Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. Teraz to mnie "załatwiliście". Wczoraj zmierzyłem marynarki, większość rozmiar 52 i te które najlepiej na mnie leżą, mają wymiary: w klacie 55 cm, pas 50 cm. To powiedziałem sobie, że już na pewno odpada bo jest za duża, teraz po przeczytanie tego co piszecie myślę, że w razie czego kupię i oddam do krawcowej do zwężenia (może warto...?, nie bierze dużo, koszt jakieś 30 zł, tyle dałem za taliowanie prochowca).
  2. Wątpliwości estetycznych nie mam, ponieważ podoba mi się, tylko czy warto....Nie znam marki i wydaje mi się mocno długa.
  3. Napaliłem się na marynarkę https://allegro.pl/oferta/luksusowa-wloska-marynarka-rose-born-r-52-7930198296 Wyprowadzi mnie ktoś z błędu czy brać?
  4. Jak Wam się podobają nowe modele? https://www.gentlemanstore.pl/Obuwie/Obuwie-Berwick/ Jest kilka spoko, tylko cena niefajna. Chyba skóry na podeszwy zmienili.
  5. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Słyszałem, że buty Partenope są jeszcze bardziej wygodne. Może jakieś grupowe zamówienie?;-) Wtedy jest szansa na wyższy rabat niż 10%.
  6. flozbi

    Buty, trochę taniej

    @PartenopeSorry ale mocno bym się zdziwił, jakby Państwo napisali, że Wasza oferta nie jest najlepsza, niestety nie widziałem żadnej takiej pozytywnej opini, choćby tutaj na forum, w przeciwieństwie do innego polskiego dostawcy, a od niedawna i producenta. Taka różnica, że Oni mają kilkadziesiąt stron z opiniami zadowolonych klientów, a Państwo sami sobie muszą schlebiać to mało poważne i niewiarygodne.
  7. flozbi

    Buty, trochę taniej

    *niewłaściwe skreślono;-)
  8. Zakupił może ktoś? https://www.wolczanka.pl/granatowe-polo-lambert-5 Jakie odczucia?
  9. flozbi

    Marka butów: Shoepassion

    Ponownie sobie z nas pożartowali http://www.shoepassion.pl/sale-meskie.html Jak zrobili promocję to na ~20% czyli jakieś 30% mniej niż u naszych zachodnich sąsiadów?
  10. Ja tak nie myślę, nie dlatego żeby buty mi się nie podobały, bo są bardzo ładne, ale...
  11. flozbi

    Buty, trochę taniej

    @mjelec wszystko zależy od tańczącego. Jak tańczysz tak jak kolega Kierman to nie będzie najmniejszego problemu, a jeśli tak jak ja i Justyna Ż. to może być tragedia. Mi zajmuje kilka dni po zakupie butów żeby stabilnie chodzić (nabieram pod podeszwy różnego rodzaju syf, kamyczki piasek), dltagego nie wyobrażam sobie tańczenia (przepraszam nieudolnego wywijania w moim przypadku) w nowych butach ze skórzaną podeszwą.
  12. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Podstawa to przynajmniej kilka wyjść po parę ładnych godzin, żeby buty się chociaż trochę "ułożyły". Berwicki przeważnie na początku, bywa też, że dłużej;-) są niewygodne, lepiej z dopasowaniem wg mnie powinno być w butach: https://www.poszetka.com/product-pol-3960-Crownhill-The-New-York.html Podeszwa częściowo podzelowana, też będzie lepsza od skórzanej, bo tą i tak trzeba będzie od razu podzelować. Szukanie butów w Tikeju to dobry pomysł, jak do ślubu zostały ze 2 lata;-)
  13. Tak napisali na wszytej metce. Preparatem na bazie lanoliny.
  14. Polecicie jakiś preparat do zaimpregnowania nowej kurtki skórzanej?
  15. Dzięki, wszedłem na stronę i mają kilka par, które bym przygarnął.
  16. flozbi

    Skórzana kurtka

    Co myślicie o tej pilotce? http://www.outdersen.com/2019/03/kurtka-pilotka.html?m=1 Tutaj w sklepie https://www.wittchen.com/kurtka-meska,p1517231#872653
  17. Wie ktoś co to za buty?
  18. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Dla mnie ok.
  19. To moje jedne z wygodniejszych butów, o dziwo, ponieważ pozostałe 3 pary Berwicków już nie są takie wygodne, ale nie można tak porównywać. Znam osobę której trudno się do nich dopasować. Co jest dla mnie wygodne, nie musi być dla Ciebie.
  20. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Panowie jak Wam się "widzą" buty marki Ortiz & Red? Chodzi mi tylko o wygląd, bo nie wiem czy ktoś je miał na nogach i użytkował. Przejrzałem ponad 100 par https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZLR44 na palcach jednej ręki mogę policzyć, te na które patrzyłem dłużej niż 2 sekundy, w tym ten model: https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZLR44/categories/5403934/articles/ZZLHTR017-O00
  21. flozbi

    Klasyczne sneakersy

    @fan_dobrego_buta kontynuując temat butów marki Ortiz & Red ( w temacie: Buty, trochę taniej)...
  22. Zastanawiałem się: skąd się biorą trampki do garnituru? Teraz już wiem, taką modę promują dzisiejsze "autorytety". @Żorż Ponimirski telewizję masz, bo jak inaczej byś obejrzał rozmowę (no ewentualnie u sąsiada, w restauracji itp. itd.)? Obstawiam, że nie masz telewizora. Po co ten przytyk do Pani prowadzącej w średnim wieku?
  23. Buty wyglądają jakbyś wpadł do beczki ze smołą.
  24. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Za krótkie podwinięcie, niezgodne z przyjęta normą, po za tym lewa nogawka jest wyraźnie mniej: o 1,7 mm podwinięta od prawej, wystaje też nitka, niedopuszczalne zachowania. Oszczędź nam patrzenia na to i po prostu oddaj spodnie do krawca;-)
  25. flozbi

    Marka Loake

    Wydaje mi się, że trudno jest aż tak głęboko, koło palców wprowadzić ten produkt, a na wierzch skóry nie można go używać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.