Skocz do zawartości

Marka Gordon Bros


d_box

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na forum pisał, że zdjęcia na stronie G&B (oraz Klasycznebuty) są stare, teraz te buty wyglądają tak. Czy jakość spadła - nie wiem, takie rzeczy się na pewno zdarzają w różnych firmach, ale teraz są tylko takie. Skąd Zalando bierze takie ceny, nie wiadomo. Jednakże po obniżce zrównano również cenę w sklepie Klasycznebuty, czyli pewnie robi to dochód.

 

 

 

A jak z szerokością jeśli można spytać? Nie są zbyt wąskie w palcach? Do jakich butów można by je przyrównać?

 

 

Na stronie Klasycznebuty jest napisane, że to tęgość G. Czyli z założenia są to buty z dużą ilością miejsca z przodu. Wydają mi się nawet spore jak na G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 789
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam 

Mój pierwszy mały wkład w społeczność forum but w butonierce. Gordon and Bros w kolorze tan. Tutaj jeszcze przed przymiarką. To moje pierwszy klasyczny rodzaj butów i muszę powiedzieć, że na nodze wyglądają świetnie :).

@kamilp w jakim sklepie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To korzystając z okazji mam jeszcze pytanie do mądrzejszych ode mnie. Jeśli to nie miejsce na takie pytania proszę o przeniesienie do krótkich pytań i odpowiedzi.

Czy przy takim kolorze butów, jakie zaprezentował nam kamilp, można używać tłuszczu, czy też ryzyko zmiany koloru na ciemniejszy jest zbyt duże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w ofercie na Zalando nie ma brogsów z zamkniętą przyszwą, ale oferta pod względem cenowym i tak prezentuje się całkiem nieźle i chyba się skuszę :)

Na początku też szukałem brogsów z zamkniętą przyszwą, ale ten od G&B prezentują się naprawdę dobrze. Pierwszy raz wydałem tyle na jedną parę butów ale w ogóle tego nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, wiem że to kolejne pytanie o Levety i może już być nudne ale potrzebuję porady. Zamówiłem rozmiar 45 sugerując się rozmiarówką ze strony ale są za duże i włazi mi tam palec, a stopa lata. Pytanie brzmi: o ile mniejsze zamówić? 1 czy 2 rozmiary? Pozostałe w miarę klasyczne buty mam w rozmiarze 43 i do tego bym się skłaniał ale nie chcę znowu przestrzelić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że to kolejne pytanie o Levety i może już być nudne ale potrzebuję porady. Zamówiłem rozmiar 45 sugerując się rozmiarówką ze strony ale są za duże i włazi mi tam palec, a stopa lata. Pytanie brzmi: o ile mniejsze zamówić? 1 czy 2 rozmiary? Pozostałe w miarę klasyczne buty mam w rozmiarze 43 i do tego bym się skłaniał ale nie chcę znowu przestrzelić. 

Mam 42 levet. Myślałem że będą za małe ale po rozchodzeniu wydaje mi się, lepszym rozwiązaniem byłby nr 41 chociaż te nie są złe. Więc jak masz pozostałe buty w rozmiarze 43 to spokojnie możesz wymienić je właśnie na ten rozmiar. Mój długość stopy to 273 jak ci to coś pomoże. Jak kupowałeś w zolando to tym bardziej niczym nie ryzykujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoje 'drugie' klasyczne buty' gordony levet z promocji zwróciłem. Kilka powodów. Skóra na załamaniach już po pierwszym przejściu w pokoju wyglądała fatalnie, wydały mi się całkowicie nie do rozchodzenia, mega twarde, zamówiłem numer 43 który zwykle noszę, były ciut za duże i za szerokie, już mi się z tych pierwszych powodów nie chciało zamawiać numer mniejszych aby sprawdzić, prawdopodobnie były by za małe....znając moje szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wydawały się za małe, a wziąłem standardowy rozmiar. Po kilku dniach było ok. Ale musiałem wymieniać bo prawy but, przy zewnętrznej kostce był wyższy o 0,5cm. W ogóle prawy był jakiś parchaty. Niewybite miał do końca jedno "oczko" zdobieniowe, nie miał 2 zebezpieczeń na na otworach sznurówek, miał delikatnie ciemniejszy odcień skóry... 

Warto dokładnie je przejżeć przed zdecydowaniem zostawienia. Bo o ile mi nie przeszkadzały te zabezpieczenia sznurówek to po 3 dniach (pastowanie etc) uwydatniłą się różnica własnie w odcieniach skór. Później zauważyłem (przez nieprzestające obcieranie) że but jest wyższy...

1VBD1Yc.jpg

BUmKti3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wydawały się za małe, a wziąłem standardowy rozmiar. Po kilku dniach było ok. Ale musiałem wymieniać bo prawy but, przy zewnętrznej kostce był wyższy o 0,5cm. W ogóle prawy był jakiś parchaty. Niewybite miał do końca jedno "oczko" zdobieniowe, nie miał 2 zebezpieczeń na na otworach sznurówek, miał delikatnie ciemniejszy odcień skóry... 

Warto dokładnie je przejżeć przed zdecydowaniem zostawienia. Bo o ile mi nie przeszkadzały te zabezpieczenia sznurówek to po 3 dniach (pastowanie etc) uwydatniłą się różnica własnie w odcieniach skór. Później zauważyłem (przez nieprzestające obcieranie) że but jest wyższy...

1VBD1Yc.jpg

BUmKti3.jpg

Witam,

Dziwna sprawa bo u mnie w butach G&B podobna sprawa tj,:

1./ prawy but wyraźnie wyższy na podbiciu (czyli mniej więcej tam gdzie są sznurówki),

2./ ciemniejszy odcień skóry na prawym bucie + większa ilość załamań na prawym bucie,

Mowa o brązowych brougsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu waszych postów zmierzyłem swoją parę i dotyczy to chyba całej partii z Zalando (brązowe Levet)

 

Prawy but w tym samym miejscu wyższy o prawie pół centymetra. Różnicy w odcieniu na chwilę obecną nie jestem w stanie sprawdzić ze względu na sztuczne światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.