Skocz do zawartości

Mamy 200 forumowiczów


mr.vintage

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem to kwestia czasu...

To forum powstało hmm stosunkowo niedawno, a choćby forum zegarkowe KMZiZ o ile dobrze wiem ma już ponad 6 lat (jak nie więcej) stąd duża ilość użytkowników.

Z czasem i na tym forum będzie ich więcej!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Panów zainteresowanych męską elegancją jest mało. O ilu waszych kolegach z reala możecie powiedzieć że się dobrze ubierają i co więcej interesują garniturami, obuwiem, poszetkami?

Ja nie znam żadnego, dosłownie żadnego który by się tym interesował na tyle by dołączyć do nas.

Jesteśmy zjawiskiem niszowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fora tematyczne np. o zegarkach mają kilkanaście razy więcej użytkowników.

większość "użytkowników" forum KMZiZ to jednopostowcy, którzy wpadli na chwilę zapytać jaki zegarek wybrać albo czy posiadana przez nich podróba Rolexa bądź Breitlinga jest na tyle podobna do oryginału, że da się sprzedać na allegro. Aktywnych forumowiczów jest pewnie ze 200

tak zresztą jest na większości forów. Czym dłuższy okres funkcjonowania forum, tym więcej martwych dusz w kolekcji

edit: forum KMZiZ nie jest tylko o luksusowych zegarkach, inne polskie fora zegarkowe zresztą też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wg. wielu mężczyzn, interesowanie się ubraniami jest bardzo nie męskie. Zegarkami - wręcz przeciwnie. Grupa, która przywiązuje uwagę do tego jak wygląda to nastolatkowie, którzy jednak nie interesują się modą klasyczną.

Z doświadczenia wiem, że dużo przyjemniej się uczestniczy w życiu forum, na którym nie ma wielu osób, ale wszyscy są w miarę aktywni, kojarzą się po nickach itd...

Myślę, że kwestią czasu jest dobre kilkaset osób, a przy tym bardzo dobra atmosfera na forum. Lepsze to niż kilka tysięcy "jednopostowców" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką uwagę, że to jest forum dyskusyjne, a nie koncyliacyjne. Pożryjmy się o coś od czasu do czasu, od razu statystyki skoczą :D

koncyliacja - sposób pokojowego załatwiania sporów międzynarodowych przy udziale komisji pojednawczej; pojednawstwo

frapujące słówko 8-)

Moderatorów na forum jeszcze nie ma, więc lepiej unikać zatargów. Chyba, że macaroni ma czas na taką zabawę (w usuwanie postów i wlepianie warnów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

400 zarejestrowanych użytkowników z czego tylko ok. 70% (286) napisało na forum przynajmniej jeden post, 75 przegląda forum w miarę regularnie (przynajmniej kilka razy w miesiącu), 150 wchodzi na forum rzadziej niż raz w miesiącu, kolejnych 75 raz na dwa lub 3 miesiące, a pozostała 1/4 użytkowników w ogóle już przestała tutaj zaglądać. Można zrobić test z tematem, w którym każdy użytkownik miałby napisać jeden post. Założę się, że nie będzie tych postów więcej niż 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie musi byc ogromne; wazne zeby znajdowali sie ludzie majacy cos do powiedzenia na omawiane tematy i rzeczywiscie zainteresowani sprawami zwiazanymi z klasyczna meska elegancja.

Aczkolwiek - statystyczne patrzac - przy wiekszej liczbie forumowiczow, istnieje wieksza szansa na spotkanie "fachowcow" okreslonego tematu. Mowiac o "fachowcach" mysle niejako automatycznie o facecie noszacym nicka "bengal-stripe" na www.askandyaboutclothing.com i na www.styleforum.org. Czlowiek ten jest prawdziwym "buto - specjalista"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd popularne stały się zbiorowe zakupy na forum, liczba nowych użytkowników poszła nagle w górę. Przypadkowo odkryliśmy sposób na czytelników ociągających się z rejestracją :) Już mamy 427 użytkowników a 10 marca było nas 400. Czekamy na 500 i zachęcamy do działania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum pojawiało się kilka postów dziennie, a teraz nawet regularne czytanie wszystkiego jest kłopotliwe i nie nadążam. Trzeba wybierać tylko najbardziej interesujące tematy, bo inaczej dnia nie starczy. ;)

Jeszcze jesienią 2010 roku były dni że żaden nowy wpis się nie pojawiał. W tym miesiącu nastąpił niespotykany dotąd wysyp tematów. Tydzień temu wróciłem z nart i nie zdążyłem jeszcze nadrobić zaległości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.