Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. U Pana Kuca wziąłem 21 przy pomiarze 21.4 i są ok może milimetr zadługie palce. Napisz o swoim wymiarze w uwagach.
  2. Spoko, że jesteś zadowolony. Moje zdanie jest takie, że nawet w tej piątkowej okazji to był średni zakup w stosunku jakość - cena. Dodając stówke można było mieć sporo ładniejsze buty (patrz Patine). Berwicki ostatnio drożeją, a buty klasę wyżej pozostają na podobnym poziomie. Pisze posiadacz 4 par Berwicków, zadowolony z 3 par.
  3. flozbi

    Marka Gordon Bros

    Mam podobne zdanie jak kolega powyżej, tylko dodam, ponieważ piszesz, że zamówiłeś kilka par, imho wolałbym za te pieniądze jedną a porządniejszą. Chyba, że odsyłasz pozostałe, zamówiłeś więcej celem porównania? Widziałem tą "promocję" na Zalando i moim zdaniem bardzo trudno było tam znaleźć buty nawet średnio wyglądające. Pochwale za pomyśl, jasnobrązowe brogsy (kolor zwany: tan, braga itd, itp) całkiem ok. Taki krem w kolorze jasny brąz powinien pomóc https://sklep.klasycznebuty.pl/250,saphir-krem-50ml.html?gclid=EAIaIQobChMIt5eQp_v73gIVTqqaCh1lQwDBEAYYASABEgIozvD_BwE
  4. Na pozorantów proponowałbym braci, najlepiej bliźniaków jednojajowych.
  5. W tikeju W Tikeju mierzyłem tę marynarkę i była dla mnie ze 2 rozmiary za krótka, przy mojej rozmiarówce, więc to nie perspektywa...
  6. Zostawić, nie brać.
  7. flozbi

    Producenci butów: La Zigne

    Dostałem odpowiedź, że sklep nie będzie już miał marki La Zigne. Szkoda, bo było parę niezłych modeli. Jestem ciekaw, co z tymi butami, które zostały? Może są do kupienia w sklepie stacjonarnym?
  8. Dobre, G&B marka premium ?. Co gorsze nie bylo tam nawet 1, powtórze słownie nawet jednej pary godnej uwagi. Same brzydactwa, a przewinęło się trochę par ze 100.
  9. Zdecydowanie nie warto, lepiej kupić golf z merynosów np. w h&m za podobną kwotę.
  10. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Jak komuś nie przeszkadza kanciasty czubek to niezła oferta https://www.zalando.pl/cordwainer-oksfordki-elba-gold-c0h12a00n-o11.html
  11. Wyczytałem, z tego co pamiętam: Michał założył na ślub buty brązowe i pisał, że to był jego błąd, którego by nie powtórzył, ale zaznaczam, czytałem to dosyć dawno i głowy nie dam. Zależy o jakim brązie piszemy, takiego jaśniejszego brązu bym nie założył https://sklep.klasycznebuty.pl/717,berwick-2428-tan.html ale takie buty już pewnie tak https://sklep.klasycznebuty.pl/910,carlos-santos-6903-coimbra-gl.html
  12. flozbi

    Producenci butów: La Zigne

    W sklepie klasycznebuty.pl nie ma butów tej marki, wie ktoś co się dzieje?
  13. Nie wiecie co się stało z marką La Zigne w sklepie Klasycznebuty.pl? Mieli kilka niezłych modeli w tym trzewiki ze skóry groszkowej, chciałem je kupić ale już marki nie widzę.
  14. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Szkoda, że nie ma mniejszych https://www.zalando.pl/doucals-bruno-glasgow-polbuty-wsuwane-blue-do412m003-k11.html za 570 zł niezły zakup
  15. Tylko pod względem koloru, bo z jakością w Bytomiu słabo, ostatnio nawet czapki nie potrafią zrobić...chociaż w sumie czapka to też nie taka prosta sprawa. Pamiętaj, że te szare spodnie to krój dopasowany, więc węższe od granatowych o kroju wyszczuplonym. Szczególnie w kroku może boleć-;)
  16. Trudno znaleźć coś żeby do szarego nie pasowało;-)
  17. Możesz soróbować, wg mnie nie są najgorsze, lepiej wziąć rozmiar większe https://www.bytom.com.pl/p-bg2-03-19b-spodnie-jakobi-2b mają dwa kolory.
  18. Spodnie OJ made in Romania , które kupiłem tydzień temu oddałem do krawcowej bo podszewka na wysokości kolan była tak postrzępiona, że uwierało.
  19. Normalnie, tak jak o każde inne, w sklepie kb informację o skórze anilinowej ma 90% par butów.
  20. Skrócenie to nie majątek, np.u mnie to 10 zł, myślę, że warto.
  21. Przez za długie spodnie trudno zobaczyć buty.
  22. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Brzydkie to, poza tym przeważnie slabe buty wyglądają na zdjęciach lepiej niż w naturze, porządne wręcz odwrotnie. Dużo kombinujesz. Nie lepiej kupić jedną parę klasycznych, ładnych (patrz Yanko, Carlos Santos i jeszcze z co najmniej 5 producentów) butów niż 2 dziwactwa... PS przeglądając ostatnie strony temat zmienia nazwę na: buty znacznie brzydziej i trochę taniej, ale chyba nie o to chodzi.
  23. Ma ktoś z Was kamizelkę ze sklepu 4gentelman.pl, od Alberta Borowieckiego? Jakie są Wasze odczucia?
  24. Chociażby Carlos Santos.
  25. Odnośnie sklepu to mam dobre zdanie, ale 890zł za Berwicki to już dla mnie spora przesada. Za 2 tyg. za tą kasę będą do kupienia buty 2 klasy lepsze jakościowo i ładniejsze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.