Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Debiutuję w tym dziale, dlatego proszę o wyrozumiałość. Zdjęcia robione po długiej imprezie, dlatego spodnie są w takim stanie a buty... no cóż - proszę o wybaczenie :)

gut01.jpg

gut02.jpg

ut3x.jpg

Następnym razem popracuję również nad pozowaniem

 

 

Panowie,

Debiutuję w tym dziale, dlatego proszę o wyrozumiałość. Zdjęcia robione po długiej imprezie, dlatego spodnie są w takim stanie a buty... no cóż - proszę o wybaczenie :)

gut01.jpg

gut02.jpg

ut3x.jpg

Następnym razem popracuję również nad pozowaniem

Proszę o wskazanie mi co to za gatunek tkaniny. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Debiut, więc nie bijcie za mocno. 

Jakość jest jaka jest bo fotografka bardzo się spieszyła i nie bylo czasu na poprawki. 

Wspomagacze wyobraźni: marynarka to bardzo drobny sztruks, koszula oksford.

kxx0.jpg

 

 

 

EDIT: Wiem, że rękawy za długie, czekają na poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję odwagi  :). Wydaje mi się, że mógłbyś spróbować nosić bardziej zwężone rzeczy. Marynarka - bardziej dopasowana w talii  i krótsze rękawy, spodnie - bardziej dopasowane, krótsze nogawki. No i zamienić sztruks na coś gładkiego.  Szersze klapy to też dobry kierunek. Skąd boat shoes?

 

No i pokaż się w krawacie i z poszetką. Debiutuje się tylko raz, ale następne stylizacje obowiązkowo z ciekawymi dodatkami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się szukać slim fitów, ale przy mojej sylwetce a tym bardziej budżecie to nie takie proste. Co do sztruksu i klap - możesz rozwinąć? (jeżeli to oczywiste i banalne to przepraszam).

Buty z TK Maxx na wkładce jest napisane xlt territory. Mocno zmasakrowane - duża plenerowa impreza+tłum+ulewa nie robią dobrze zamszowi i po reanimacji są troszkę szarawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty trzeba wyrzucić, więc letni zestaw z szortami. Marynarka lniana, koszula jest w dorobny groszek, którego niestety nie widać. Wszelkie komentarze mile widziane. 

 

 

Jedyne co nie podoba mi się w tym zestawie to buty. Wydaje mi się, że lepiej prezentowałoby się cięższe wizualnie obuwie i ZDECYDOWANIE w innym kolorze. W każdym razie, gratuluję odwagi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż ktoś podniesie tę kwestię. W porównaniu do tego, co można znaleźć obecnie w sklepach, ten model ma dość wysoki stan. Konia z rzędem temu, komu uda się znaleźć model RTW ze stanem powyżej pępka :)

Domyślałem się, że o to chodzi, ale to tak, jakby mówić, że buty NC to najwyższa półka, bo są lepiej wykonane niż większość obuwia z polskich ulic. ;)

Osobiście używam tego sformułowania do spodni, które sięgają mi do linii talii

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.