flozbi
Użytkownik-
Postów
1 018 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
11
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez flozbi
-
U Pana Kuca wziąłem 21 przy pomiarze 21.4 i są ok może milimetr zadługie palce. Napisz o swoim wymiarze w uwagach.
-
Spoko, że jesteś zadowolony. Moje zdanie jest takie, że nawet w tej piątkowej okazji to był średni zakup w stosunku jakość - cena. Dodając stówke można było mieć sporo ładniejsze buty (patrz Patine). Berwicki ostatnio drożeją, a buty klasę wyżej pozostają na podobnym poziomie. Pisze posiadacz 4 par Berwicków, zadowolony z 3 par.
-
Mam podobne zdanie jak kolega powyżej, tylko dodam, ponieważ piszesz, że zamówiłeś kilka par, imho wolałbym za te pieniądze jedną a porządniejszą. Chyba, że odsyłasz pozostałe, zamówiłeś więcej celem porównania? Widziałem tą "promocję" na Zalando i moim zdaniem bardzo trudno było tam znaleźć buty nawet średnio wyglądające. Pochwale za pomyśl, jasnobrązowe brogsy (kolor zwany: tan, braga itd, itp) całkiem ok. Taki krem w kolorze jasny brąz powinien pomóc https://sklep.klasycznebuty.pl/250,saphir-krem-50ml.html?gclid=EAIaIQobChMIt5eQp_v73gIVTqqaCh1lQwDBEAYYASABEgIozvD_BwE
-
Na pozorantów proponowałbym braci, najlepiej bliźniaków jednojajowych.
-
W tikeju W Tikeju mierzyłem tę marynarkę i była dla mnie ze 2 rozmiary za krótka, przy mojej rozmiarówce, więc to nie perspektywa...
-
Zostawić, nie brać.
-
Dostałem odpowiedź, że sklep nie będzie już miał marki La Zigne. Szkoda, bo było parę niezłych modeli. Jestem ciekaw, co z tymi butami, które zostały? Może są do kupienia w sklepie stacjonarnym?
-
Dobre, G&B marka premium ?. Co gorsze nie bylo tam nawet 1, powtórze słownie nawet jednej pary godnej uwagi. Same brzydactwa, a przewinęło się trochę par ze 100.
-
Zdecydowanie nie warto, lepiej kupić golf z merynosów np. w h&m za podobną kwotę.
-
Jak komuś nie przeszkadza kanciasty czubek to niezła oferta https://www.zalando.pl/cordwainer-oksfordki-elba-gold-c0h12a00n-o11.html
-
Wyczytałem, z tego co pamiętam: Michał założył na ślub buty brązowe i pisał, że to był jego błąd, którego by nie powtórzył, ale zaznaczam, czytałem to dosyć dawno i głowy nie dam. Zależy o jakim brązie piszemy, takiego jaśniejszego brązu bym nie założył https://sklep.klasycznebuty.pl/717,berwick-2428-tan.html ale takie buty już pewnie tak https://sklep.klasycznebuty.pl/910,carlos-santos-6903-coimbra-gl.html
-
W sklepie klasycznebuty.pl nie ma butów tej marki, wie ktoś co się dzieje?
-
Nie wiecie co się stało z marką La Zigne w sklepie Klasycznebuty.pl? Mieli kilka niezłych modeli w tym trzewiki ze skóry groszkowej, chciałem je kupić ale już marki nie widzę.
-
Szkoda, że nie ma mniejszych https://www.zalando.pl/doucals-bruno-glasgow-polbuty-wsuwane-blue-do412m003-k11.html za 570 zł niezły zakup
-
Tylko pod względem koloru, bo z jakością w Bytomiu słabo, ostatnio nawet czapki nie potrafią zrobić...chociaż w sumie czapka to też nie taka prosta sprawa. Pamiętaj, że te szare spodnie to krój dopasowany, więc węższe od granatowych o kroju wyszczuplonym. Szczególnie w kroku może boleć-;)
-
Trudno znaleźć coś żeby do szarego nie pasowało;-)
-
Możesz soróbować, wg mnie nie są najgorsze, lepiej wziąć rozmiar większe https://www.bytom.com.pl/p-bg2-03-19b-spodnie-jakobi-2b mają dwa kolory.
-
Spodnie OJ made in Romania , które kupiłem tydzień temu oddałem do krawcowej bo podszewka na wysokości kolan była tak postrzępiona, że uwierało.
-
Normalnie, tak jak o każde inne, w sklepie kb informację o skórze anilinowej ma 90% par butów.
-
Skrócenie to nie majątek, np.u mnie to 10 zł, myślę, że warto.
- 209 odpowiedzi
-
- goodyear welted
- shoes
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przez za długie spodnie trudno zobaczyć buty.
- 209 odpowiedzi
-
- goodyear welted
- shoes
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Brzydkie to, poza tym przeważnie slabe buty wyglądają na zdjęciach lepiej niż w naturze, porządne wręcz odwrotnie. Dużo kombinujesz. Nie lepiej kupić jedną parę klasycznych, ładnych (patrz Yanko, Carlos Santos i jeszcze z co najmniej 5 producentów) butów niż 2 dziwactwa... PS przeglądając ostatnie strony temat zmienia nazwę na: buty znacznie brzydziej i trochę taniej, ale chyba nie o to chodzi.
-
Ma ktoś z Was kamizelkę ze sklepu 4gentelman.pl, od Alberta Borowieckiego? Jakie są Wasze odczucia?
-
Chociażby Carlos Santos.
-
Odnośnie sklepu to mam dobre zdanie, ale 890zł za Berwicki to już dla mnie spora przesada. Za 2 tyg. za tą kasę będą do kupienia buty 2 klasy lepsze jakościowo i ładniejsze.
