Skocz do zawartości

Marka Gordon Bros


d_box

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc to zamsz GordonBros nie powala, twardy i bardzo łatwo się przeciera, jednocześnie bardzo trudno "rozczesuje". Bez całego zestawu szczotek, gumek itp. nie ma co nawet do jego pielęgnacji podchodzić

Z tym zamszem G&B to jest prawda. Kiepski strasznie.

Mam zamszowe monki i trzeba się przy nich napracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów niniejszym, po raz pierwszy.

 

Czy któryś z Was posiada Lacquiny 2830 (najlepiej czarne) i może zrelacjonować ich zachowanie w czasie?

 

Przymierzam się do zakupu i chciałbym wiedzieć czy zachowują się w miarę przyzwoicie (gdzieś na forum czytałem, że firma chwali się większą estymą niż Loaki, są jednak znacznie tańsze, więc...). Poza tym mam problem takiej materii, że wysoki nie jestem, więc w wielkich czubach pewnie nie będzie mi do twarzy (stopy) - czy są one jakoś nadmiernie przedłużone?. No i nie wiem jak się będzie miała rozmiarówka i kopyto do mojej stopy (nie twarzy) - mam szeroką stopę z płaskostopiem, więc preferowałbym szersze kopyto, a rozeznania w kopytach braci Gordonów nie mam. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to zamsz GordonBros nie powala, twardy i bardzo łatwo się przeciera, jednocześnie bardzo trudno "rozczesuje". Bez całego zestawu szczotek, gumek itp. nie ma co nawet do jego pielęgnacji podchodzić 

 

Zamsz nie jest tragiczny, tylko nie powala, jest twardy i bardzo łatwo się przeciera, jednocześnie bardzo trudno "rozczesuje". Bez całego zestawu szczotek, gumek itp. nie ma co nawet do jego pielęgnacji podchodzić.

 

Jakich jeszcze info potrzebujesz? 

 

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać, że za przesyłkę do Polski liczą 20 euro. Wczoraj to sprawdziłem.

Ukłony

Michał

No to chyba taniej wyjdzie w  http://sklep.klasycznebuty.pl/gordon-bros,123.html bo oni za to nie kasują za przesyłkę. 

A zamówić można też inne modele niż na stronie, ale trzeba poczekać trochę dłużej na dostawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba taniej wyjdzie w  http://sklep.klasycznebuty.pl/gordon-bros,123.html bo oni za to nie kasują za przesyłkę. 

A zamówić można też inne modele niż na stronie, ale trzeba poczekać trochę dłużej na dostawę.

Rozmawiałem z właścicielem sklepu i jest w stanie w ciągu tygodnia zorganizować dowolny model z niemieckiej oferty. Z tego co mi powiedział wynika, że ceny pozostają na stałym poziomie. Sam chyba sobie sprawię od razu ze trzy modele. Acha, właściciel powiedział, że może przesłać buty do "przymiarki", żeby sprawdzić, czy rozmiarówka i kopyto są OK. Muszę przyznać, że odniosłem bardzo dobre wrażenie z rozmowy z właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gordon&Bros można obejrzeć, przymierzyć i kupić w Warszawie. W Wola Parku jest sklep pod nazwą Henry Moore (http://www.wolapark.pl/186697,1.dhtml?back=list), sam w sobie średnio wart uwagi ze względu na sporo polyestrowych wdzianek, ale przechodząc wczoraj koło wystawy zauważyłem podwójne monki, i okazało się, że to są G&B. Oprócz monków były chyba derby w kolorach tan i czarnym w cenie 580 zł.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam jedną parę butów tej firmy. Buty są solidnie zrobione, jednakże są to najgorsze jakie w życiu miałem. Od dwóch lat mnie obcierają i nie dają się rozchodzić (tak były rozbijane 3 razy przez różnych szewców, oraz traktowane różną chemią). Bardziej polecam Beguer i fosco - hiszpanskie. Bardzo wygodne.

 

Pozdrawiam,

N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gordon&Bros można obejrzeć, przymierzyć i kupić w Warszawie.

 

Zachecony tym wpisem zajrzalem bo akurat szukam dodatkowej pary na jesien.

 

Jest kilka par, doslownie. Monki brazowe sa w jednym rozmiarze (43) i IMHO nie sa udanym produktem tej manufaktury. Maja zbyt sciety nosek a toe cap jest bardzo wystajacy, Nie przypadly mi do gustu a G&B nosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Zachecony tym wpisem zajrzalem bo akurat szukam dodatkowej pary na jesien.

 

Jest kilka par, doslownie. Monki brazowe sa w jednym rozmiarze (43) i IMHO nie sa udanym produktem tej manufaktury. Maja zbyt sciety nosek a toe cap jest bardzo wystajacy, Nie przypadly mi do gustu a G&B nosze.

 

A jak Twoje wrażenia z noszenia innych G&B? Chodzi mi tu o wygodę i jakość wykonania, warto w nie zainwestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Twoje wrażenia z noszenia innych G&B? Chodzi mi tu o wygodę i jakość wykonania, warto w nie zainwestować?

 

Bardzo przyzwoite buty, dla mnie bardzo wygodne (mój ulubiony model to Levet 2318), rozmiar odpowiada standardowemu jaki nosze. Mysle, ze sa to buty, ktore w miare trzymaja wartosc za te cene jako buty 'codzienne'. Skora nie jest idealna, jasne (tan) zlapaly troche przebarwien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje Gordon Brosy użytkuję około roku (wcześniej bardzo często, a teraz - po uzupełnieniu szafy innymi butami - już rzadziej) i jestem z nich zadowolony. Co prawda podeszwa skórzana bardzo szybko się starła, ale oddałem do podzelowania i nadal dobrze się sprawują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje Gordon Brosy użytkuję około roku (wcześniej bardzo często, a teraz - po uzupełnieniu szafy innymi butami - już rzadziej) i jestem z nich zadowolony. Co prawda podeszwa skórzana bardzo szybko się starła, ale oddałem do podzelowania i nadal dobrze się sprawują. 

Masz na myśli czubki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie - miałem na myśli czubki, które starłem niemal do zera... Zaniosłem je do szewca (http://forum.butwbutonierce.pl/topic/560-pozna%C5%84-szewc-jakubowski-bernard/ ) i zostały solidnie podzelowane skórą. Nie mają już może teraz cienkiej i zgrabnej podeszwy, ale noszę je zwykle do dżinsów lub grubych spodni z tweedu i wydaje mi się, że ta grubsza podeszwa mocno się nie gryzie z tymi tkaninami. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.