram, moja ulubiona forma odbioru. >>>FANFARY<<< To wielka szkoda bo brogsy aż się prosi aby były w standardzie na podeszwie York. Zwłaszcza derby. Wiem, ale w najbliższym czasie nie będzie to niestety możliwe. W dalszej perspektywie jak najbardziej, ale nie jestem na razie w stanie deklarować terminów, a nie chcę rzucać słów na wiatr 5 Cytuj
metius Opublikowano 5 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 5 Marca 2016 Powoli przymierzam się do kupna nowych sztybletów. Na Waszej stronie znalazłem fajne modele na kopycie 790 (M078) i 961 (M556). Problem w tym, że zamieszczone zdjęcia w jednym i drugim przypadku przedstawiają tę samą parę butów. http://patine.pl/yanko-m-556-negro.html http://patine.pl/yanko-m-078-negro.html Można prosić o informację jakiego kopyta dotyczy patinowa galeria? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 8 Marca 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 8 Marca 2016 Cały czas w rozjazdach, także przepraszam za zwłokę. Mam sygnał, że z fotkami zrobiono już porządek. O fotki porównawcze będzie ciężko, bo te modele na razie tylko MTO. W razie dodatkowych pytań bardzo proszę na adres sklepowy. Powinno być sprawniej i szybciej. Cytuj
flozbi Opublikowano 9 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 9 Marca 2016 Wczoraj odebrałem Państwa buty model Patine P002. Jestem zadowolony z wyglądu, a kolor nawet ładniejszy niż przypuszczałem. Muszę jeszcze trochę w nich pochodzić żeby się ułożyły. Mam nadzieję, że jakość po dłuższym użytkowaniu też będzie też w porządku. Moje pytanie: czy w przyszłości planują Państwo wprowadzenie jakiś modeli sygnowanych marką Patine dla takich osób jak ja, które nie mogą dołożyć do Yanko? Cytuj
Vit Opublikowano 9 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 9 Marca 2016 Wczoraj odebrałem Państwa buty model Patine P002. Jestem zadowolony z wyglądu, a kolor nawet ładniejszy niż przypuszczałem. Muszę jeszcze trochę w nich pochodzić żeby się ułożyły. Mam nadzieję, że jakość po dłuższym użytkowaniu też będzie też w porządku. Moje pytanie: czy w przyszłości planują Państwo wprowadzenie jakiś modeli sygnowanych marką Patine dla takich osób jak ja, które nie mogą dołożyć do Yanko? mam ten model i są bardzo wygodne. Będziesz zadowolony także z użytkowania:) Cytuj
saphir.pl Opublikowano 9 Marca 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 9 Marca 2016 W najbliższym czasie nie będzie nowych modeli z tej półki. Nad przyszłością cały czas pracujemy. Piętrzą się problemy, ale jesteśmy dobrej myśli. Na razie jednak nie potrafię określić ani żadnych dat, ani detali ... nic też nie obiecuję ... po prostu trzymajcie kciuki. Pozytywne wibracje pomagają Cytuj
saphir.pl Opublikowano 10 Marca 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2016 Takie fajne święto http://patine.pl Zapraszamy! 2 Cytuj
DanielD Opublikowano 10 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2016 Jaka różnica jest pomiędzy tymi modelami? Czy chodzi tylko o rodzaj użytej skóry, bo jak rozumiem kolor w obu przypadkach jest taki sam, czyli czarny? http://patine.pl/yanko-style-433-goodyear-welted.html vs http://patine.pl/yanko-272-boxcalf-negro.html Cytuj
Aron Opublikowano 10 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2016 Różnią się tylko ilością dziurek na sznurowadła. 1 Cytuj
saphir.pl Opublikowano 10 Marca 2016 Autor Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2016 Banery od dłuższego czasu w nowej formie (bardzo estetyczne), a kiedy odświeżenie strony www? Jest trochę pomysłów i planów, ale terminu na razie nie podam. Jeżeli są jakieś konkretne sugestie, bardzo proszę podsyłać - chętnie odnotuję. Jaka różnica jest pomiędzy tymi modelami? Czy chodzi tylko o rodzaj użytej skóry, bo jak rozumiem kolor w obu przypadkach jest taki sam, czyli czarny? http://patine.pl/yan...ear-welted.htmlvs http://patine.pl/yanko-272-boxcalf-negro.html Ilość dziurek Cytuj
DanielD Opublikowano 10 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2016 Dziękuję panowie, za tak szybką odpowiedź. Tak znacząca różnica w numeracji modelu pozwalała przypuszczać, że to zupełnie inne buty Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.