Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Echhh, zamszowe 435 na skórzanej podeszwie są takie świetne, że aż myślę o wzięciu zamszowych na gumowej, na jesień...

 

BTW - to pierwsze buty, których zdecydowałem się nie zelować, tak dobrze mi się w nich chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mamy tyle napoczętych projektów i roboty po uszy, że niestety nie będę się deklarował z terminami, a pochwalę się dopiero jak buty będą na miejscu. Jeżeli jest ewentualnie konkretny pomysł, bazujący na gotowych modelach, a polegający na zmianie kopyta, bardzo proszę o zapytanie na e-mail sklepowy w ramach MTO. Majorka ostatnio trochę bardziej elastyczna, także po podaniu wszystkich detali w indywidualnym zamówieniu MTO możemy konsultować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mamy tyle napoczętych projektów i roboty po uszy, że niestety nie będę się deklarował z terminami, a pochwalę się dopiero jak buty będą na miejscu. Jeżeli jest ewentualnie konkretny pomysł, bazujący na gotowych modelach, a polegający na zmianie kopyta, bardzo proszę o zapytanie na e-mail sklepowy w ramach MTO. Majorka ostatnio trochę bardziej elastyczna, także po podaniu wszystkich detali w indywidualnym zamówieniu MTO możemy konsultować.

Szkoda. Też już zgłaszałem wcześniej pomysł derby na 915, bez zdobień. Myślę, że wyglądały by bardzo ciekawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło mi przez myśl, że gdybym miał coś poprawić w Yanko, byłoby to dodanie dwóch małych woreczków (po jednym na buta) zamiast jednego dużego. Czasem możliwość rozdzielenia butów pomaga przy pakowaniu; mam też wrażenie, że w walizce buty w jednym woreczku mogą się zarysować (tj. np. obcas jednego może uszkodzić drugi).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Też już zgłaszałem wcześniej pomysł derby na 915, bez zdobień. Myślę, że wyglądały by bardzo ciekawie

 

 

Chyba są bliżej, niż dalej... :) Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi drugiego (albo pierwszego :) ) Daniela na Hush.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej informacji "live" wynika, że można dowolny model w dowolnej konfiguracji kolorystycznej - oczywiście o ile taki jest zaprojektowany. Derby na 962 oferuje nordycki dystrybutor. Nie wiem, czy jest to problem technologiczny nie do przejścia, aby był na 915.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak wspomniałem - "Janki" od jakiegoś czasu są bardziej elastyczne. Jeżeli są konkrety, zachęcam do składania zamówień MTO mailem, podając wszystkie detale. Wtedy będziemy konsultować z Majorką i indywidualnie informować, co się na tę chwilę da, a czego nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Trochę obawialiśmy się, że ludzie znowu wyjdą na ulice ...

 

 

 

A czy planujecie uzupełnić stan magazynowy butów na podeszwie York?

 

 

 

YORK, YORK, YORK  :)

 

 

 

zdecydowanie York!

 

więc trochę zmiękliśmy ;) Uzupełnienie kilku modeli na YORK'u:

 

http://patine.pl/yanko-style-204-york-goodyear-welted.html

http://patine.pl/yanko-664y-niger.html

http://patine.pl/yanko-664y-niger-690.html

http://patine.pl/yanko-664y-yes-cuero.html

 

Zapraszamy!

 

 

post-17-0-19061700-1465898367_thumb.jpg

post-17-0-78529000-1465898367_thumb.jpg

post-17-0-43628300-1465898368_thumb.jpg

post-17-0-84824900-1465898368_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nowości, o których chyba jeszcze nie wspominano:

 

Yanko 780 Cuero (kopyto 915)

 

post-17-0-17641200-1466090218_thumb.jpg

 

 

Yanko 780 C.Niger (kopyto 915)

 

post-17-0-63178000-1466090254_thumb.jpg

 

 

Yanko 430 Negro (kopyto 915)

 

post-17-0-14908100-1466090270_thumb.jpg

 

 

Yanko 743 Negro (kopyto 915)

 

post-17-0-42065100-1466090375_thumb.jpg

 

 

Yanko 778 Cuero (kopyto 962)

 

post-17-0-79144100-1466090292_thumb.jpg

 

...

 

Więcej:

http://blog.patine.pl/jeszcze-wiecej-yanko/

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.