Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. flozbi

    Marka butów: Shoepassion

    Mam prośbę do forumowiczów, którzy mają buty Shoepassion na klasycznym kopycie w rozmiarze 7,5 lub 8, o zmierzenie i podanie długości podeszwy. Nie wiem który rozmiar wybrać, długość stóp 26,8 cm, ale większa tęgość, w Yanko w rozm. 7,5 na kopycie 960G sporo mi brakuje żeby się zeszła obłożyna. Konkretnie ten model mnie interesuje: https://www.shoepassion.pl/ekstrawaganckie-buty/no-382.html
  2. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Dziadostwo, niewarte nawet jakby było 90% za koszyk;). Od razu uprzedzę w przypadku Vistulii jest to samo.
  3. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Można wiedzieć gdzie zakupiłeś?
  4. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Zależy do czego, jedne buty ze zdobieniami, drugie bez zdobień, sporo je róźni. Ja bym z tych 2 par wybrał Bexleye, moim zdaniem powinny być ciut lepsze jakościowo.
  5. "...nie mówiąc już o obrośniętych legendą złotych czeskich rękach do pracy." ?
  6. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Najcześciej noszę rozmiar 7,5 czyli 41,5 i tutaj wziąłem też 7,5, tylko to oznacza w tym wypadku 41 i faktycznie jest około pół rozmiaru mniej. Buty są mniejsze od moich monków Berwicka w rozm. 7. Dlatego dopasowanie idealne, aż za bardzo;) W podbiciu jest najciaśniej. Ale buty zostawię, na razie tylko przymierzyłem do zdjęcia?Będę nosił stopki i zapinał buty na 1 dziurkę;) Skóra jest ok, wydaje mi się w miarę miękka ale i mięsista. Do wykonania też sie nie przyczepię, no może szwy podeszwy idą trochę nierówno. Zobaczymy z czasem co będzie.
  7. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Orban's
  8. Ja również:). Dostałem sms, że będą w poniedziałek.
  9. A które zamówiłeś?
  10. Dostał już ktoś z Was buty zamówione w ramach ostatniej promocji w sklepie Urban's?
  11. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Zwrócił buty używane? Czy już po przymiarce wiedział, że szew będzie uwierał? Można użyć cienkiej wkładki, jak ktoś lubi buty bez skarpet nosić.
  12. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Dzięki Benny, zamówiłem zamszowe monki, po dodaniu 19 Euro za przesyłkę i przeliczeniu wyszły 462 zł.
  13. Ma ktoś z Was koszulę Emanuel Berg slim w rozmiarze 41. Mam w klacie 105cm i wydaję mi się, że powinna być na styk, ale znowu koszula Osovski w tym samym rozmiarze jest po praniu sporo za mała. Macie porównanie?
  14. Tylko co to zmienia...
  15. @Andrzej7 Jeśli nazywasz podniesienie ceny o 100 zł, a kilka dni później obniżenie jej o 120 zł promocją, to kupuj. Kolory widzisz na stronie, co ma zmienić ich nazewnictwo?
  16. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Te brogsy mają bardzo duże ażurowanie i wyglądają "ciężko", moim zdaniem są brzydkie, do Yanko im daleko. Derby też nie powalają, kopyto mało dynamiczne;)
  17. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Dla mnie za te buty maksymalnie można dać 200zł, mam 2 pary i do średniej daleko. Zdjęcia są mocno podrasowane, buty na żywo wyglądają inaczej.
  18. @Jacek.Monki Patine?
  19. Zgadzam się w całej rozciągłości.
  20. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Wojas, tak samo jak Ryłko kolegi musa19, z wyższej lini premium;)
  21. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Moim zdaniem słaby interes.
  22. Wiecie dlaczego Emanuel Berg tak dużo szyje koszul z popeliny? Mam kilka koszul z tego materiału np. marek: Da Vinci, Van Laack, do niczego się to nie nadaje, gniecie się, w dodatku jest nieprzewiewna, dziadowski materiał, obojętnie jakiego producenta by nie był.
  23. Nie wierzę gościowi, któremu wystaje podkoszulek spod koszuli.
  24. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Nawet Cię o to (zakup) nie podejrzewałem.
  25. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Kolega właśnie trafił na wielką wyprzedaż 50%;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.