Jump to content

Recommended Posts

Z przyjemnością przedstawiamy naszą pracownię krawiecką specjalizującą się w szyciu na miarę garniturów, marynarek, płaszczy, koszul, spodni, kamizelek oraz dodatków takich jak krawaty, muszki, szale, fulary, pasy smokingowe, szelki i inne.  Szyjemy wszystkie elementy garderoby męskiej w naszej pracowni w Warszawie. Bez klejonek, w usłudze bespoke, czyli metodą tradycyjną, która pozwala na osiągnięcie najlepszego dopasowania i wyjątkowej customizacji stroju.

Krawaty, muszki, szale oraz inne dodatki można u nas kupić w sklepie stacjonarnym – w Warszawie przy ul. Sokołowskiej 9, lokal U30 lub online : www.tiestore.pl 
Posiadamy kolekcję gotowych dodatków, ale można również zamówić na miarę pożądany rozmiar lub niestandardowe modele fularów czy muszników.

W pracowni dostępne są  drukowane i żakardowe jedwabie, kaszmir, drukowane wełny, len, bawełna i szlachetne mieszanki, jak jedwab z wełną, jedwab z bawełną, wełna z kaszmirem, jedwab z lnem. Wzory do produkcji tkanin do naszych dodatków wybieramy najczęściej osobiście w najlepszych tkalniach Lombardii i Piemont we Włoszech. Nasza pasja do tworzenia perfekcyjnego krawiectwa i pięknych tkanin jest niewątpliwie siłą napędową naszej firmy.  
Chlubimy się dbałością o doskonały krój, dopracowane szczegóły oraz szeroki wybór tkanin pochodzących z renomowanych manufaktur, takich jak Canepa, Fermo Fossati, Seteria Bianchi, Carlo Barbera, Ferla, FOX Brothers, Carnet, Dormeuil, Holland&Sherry, Tessitura di Quaregna,  Loro Piana, Caccioppoli, Drapers i inne. 

Możemy zrealizować prawie każdy pomysł i projekt Klienta. Staramy się zwizualizować plusy i minusy wybranego modelu w stosunku do osobistych cech i doradzamy najlepsze rozwiązania. I tu jest pewnie dobry moment, aby wspomnieć, że podejście do Klienta jest naszym następnym atutem. Choć nie zawsze gości u nas idealny porządek - leżą paczki z nowymi tkaninami,  wykroje, formy, skrawki tkanin, odłożone dla klientów tkaniny z notatkami, często słyszymy od klientów, że w naszej pracowni panuje dobra atmosfera. 

Process: 

R
ealizacja projektu rozpoczyna się od konsultacji. Podczas pierwszego spotkania dokładnie analizujemy pomysł i preferencje klienta, pomagamy wybrać odpowiednią tkaninę, pobieramy wymiary ciała oraz omawiamy okoliczności, w jakich będzie noszony ubiór. Na tej podstawie zostaje opracowany końcowy projekt, uwzględniający, zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

Następnie, w ustalonym terminie zapraszamy na I przymiarkę.


Na pierwszą przymiarkę klient założy garnitur jeszcze bez podszewki, często bez rękawów wykrojony z dostosowaniem do Twojej sylwetki, z przygotowanym i  przyfastrygowanym ręcznie płótnem. To etap, gdzie analizowane są proporcje i dostosowanie kroju do postawy, pochylenia i budowy sylwetki Klienta, linia ramion i inne indywidualne cechy, długość marynarki, szerokość klap, a także precyzyjnie określane jest umiejscowienie kieszeni. Na tym etapie można wprowadzić nieznaczne zmiany w konstrukcję, takie jak wysokość pierwszego guzika, stopień otwarcia klap, szerokość rękawów. 

   

Druga przymiarka to moment, kiedy ubiór jest prawie gotowy. Podczas tego spotkania klient może sprawdzić dopasowanie i wygodę ubrania oraz zgłosić ewentualne poprawki co do długości rękawów, długości i szerokości spodni, wystarczającego dopasowania marynarki lub kamizelki. Nasz krawiec dokłada wszelkich starań, aby każdy detal był perfekcyjny, dlatego też wszelkie sugestie klienta są uwzględniane. Na życzenie wykonujemy ręcznie wyhaftowany monogram lub inny znak, który podkreśli indywidualność.

         

Po dokonaniu ewentualnych poprawek i uzyskaniu pełnej akceptacji klienta, garnitur lub marynarka jest gotowa, umawiamy się na odbiór.
        
To wyjątkowy moment, gdy klient może cieszyć się nie tylko doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością wykonania, ale także poczuciem niepowtarzalności i indywidualnego stylu, który został uwzględniony w detalach ubrania. Jest to także niezapomniane doświadczenie, które nie tylko dostarcza wiedzy o szyciu i właściwościach tkanin, ale i pozwala klientom poczuć się wyjątkowo i pewnie siebie w każdej sytuacji.

       

Terminy :

Marynarka wykonana w usłudze bespoke – to dwa tygodnie ręcznego szycia, dlatego trzeba liczyć się z terminem ok. 3 tygodni (licząc czas na przymiarki). To minimalny termin, nie biorąc pod uwagę kolejność wpłynięcia zamówień.
Z tego względu zachęcamy  do zamówień garniturów ślubnych z wyprzedzeniem min.  6 tygodni.

Ceny:
Cena ustalana jest indywidualnie, ponieważ musimy brać pod uwagę rodzaj tkaniny, wzór (kratka lub paski wymagają więcej uwagi), wybrany model oraz detale, budowa sylwetki klienta.
Posiadamy bogaty wybór tkanin garniturowych kupowanych „z belki”, co pozwala nam utrzymać cenę garniturów i marynarek prawie na poziomie cen innych warszawskich pracowni, oferujących szycie w MTM.
Cena garnituru 
w usłudze bespoke z tkaniny dostępnej w pracowni – od 6500zł
Przy wyborze tkaniny producentów oferujących tkaniny w serwisie coupon’owym – często udaje się zmieścić w 7500zł.


Po zapoznaniu się z ogłoszeniami powitalnymi innych pracowni krawieckich widzimy, że wiele z nich oferują stały rabat użytkownikom forum.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie 
www.tiestore.pl
Poziom cen jest niewysoki w stosunku do jakości tkanin i wykonania. Nie naliczamy wysokiej marży. Oferujemy naszym klientów stały rabat 5% na cały koszyk po osiągnięciu łącznej sumy zakupów 2000,00 zł

Klientom, dla których szyjemy garderobę oferujemy znaczące zniżki na zakup dodatków.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni przy ul. Sokołowskiej 9, lokal U30.

 

Carlo_Barbera_suit_Quaregna_vest_grenadinetie_Albini_shirt.jpg

Tiestore.pl_3-czesciowy_garnitur_koszula_krawat_duza_sylwetka.jpg

Tiestore.pl_Fox_full_canvas.jpg

Tiestore.pl_FoxBrothers_Flannel_dwurzedowka.jpg

Tiestore.pl_H&S_Tweed_ready.jpg

Tiestore.pl_I_przymiarka_.jpg

Tiestore.pl_I_przymiarka_tweed.jpg

Tiestore.pl_II_przymiarka.jpg

Tiestore.pl_II_przymiarka_neapol.jpg

Tiestore.pl_marynarka_do_I_przymiarki.jpg

Tiestore.pl_monogram.jpg

Tiestore.pl_monogram_szal.jpg

Tiestore.pl_Quaregna_Flannel_jednorzedowka.jpg

Tiestore.pl_recznie_wykonane_dziurki_do_guzikow.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2/12/2024 at 4:47 PM, Tiestore.pl said:

Posiadamy kolekcję gotowych dodatków, ale można również zamówić na miarę pożądany rozmiar lub niestandardowe modele fularów czy muszników.

W Tiestore można zamówić prawdziwą muchę na rozmiar kołnierzyka, bez sprzączek i haczyków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.