flozbi
Użytkownik-
Postów
1 018 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
11
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez flozbi
-
Myślę, że jak za tą cenę ok. 570 zł, to buty są w porządku. http://www.bow-tie.eu/en/man.html Półka i jakość na poziomie Berwicków czy Crownhill Shoes. Mróz puści, to załączę kilka zdjęć, jak buty wyglądają po ponad roku użytkowania.
-
@BadaBing około 29cm, to chyba tak z 1cm w górę. Niemożliwe przy długości stopy 29cm zmieścić się w rozmiar 8,5, tym bardziej w butach o tęgości F, chociaż zamszowe loafersy raczej można brać o 0,5 rozmiaru mniejsze o ile tęgość jest ta sama.
-
Wyglądają jakby miały zaraz eksplodować.
-
Też na początku 2-3 pary zelowałem zaraz po zakupie, ale już mi przeszło. Korzystam z butów normalnie, jak skóra się zużyje albo szew mocno przetrze to wtedy zeluję. Spokojnie 2 sezony można przechodzić w niektórych parach.
-
Jeśli coś to pomoże, to w modelu Seattle na kopycie Crawford mam podpiętkę żeby stopa wyżej była, a w monkach Berwicka 3637 nie mam. Masz na forum temat poświęcony tylko marce Crownhill.
-
Co to znaczy taka cena takie buty? Jeżeli kolega zapłacił normalną cenę czyli 700zł, to skóra nie powinna tak wyglądać i nie jest adekwatna do ceny. Moje buty w tej cenie, nowe tak nie wyglądały, szczególnie mowa o skórze na zdjęciu nr 2.
-
Masz na imię Maciej, nazywasz się zapewne inaczej. Z tym pytonem to do zoo lub na paradę ołówków i linijek.
-
Wszedlem pierwszy raz tutaj i tylko wziąć pier...telefonem o ścianę. Co drugi pisze: "nazywam się"... tutaj imię. Kurka wodna, nazywasz się: Kowalski, Nowak, Xiński itp. Już na wstępie nie chce się Waszych postów czytać. Piszcie jak macie na imię, a nie jak się nazywacie.
-
Ma ktoś buty od kolegi Romana? Szczególnie ta para mnie zaciekawiła https://zackroman.com/brazowe-trzewiki
-
Masakra, wiedziałem, że damskie buty są słabiej wykonane od męskich, ale nie aż tak. Skóra wygląda gorzej niż w 10-letnich Wojasach, nie obrażając tej marki. Ja bym walczył dalej, reakcja sklepu też niedopuszczalna, proponują klientowi żeby buty sam naprawił bo to jest tanie, a oni w sadzie nic nie mogą zrobić. Mam jedną parę butów Crownhill i nic złego o nich nie powiem, wręcz przeciwnie, ale czytając powyższy post, zaczynam wątpić czy kupię kolejną.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
flozbi odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Również mnie w CT mocno denerwują, po pierwszym anulowanym zamówieniu bez żadnej informacji, teraz przy drugim bieżącym, mimo kilkukrotnych zapewnień, że dostanę odpowiedź do 48 godzin dalej nic nie wiem. W międzyczasie, dokładnie wczoraj dostałem z reklamacji koszulę z Wólczanki, pisałem o niej na wcześniejszej stronie, rozpakowuję i dalej to samo, koszula w rozmiarze slim 42, obwód w klatce 104cm zamiast 112cm. Domyślam się, że cała partia jest taka sama, to mogę i 50 razy tę samą koszulę reklamować. Wszędzie taki sam bałagan. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
flozbi odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Mieliście odwołane zamówienie w CT? Na początku roku zamówiłem 4 koszule, po tygodniu dowiadywałem się co się dzieje, dostałem informację, że nie mogą znaleźć zamówienia w systemie, do 2 dni miałem dostać odpowiedź. Po kolejnych dniach zapytałem co z zamówieniem i okazała się, że CT zrzuciło winę na pośrednika firmę Globo-e, zamówienie skasowane i pieniądze oddane. Złożyłem 3 dni temu kolejne zamówienie, wczoraj pytałem o nie, znowu zostałem poinformowany, że z pośrednikiem Globo-e są problemy i nie widać zamówienia. -
Płacąc więcej wcale nie ma się pewności wygody, tutaj trzeba trafić w kopyto. Mam jedną parę Berwicków dużo bardziej wygodną od Crownhili, a kolejną już mniej bo mają różne kopyta. Szukajcie a znajdziecie, ale przygotujcie się, że może to trwać długo i kilkanaście par...
-
Pewnie, że można, nawet trzeba.
-
Teraz widzę, że w zasadzie co 3 para butów ma napisane, że jest ze skóry anilinowej. Przy tym z informacją jak traktować taką skórę. Sprzedawca informuje żeby nie używać środków "agresywnych", takie zabezpieczenie z Jego strony.
-
Gdzie kupować koszule przy ograniczonym budżecie?
flozbi odpowiedział(a) na gamer7772 temat w Męska elegancja
Jak długo ostatnio czekacie na dostawę od CT? -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
flozbi odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Już nie mam słów na Wólczankę i koszule Lambert, zobaczcie jaką dostałem koszulę rozmiar 42 slim, 104 cm w obwodzie klatki, a powinna mieć 112 cm, nie wiem jak można się pomylić o 8 cm, aż tak oszczędzają na materiale? -
Dobry wieczór, witam po dłuższej nieobecności:) Interesują mnie te buty https://sklep.klasycznebuty.pl/1284,la-zigne-91126-black.html Mam pytanie do kolegów, którzy użytkują buty ze skóry anilinowej, jaka jest ich trwałość? Wyglądają dość delikatnie.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
flozbi odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
@Marcelli można wiedzieć dlaczego len odpada? Miałem przez kilkanaście lat to samo zdanie, głównie dlatego, że się gniecie. Teraz żałuję, że tak długo żyłem w błędzie. Nie wyobrażam sobie ubrać w temp +25 coś innego niż koszulę lnianą. -
-
Też to kiedyś zauważyłem w większości par Twoich butów.
-
Zależy w co chcesz nimi rzucać i z jakiej wysokości.
-
Mnie się spodobało kilka par spodni, fajne kraty i nareszcie szare, szyte z włoskiej wełny. Kwota 225 zł wydaje mi się akceptowalna.
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
flozbi odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Na szczęście wypchane ramiona można tanim kosztem ( około 20 zł) wyeliminować. Marynarki z klapami około 9-10 cm można czasem dostać, dla mnie tyle wystarcza. -
Czym się kierowałeś kupując te koszmarki? W Tikeju można kupić czasem coś ciekawego z butów, ale jak widać łatwo nie jest. Jak uda ci się oddać mocno złamane buty to polecam zebrać kasę, która się wróci, dołożyć 2-3 stówk i kupić coś pokroju Berwicków czy Crownhill Shoes.
