Skocz do zawartości

Mamy 200 forumowiczów


mr.vintage

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale już przy rejestracji, jeśli przeczytasz regulamin, to jest to tam zapisane. Tutaj nic takiego nie miało miejsca. Nie wiem, ja mówię po prostu o moim odczuciu odnośnie do tego zagadnienia.

Poza tym, jeśli kasujemy konta nieaktywnych, to dlaczego mielibyśmy nie kasować kont tym osobom, które już nie chcą się udzielać na forum (same proszę o usuniecie konta)? A w przypadku osoby bardzo aktywnej wiąże się to też ze skasowaniem postów, co może być sporą stratą dla forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieaktywne konta są zbędne moim zdaniem.

dlaczego tak uważasz? możesz to uzasadnić

Nie chodzi mi tu o osoby, które udzielały się sporo wnosząc wiele przydatnych informacji. Bo jak już ktoś wyżej wymienił usunięcie takiego konta było by stratą tych cennych informacji. Chodzi to o osoby, które zarejestrowały się a na swoim koncie mają 0 postów. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć ale takie konta są tylko nabijaczami liczników. Na te nasze 600 osób ilu użytkowników udziela się tak naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunięcie konta nie wiąże się z usunięciem postów.

no właśnie wydawało mi się, że o to chodzi, że niektórzy czytają nie dając nic w zamian... bo po co inaczej usuwać konta? wydawało mi się, że chcecie usuwać je, żeby ktoś się nie rejestrował tylko żeby mieć dostęp do PM. i to w sumie nie jest takie głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wprowadzić wymóg przynajmniej jednego w roku zalogowania się, np. do końca stycznia. A na początku stycznia automatycznie rozesłać maile z przypomnieniem. W przypadku braku zalogowania konto zostałoby usunięte. Na pewno znajdzie się kilka osób, które porzuciły forum i nie mają zamiaru do niego wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że powinno się usunąć użytkowników, którzy nie napisali ani jednego posta? Zauważcie, że część z nich tylko dała linka do jakichś stron internetowych, niekoniecznie przyzwoitych. ;) Poza tym, wówczas licznik użytkowników lepiej obrazowałby ich rzeczywistą liczbę.

Pozdrawiam, Dr

Wybacz ... ale to zwykly totalitaryzm. Jak ktos chce milczec, niech sobie milczy i nikomu nic do tego ... jak chce gadac niech zas gada (byle zasad dobrego wychowania nie lamal) i nikomu nic do tego. Czy preferowanie wolnosci jest rzeczywiscie tak trudne?

Regulowac, zabraniac, usuwac, przenosic ... Niech ludzie robia co im sie podoba skoro zasad nie lamia. Jezeli zas ktos nie bedzie mogl wytrzymac bez zmiany zasad (lepsze jest zas zawsze wrogiem dobrego), to nowe zasady nie moga dzialac wstecz! Moga zatem obowiazywac tylko osoby zarejestrowane po ich przyjeciu!!! Prawo dzialajace wstecz (powszechnie stosowana zasada w prawodawstwie wspolczesnym) jest barbarzynstwem niegodnym wartosci na jakie sie to forum powoluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe bicie piany :D jak czytam te wnioski "racjonalizatorskie" wracają stare (niekoniecznie dobre) czasy korporacyjne

nasz kolektyw zobowiązuje się do przynajmniej dwóch postów dziennie, kontom bez postów mówimy zdecydowane - NIE! no chyba że złożą samokrytykę

usunięcie konta nie wiąże się z usunięciem postów.

no właśnie wydawało mi się, że o to chodzi, że niektórzy czytają nie dając nic w zamian... bo po co inaczej usuwać konta?

nie mogę się oprzeć - niektórzy pisząc/udzielając się dają jeszcze mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunięcie konta nie wiąże się z usunięciem postów.

no właśnie wydawało mi się, że o to chodzi, że niektórzy czytają nie dając nic w zamian... bo po co inaczej usuwać konta? wydawało mi się, że chcecie usuwać je, żeby ktoś się nie rejestrował tylko żeby mieć dostęp do PM. i to w sumie nie jest takie głupie.

Co Wy non stop o tym "PM"?! Ja rozumiem co to znaczy ale do jasnej Anielki na naszym forum nazywa się to "PW"!

ależ nie, u nas na forum nazywa się to "PM". PM, jak Przewodnik Miejski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na większości forów osoby, które nie dały znaku życia po rejestracji, są usuwane.

Poważnie? Nie odbierz mnie proszę źle, nie ma w mojej wypowiedzi ani cienia sarkazmu. Jestem szczerze zdziwiony ponieważ ja się nie spotkałem z czymś takim. Wręcz przeciwnie, spotkałem się z przypadkami, gdzie kont użytkowników nie usuwa się w ogóle, nawet na wyraźne życzenie użytkownika. Powiem więcej, niektórzy użytkownicy twierdzili, że to nie jest zgodne z prawem i że pójdą do sądu, ale oczywiście nigdy do czegoś takiego nie doszło.

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi prosze, jaki jest sens interesowac sie tym, czy ktos cos pisze na forum, jak czesto, czy w ogole pisze cokolwiek? Jak pisze to Ok ... jak nie...to jego sprawa. Moze kiedys cos napisze a moze nie. Co to kogokolwiek obchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, więc nie usuwajmy nikogo. Miałem jedynie na myśli, że statystyki obrazujące liczbę użytkowników nie są zbyt trafne. ;)

Pozdrawiam, Dr

Oczywiscie, ze masz racje, iz nie sa trafne. "Istnieja prawdy, pol - prawdy ... i statystyki" :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi prosze, jaki jest sens interesowac sie tym, czy ktos cos pisze na forum, jak czesto, czy w ogole pisze cokolwiek? Jak pisze to Ok ... jak nie...to jego sprawa. Moze kiedys cos napisze a moze nie. Co to kogokolwiek obchodzi?

He,he. Nie staraj się tego zrozumieć. Pomysł wątku, w którym każdy miałby się raz wpisać, kojarzy mi się nieodparcie z wyczytywaniem listy obecności w kolejce społecznej po telewizor kolorowy "Rubin" w połowie szalonych lat osiemdziesiątych. Cóż - specyfika forów :)

pzdr

montalb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.