Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza się! Yanko 435 Burdeos :)

 

post-17-0-79834800-1455631626_thumb.jpgpost-17-0-58611600-1455631625_thumb.jpg

 

 

 

 

Do jakiego kopyta jest zbliżone 924? Ciekawi mnie podobieństwo do 96x.

 

Jest blisko 96x. Fotki z telefonu z tym, co było pod ręką:

 

Kopyto 924 vs Kopyto 790

post-17-0-80283900-1455632196_thumb.jpg

 

Kopyto 924 vs Kopyto 962

post-17-0-42721900-1455632257_thumb.jpg

 

Kopyto 924 vs Kopyto 960 vs Kopyto 962 vs Kopyto 915

post-17-0-18365200-1455632443_thumb.jpgpost-17-0-23496100-1455632444_thumb.jpg

 

I zestawienie z różnymi modelami/kopytami (Yanko 345 w tym przypadku w innym kolorze i na YORKU):

post-17-0-65646100-1455631696_thumb.jpgpost-17-0-05703100-1455631697_thumb.jpgpost-17-0-40987500-1455631697_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Liczę, że założę je na majówkę :)

A przy okazji! Jakie kolory/skóry chcielibyście mieć dostępne w tym modelu?

 

Naprawdę piękne :) No i derby, a mało derby w waszej ofercie.

 

Kolor taki jak na tym zdjęciu, doskonały na cieplejszą porę roku, przy tym nie za jasny :)

 

No i żeby był na tym kopycie 962.

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano

Planujecie wprowadzić możliwość wysyłki butów do Paczkomatu Inpost? Dostałem maila, w którym napisane jest "INPOST - przewoźnik odbiera paczki około godziny 14:00", ale w sklepie nie ma takiej opcji do wyboru.

  • Oceniam pozytywnie 5
Opublikowano

York w standardzie utrzymujemy tylko w trzewikach.

W pozostałych butach standardem są skórzane spody, którą oczywiście zawsze można podzelować we własnym zakresie. 

Zdarzają się jakieś wyjątki, ale dość rzadko. 

 

Inne kombinacje obecnie są możliwe tylko przy MTO i w najbliższym czasie raczej się to nie zmieni. 

Opublikowano
 

Planujecie wprowadzić możliwość wysyłki butów do Paczkomatu Inpost? Dostałem maila, w którym napisane jest "INPOST - przewoźnik odbiera paczki około godziny 14:00", ale w sklepie nie ma takiej opcji do wyboru.

 

Również preferowałbym paczkomaty niż kuriera 

 

Popieram, moja ulubiona forma odbioru.

 

>>>FANFARY<<<

post-17-0-36083200-1456839644_thumb.jpg

 

:)

 

 

To wielka szkoda bo brogsy aż się prosi aby były w standardzie na podeszwie York. Zwłaszcza derby.

 

Wiem, ale w najbliższym czasie nie będzie to niestety możliwe. W dalszej perspektywie jak najbardziej, ale nie jestem na razie w stanie deklarować terminów, a nie chcę rzucać słów na wiatr :)

 

  • Oceniam pozytywnie 5
Opublikowano

Cały czas w rozjazdach, także przepraszam za zwłokę. Mam sygnał, że z fotkami zrobiono już porządek. O fotki porównawcze będzie ciężko, bo te modele na razie tylko MTO. W razie dodatkowych pytań bardzo proszę na adres sklepowy. Powinno być sprawniej i szybciej. 

Opublikowano

Wczoraj odebrałem Państwa buty model Patine P002. Jestem zadowolony z wyglądu, a kolor nawet ładniejszy niż przypuszczałem. Muszę jeszcze trochę w nich pochodzić żeby się ułożyły. Mam nadzieję, że jakość po dłuższym użytkowaniu też będzie też w porządku. Moje pytanie: czy w przyszłości planują Państwo wprowadzenie jakiś modeli sygnowanych marką Patine dla takich osób jak ja, które nie mogą dołożyć do Yanko?;-)

Opublikowano

Wczoraj odebrałem Państwa buty model Patine P002. Jestem zadowolony z wyglądu, a kolor nawet ładniejszy niż przypuszczałem. Muszę jeszcze trochę w nich pochodzić żeby się ułożyły. Mam nadzieję, że jakość po dłuższym użytkowaniu też będzie też w porządku. Moje pytanie: czy w przyszłości planują Państwo wprowadzenie jakiś modeli sygnowanych marką Patine dla takich osób jak ja, które nie mogą dołożyć do Yanko? ;-)

mam ten model i są bardzo wygodne. Będziesz zadowolony także z użytkowania:)

Opublikowano

W najbliższym czasie nie będzie nowych modeli z tej półki. Nad przyszłością cały czas pracujemy. Piętrzą się problemy, ale jesteśmy dobrej myśli. Na razie jednak nie potrafię określić ani żadnych dat, ani detali ... nic też nie obiecuję ... po prostu trzymajcie kciuki. Pozytywne wibracje pomagają :)

Opublikowano

 

 

Banery od dłuższego czasu w nowej formie (bardzo estetyczne), a kiedy odświeżenie strony www?

Jest trochę pomysłów i planów, ale terminu na razie nie podam. Jeżeli są jakieś konkretne sugestie, bardzo proszę podsyłać - chętnie odnotuję.

 

 

Jaka różnica jest pomiędzy tymi modelami? Czy chodzi tylko o rodzaj użytej skóry, bo jak rozumiem kolor w obu przypadkach jest taki sam, czyli czarny?

http://patine.pl/yan...ear-welted.htmlvs http://patine.pl/yanko-272-boxcalf-negro.html

Ilość dziurek :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.