Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Myślę, że jak za tą cenę ok. 570 zł, to buty są w porządku. http://www.bow-tie.eu/en/man.html Półka i jakość na poziomie Berwicków czy Crownhill Shoes. Mróz puści, to załączę kilka zdjęć, jak buty wyglądają po ponad roku użytkowania.
  2. @BadaBing około 29cm, to chyba tak z 1cm w górę. Niemożliwe przy długości stopy 29cm zmieścić się w rozmiar 8,5, tym bardziej w butach o tęgości F, chociaż zamszowe loafersy raczej można brać o 0,5 rozmiaru mniejsze o ile tęgość jest ta sama.
  3. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Wyglądają jakby miały zaraz eksplodować.
  4. Też na początku 2-3 pary zelowałem zaraz po zakupie, ale już mi przeszło. Korzystam z butów normalnie, jak skóra się zużyje albo szew mocno przetrze to wtedy zeluję. Spokojnie 2 sezony można przechodzić w niektórych parach.
  5. flozbi

    Marka crownhill shoes

    Jeśli coś to pomoże, to w modelu Seattle na kopycie Crawford mam podpiętkę żeby stopa wyżej była, a w monkach Berwicka 3637 nie mam. Masz na forum temat poświęcony tylko marce Crownhill.
  6. Co to znaczy taka cena takie buty? Jeżeli kolega zapłacił normalną cenę czyli 700zł, to skóra nie powinna tak wyglądać i nie jest adekwatna do ceny. Moje buty w tej cenie, nowe tak nie wyglądały, szczególnie mowa o skórze na zdjęciu nr 2.
  7. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Masz na imię Maciej, nazywasz się zapewne inaczej. Z tym pytonem to do zoo lub na paradę ołówków i linijek.
  8. Wszedlem pierwszy raz tutaj i tylko wziąć pier...telefonem o ścianę. Co drugi pisze: "nazywam się"... tutaj imię. Kurka wodna, nazywasz się: Kowalski, Nowak, Xiński itp. Już na wstępie nie chce się Waszych postów czytać. Piszcie jak macie na imię, a nie jak się nazywacie.
  9. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Ma ktoś buty od kolegi Romana? Szczególnie ta para mnie zaciekawiła https://zackroman.com/brazowe-trzewiki
  10. flozbi

    Marka crownhill shoes

    Masakra, wiedziałem, że damskie buty są słabiej wykonane od męskich, ale nie aż tak. Skóra wygląda gorzej niż w 10-letnich Wojasach, nie obrażając tej marki. Ja bym walczył dalej, reakcja sklepu też niedopuszczalna, proponują klientowi żeby buty sam naprawił bo to jest tanie, a oni w sadzie nic nie mogą zrobić. Mam jedną parę butów Crownhill i nic złego o nich nie powiem, wręcz przeciwnie, ale czytając powyższy post, zaczynam wątpić czy kupię kolejną.
  11. Również mnie w CT mocno denerwują, po pierwszym anulowanym zamówieniu bez żadnej informacji, teraz przy drugim bieżącym, mimo kilkukrotnych zapewnień, że dostanę odpowiedź do 48 godzin dalej nic nie wiem. W międzyczasie, dokładnie wczoraj dostałem z reklamacji koszulę z Wólczanki, pisałem o niej na wcześniejszej stronie, rozpakowuję i dalej to samo, koszula w rozmiarze slim 42, obwód w klatce 104cm zamiast 112cm. Domyślam się, że cała partia jest taka sama, to mogę i 50 razy tę samą koszulę reklamować. Wszędzie taki sam bałagan.
  12. Mieliście odwołane zamówienie w CT? Na początku roku zamówiłem 4 koszule, po tygodniu dowiadywałem się co się dzieje, dostałem informację, że nie mogą znaleźć zamówienia w systemie, do 2 dni miałem dostać odpowiedź. Po kolejnych dniach zapytałem co z zamówieniem i okazała się, że CT zrzuciło winę na pośrednika firmę Globo-e, zamówienie skasowane i pieniądze oddane. Złożyłem 3 dni temu kolejne zamówienie, wczoraj pytałem o nie, znowu zostałem poinformowany, że z pośrednikiem Globo-e są problemy i nie widać zamówienia.
  13. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Płacąc więcej wcale nie ma się pewności wygody, tutaj trzeba trafić w kopyto. Mam jedną parę Berwicków dużo bardziej wygodną od Crownhili, a kolejną już mniej bo mają różne kopyta. Szukajcie a znajdziecie, ale przygotujcie się, że może to trwać długo i kilkanaście par...
  14. Pewnie, że można, nawet trzeba.
  15. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Teraz widzę, że w zasadzie co 3 para butów ma napisane, że jest ze skóry anilinowej. Przy tym z informacją jak traktować taką skórę. Sprzedawca informuje żeby nie używać środków "agresywnych", takie zabezpieczenie z Jego strony.
  16. Jak długo ostatnio czekacie na dostawę od CT?
  17. Już nie mam słów na Wólczankę i koszule Lambert, zobaczcie jaką dostałem koszulę rozmiar 42 slim, 104 cm w obwodzie klatki, a powinna mieć 112 cm, nie wiem jak można się pomylić o 8 cm, aż tak oszczędzają na materiale?
  18. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Dobry wieczór, witam po dłuższej nieobecności:) Interesują mnie te buty https://sklep.klasycznebuty.pl/1284,la-zigne-91126-black.html Mam pytanie do kolegów, którzy użytkują buty ze skóry anilinowej, jaka jest ich trwałość? Wyglądają dość delikatnie.
  19. @Marcelli można wiedzieć dlaczego len odpada? Miałem przez kilkanaście lat to samo zdanie, głównie dlatego, że się gniecie. Teraz żałuję, że tak długo żyłem w błędzie. Nie wyobrażam sobie ubrać w temp +25 coś innego niż koszulę lnianą.
  20. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    np. tutaj:
  21. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Też to kiedyś zauważyłem w większości par Twoich butów.
  22. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Zależy w co chcesz nimi rzucać i z jakiej wysokości.
  23. flozbi

    [Polska] Bytom

    Mnie się spodobało kilka par spodni, fajne kraty i nareszcie szare, szyte z włoskiej wełny. Kwota 225 zł wydaje mi się akceptowalna.
  24. Na szczęście wypchane ramiona można tanim kosztem ( około 20 zł) wyeliminować. Marynarki z klapami około 9-10 cm można czasem dostać, dla mnie tyle wystarcza.
  25. Czym się kierowałeś kupując te koszmarki? W Tikeju można kupić czasem coś ciekawego z butów, ale jak widać łatwo nie jest. Jak uda ci się oddać mocno złamane buty to polecam zebrać kasę, która się wróci, dołożyć 2-3 stówk i kupić coś pokroju Berwicków czy Crownhill Shoes.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.