Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Możesz isć ale daleko nie zajdziesz, tutaj bazuje na niemiłym doświadczeniu, sprzed paru ładnych lat, ale wątpie żeby się poprawili.
  2. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Tylko brać te Krispiny;)
  3. @Piotr.LCzyli skarpety do sandałów też są? Bo dla mnie to ten sam kaliber gafy, jeszcze bym dodał krawat do koszuli z krótkim rękawem.
  4. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Loake
  5. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Zostało jeszcze parę modeli Loake w dobrych cenach, https://macaronitomato.com/?s=loake&post_type=product przeważnie po 1-2 rozmiary. Zamówiłem mode Taunton, czytając kilka Waszych pozytywnych opinii, jak mi się nie spodobają, to wiem z kim się rozliczyć!
  6. To już wiem dlaczego Michał, w zdecydowanej większości zdjęć, w marynarkach ze swojej kolekcji ma rękę w kieszeni;-)
  7. Miał ktoś przyjemność widzieć albo posiada kamizelkę od kolegi Alberta? https://sklep.4gentleman.pl/pl/p/Stamford-Pinstripe-Blue-/179 Na zdjęciu, moim zdaniem wygląda bardzo ok.
  8. Zdecydowanie nie.
  9. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Podeszwa rozkleiła sie po kilku dniach używania, a maratonu w nich nie biegałem.
  10. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Miałem i zdecydowanie nie polecam! Myślę, że w CCC można lepiej trafić.
  11. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Trudna sprawa, te buty, które mógłbym ewentualnie polecić do 200 zł, to mogą nie przetrwać podkarpackich stepów, a kamienie w Arizonie to dopiero wyzwanie.
  12. flozbi

    Buty Cerruti 1881

    Podbijam;-) na butach z CCC tez widziałem plakietkę z napisem "handmade".
  13. Nie jest.
  14. Kupiłem i polecam koszulę https://www.wolczanka.pl/niebieska-koszula-meska-lambert-331 Wygląda lepiej niż na zdjęciu, szarego jak w opisie nie widzę, tylko odcienie niebieskiego. Niezły len, jak na ten materiał mało się gniecie, nitki nie wystają, w promocji za 100 zł uważam to za dobry zakup.
  15. flozbi

    [Polska] Bytom

    Mam tę marynarkę i jest lepsza od ich standardu, ma mniej wypełnienia w ramionach, wada-podszewka z dodatkiem poliestru.
  16. Spodnie są ze 2 cm za krótkie.
  17. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

  18. Kwadratowa zła, okrągła też niedobrze;-).
  19. Parę dni temu nie zauważyłem, że płyta chodnikowa się obsunęła i wszedłem po kostki w kałużę, w takich jankach. Nie poczułem nic, ani kropli wody. Mówię sobie, że to dzięki tej dodatkowej ochronie, chociaż nie wiem ile w tym prawdy;-).
  20. Co myślicie o takich butach do ogrodu na grilla? https://www.mangooutlet.com/pl/mezczyzna/buty-buty-sportowe/sznurowane-sneakersy_23045646.html?c=56&n=1&s=search Skład: len, mnie zaciekawił.
  21. Ja bym te buty nosił właśnie tylko podczas ładnej pogody, kiepska pogoda może im mocniej zaszkodzić niż butom z lepszej skóry. Jak widzę, że pada to wolę włożyć buty Yanko niż np. Berwick. Mogłeś trafić gorzej, moim zdaniem Vistula czy Bytom to byłby jeszcze słabszy wybór;-).
  22. @profesorwilczurChyba nie czytałeś jeszcze forum? Jakbyś przejrzał kilka postów, to pewnie byś wiedział, że "chuchanie" na buty Ryłko niewiele pomoże. Buty dość szybko stracą swój pierwotny blask (o ile go w ogóle miały:-) i się po prostu wyeksploatują. Mam nadzieję, że nie zapłaciłeś za nie pełnej kwoty, bo to szkoda kasy.
  23. @profesorwilczurJak już na takie coś zwróciłeś uwagę, to już się boję co będzie z czasem;-).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.