Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

tylko Washington ma inny krój spodni, w Madison jest identyczny jak np.Lazio,Napoli,Sienna czy Havana... co do uwagi @Arona pełna zgoda

@Da Lasalle: nie musisz zmieniać zdania, może masz szersze uda - jednak kategoryczne uwagi mogą wprowadzać w błąd innych

Mam Madison i z pewnoscią krój spodni jest inny - chociażby przez zastosowanie mankietów.Jest rownież zauważalnie obszerniejszy, może to zasługa tych słynnych różnic w rozmiarówce.

Natomiast nie rozumiem uwag o kategoryczności moich wypowiedziv- wiadomo, że wypowiadana tu zdania są subiektywne i różne, tak jak różne są nasze sylwetki i upodobania. Jeśli ktoś tego nie rozumie, długa droga przed nim.

Ode mnie dowie się, że spodnie są wąskie, od Ciebie, iż w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@De Laslle: a ja się będę upierał, że krój jest ten sam, a co najwyżej wymiary mogą być inne w tamach danego rozmiaru (chyba, że masz model Madisona sprzed 2013r. - tak daleko pamięcią nie sięgam).   

 

Co do kategoryczności - wypowiadane zdania są zawsze subiektywne, ale mogą być też opiniotwórcze. Warto być ostrożnym jeśli chodzi o podawanie informacji - jak np. w sprawie spodni. SuSu twierdzi, że wszystkie modele garniturów w blue i purple line mają spodnie w modelu Brescia, z wyjątkiem modelu Washington. Ty jednak twierdzisz, że jest inaczej, bo TWOJE spodnie są większe. Tu chodzi o taką "kategoryczność" wypowiedzi. 

 

@kamil.detko: wnoszę po przedstawionych ujęciach - na wys. guzika tworzy się X - być może akurat na tym zdjęciu jest wyjątkowo wyeksponowany lub wyjątkowo nie. Natomiast naciągnięcie materiału na plecach raczej skłania mnie do oceny, że z przodu też będzie mało. Oczywiście na forum pokutuje przekonanie, że dopasowana marynarka = slim mega stretch me fit. Jeśli będziesz używał garnituru w innych okolicznościach niż przed lustrem, czy przez godzinę w kościele - to dostrzeżesz, że komfort jest ważniejszy, niż "okna" pod pachami. Osobiście wolę gdy marynarka umożliwia schylenie się i zawiązanie butów, bez obawy na pęknięcie szwów na plecach :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@kamil.detko: wnoszę po przedstawionych ujęciach - na wys. guzika tworzy się X - być może akurat na tym zdjęciu jest wyjątkowo wyeksponowany lub wyjątkowo nie. Natomiast naciągnięcie materiału na plecach raczej skłania mnie do oceny, że z przodu też będzie mało. Oczywiście na forum pokutuje przekonanie, że dopasowana marynarka = slim mega stretch me fit. Jeśli będziesz używał garnituru w innych okolicznościach niż przed lustrem, czy przez godzinę w kościele - to dostrzeżesz, że komfort jest ważniejszy, niż "okna" pod pachami. Osobiście wolę gdy marynarka umożliwia schylenie się i zawiązanie butów, bez obawy na pęknięcie szwów na plecach :)

Popieram.

Zamawiam dwa rozmiary 52, może któryś z nich nie okaże się workiem jak poprzednio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie z Washingtonem coś ostatnio nie tak tzn jakby mniejszy. Mam dwa w rozmiarze 52 a ostatio zamówiłem kolejny też 52, który okazał się ciasnawy w ramionach i talii (moje rozmiary pozostały niezmienione). Zwróciłem i zamówiłem raz jeszcze 52 (licząc, że może druga chińska szwaczka bardziej trzymała się dotychczasowej rozmiarówki). Niestety był tak samo ciasnawy i skonczyłem na 54, ktory w ramionach jest komfortowy, natomiast w talii wymagał drobnej korekty p. Mazura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ostatnio Napoli - rozmiar marynarki idealny (44), spodnie za małe, nawet mniejsze od ich rozmiarówki w tabeli, zamówiłem lazio rozmiar większy to juz marynarka i spodnie latają, czy jest możliwość ze inne Napoli bedzie miało w tym samym rozmiarze większe spodnie (tzn. zgodne z ich tabela), czy ścisłe trzymają rozmiar w poszczególnych modelach danej linii? Zamówiłem juz inna sztukę z tego konkretnego modelu Napoli i dalej za małe spodnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z forumowiczów i tak ląduje na poprawkach - większych lub mniejszych. 

 

Mi na szczęście udał o się uniknąć wizyty  u krawca. Choć patrząc po tabeli powinienem marynarka powinna być dla mnie za wąska i mieć za długie rękawy. Teraz myślę nad kolejną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacyjnie, od niedawna w ramach konfiguratora, można wybrać krój dwurzędowego SOHO :-)

Czy garnitury zamówione właśnie z konfiguratora można zwracać? Nie widzę nigdzie informacji, że są jakieś inne zasady względem tych produktów...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy garnitury zamówione właśnie z konfiguratora można zwracać? Nie widzę nigdzie informacji, że są jakieś inne zasady względem tych produktów...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Z tego co pamiętam, była ta kwestia poruszana i ktoś kontaktował się z obsługą klienta - odpowiedź była pozytywna, można zwrócić.

 

Było zamieszanie z tą kwestią. Zaraz po uruchomieniu usługi dostałem informację, że nie można zwracać garniturów szytych na zamówienie. Następnie kolega @Panam dowiedział się, że można, ale potem obsługa sklepu stwierdziła, że się pomylili. Najlepiej dopytać jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy  nie jest to kwestia regulaminowa .Piszę  ogólnie że towar można zwrócić do 30 dni .Pozostaje tylko kwestia kto płaci za zwrot bo w normalnej kolekcji pisze przy każdym produkcie "darmowy zwrot ".Natomiast przy opcji na zamówienie nie piszę :).Ale nic nie ma w kwestii zwrotu czy można czy nie czyli jak nie jest zakazane to jest dozwolone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kolega Aron przerabiałem ten temat. Przed dokonaniem zamówienia zapytałem czy można zwracać i uzyskałem pozytywną odpowiedź. Następnie zamówiłem garnitur. Kiedy go otrzymałem okazał się błyszczący (okazuje się, że przedstawione próbki materiału nie uwzględniają tej kwestii) kiedy więc chciałem zwrócić garnitur okazało się, że nie można. Skontaktowałem się z obsługą i powiedziałem, że jeden z konsultantów wprowadził mnie w błąd informując, że mogę dokonać zwrotu. W efekcie moja rozmowa (chat) została odszukana i uzyskałem odpowiedź, że zwrotów dokonywać nie można, ale zostałem wprowadzony w błąd i przez to mogłem zwrócić. Zostało również podkreślone, że jest to wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.