Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. Sprawdź Willsoor i Kastor, ale jakościowo to leżą koło Wólczanki;)
  2. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Wyglądają lepiej niż buty od kolegi Romana https://zackroman.com/buty-oxfordy-koniakowe chociaż poprzeczka nie została wysoko zawieszona i są zapewne tańsze, to po co przepłacać...Można też zaszaleć i kupić 2 pary w cenie 1;)
  3. flozbi

    Buty, trochę taniej

    @Kempes zerknij jeszcze na https://klasycznebuty.pl/pl/p/Carlos-Santos-6942-Z4-Guimaraes-Monk/5895 a prawidła kupuj za ok. 50 zł na Allegro.
  4. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Można tylko żałować, że marka Crownhill jest tak słabo dostępna w Polsce, zaledwie kilka par w jednym sklepie, Poszetka. Mam model Seattle kupiony z 4 lata temu w KB, buty są więcej niż ok.
  5. Nieciekawy ten płaszcz.
  6. @Piotrek4321bardzo porządną podeszwa. Przy okazji ma ktoś podeszwę od JR w Berwickach? Jeśli tak to jak się spisuje? Kiedyś KB dostarczyło mi złamane buty, ale zapłaciłem za nie 30% mniej, dla mnie to było zrozumiałe.
  7. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Mam 4 pary Berwicków w cenie 460-530zł, więc spokojnie "chodzą":). Do butów Bexley spokojnie bym przyrównał "nasze" Partenope, zobacz może coś na wyprzedaży jest, co Ci przypasuje. Chociaż zaznaczam, że sam bym ich nie kupił, podobnie jak butów Bexley. Czekam na wyprzedaże Carlos Santos, bo dla mnie to najlepszy stosunek ceny do jakości w kwocie ok. 800 zł, zdecydowanie warto dołożyć. Wiem, że tak można w nieskończoność. Bo jak się dołoży do 1000 zł to są seconds od Alfred Sargent, a jak się ma 1200 zł to można upolować Vass...itd.
  8. flozbi

    Buty, trochę taniej

    540 zł za Bexleye to bardzo słaby interes. Ja bym za te buty maksymalnie 400 zł zapłacił. W podobnych pieniądzach można mieć: Berwick, Meermin czy w tej chwili Orban's shoes.
  9. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Jest wysyłka np. na Litwę, a nie ma do Polski:(
  10. flozbi

    Buty, trochę taniej

    https://zackroman.com/buty-oxfordy-koniakowe Żartowniś z tego Romana;).
  11. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Myślę, że to dobra cena https://www.shoepassion.pl/no-644.html
  12. flozbi

    Buty, trochę taniej

    @GocławianinDla mnie te buty nie są adekwatne do ceny 500 zł. Równie brzydkie buty można kupić w sklepie Bytom za połowę tej ceny. To już nie ma znaczenia jak się nazywa sprzedawca.
  13. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Jak Wam się to podoba?https://zackroman.com/buty-oxfordy-czarne Dla mnie słabo, wyglądają jak buty z Bytomia.
  14. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Spodnie są dobre, normalnie z jakieś 5cm dłuższe, do zdjęcia się skróciły;)
  15. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Trzewikomonki;)
  16. Poniżej ćwierćbrogsy zgodne z opisem https://www.crownhillshoes.com/pl/mezczyzna/balmoral-boots-brazowy-the-lisboa
  17. Czy taka skóra jak w butach poniżej, zachowuje się podobnie jak zwykła cielęca? Czy podobnie się łamie i pielęgacja nie jest utrudniona? https://www.peek-cloppenburg.pl/berwick/mezczyzni-buty-double-monk-strap-ze-skory-koniakowy-1245949_10/?reco_trackingtoken=productpage_Mobile|area3-productpage_Mobile|A|Shop-Default-Kampagnen|productpage-SameBrand|P2P
  18. flozbi

    Jakie trzewiki polecacie?

    Koło Loake 1880 czyli ciut niżej od Yanko.
  19. flozbi

    benevento

    Marka pokazuje, że penny loafers to bardzo uniwersalne buty. Na kilkunastu zdjęciach modeli spodni: garniturowych, lnianych czy flanelowych te same buty;)
  20. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Jeśli chcesz pierwsze lepsze buty to nie tej marki, którą podałeś i raczej nie ten sklep. Kupno sztybletów w niezłej cenie wcale nie jest takie proste, w Twoim założeniu tym bardziej, pewnie trzeba ze 2 stówki dołożyć.
  21. Obojętnie, który model ale na gumowej podeszwie typu Dainite.
  22. Wiecie kto robi dla nich buty? http://www.andregrand.com.pl/kolekcja_buty.html Może Nord? Podobają mi się monki z medalionem i lotniki, brogsy też ok, podobne do tych z Norda, stąd mój trop.
  23. flozbi

    Marka butów: Shoepassion

    Udało się, dobry rozmiar:) Dzięki.
  24. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Shoepassion
  25. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    @pablocito Widzę, że u Ciebie z rozmiarem ok. Dla mnie kopyto jest za wąskie i koło sprzączki, gdzie powinny nachodzić na siebie 2 kawalłki skóry, jest minimalna przerwa. Dla potomnych, moim zdaniem lepiej brać rozmiar większy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.