Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. Jak się dobrze w nich czujesz to zostaw, tylko wyrzuć te "cyrkowe" sznurówki. Możesz kupić buty z zakmniętą przyszwą (osobiście w takich bardziej gustuje) ale boję się, iż mogą zacząć się rozważania o tym, że się nie schodzi itp. itd.
  2. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Mogłem wziąc swój normalny rozmiar ( najwięcej mam par) czyli 7,5 a wziąłem 8, ale wkładka to załatwia i jest ok. Skóra adekwatna do ceny czyli dosyć twarda, a na jednym języku dośc podatna na zagniecenia. Wizualnie mnie nie zawiodły, więc na początek dają radę, zobaczymy z czasem.
  3. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Też na nie zwróciłem uwagę, jak będą tańsze to kupię. Kolor mi pasuje, wyglądają w porządku.
  4. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    CT
  5. Mam jasny brąz z tych dwóch firm i wyglądają całkiem inaczej, wg mnie Saphir jest bardziej zbliżony.
  6. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Buty Gant są w miarę ok, w promocji tak do max 400 zł, przy zapisaniu się do newslettera (rabat 40 zł), można się zmieścić w tej kwocie.
  7. Wypruwałem (rękami mojej krawcowej) poduszki w 3 marynarkach, efekt: te 2 Vistuli jak dla mnie bardzo dobry, wszystko się ładnie układa, w trzeciej z Bytomia średni, trochę materiał się marszczy, powyżej barków. Ogólnie mam dobre odczucia, ale to pewnie zależy sporo od krawca.
  8. Teraz żałuje, bo się zastawiałem nad nią, jak można było kupić za niecałe 800zł podczas promocji.
  9. Wznosić modły o brak deszczu i piękną pogodę;-)
  10. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    CS?
  11. U mnie nic nie dało. Jak mnie sztyblety uciskały tak uciskają. Już 3 rok to trwa. Myślałem, że z czasem przejdzie, a co sezon jakoś z szewcem nie mamy po drodze, a nawet próbowałem u niego być, tylko ten w pobliżu zamknął interes:(
  12. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    To wąskie kopyto, lepiej wziąc 0,5 rozmiaru większe? Np. względem Yanko na kopycie G.
  13. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    To ten model? https://www.meermin.es/en/10137516240000he-24-101375-chestnut-country-calf-e-titan.html
  14. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Moje to właśnie trzewiki-;)
  15. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Mam 2 pary Massimo, o ile pamiętam za niecałe 2 stówki i za tyle warto, za więcej to bym się zastanawiał. Buty sporo lepsze od tych z sieciówki ale dalej dużo brakuje choćby do Crownhill Shoes czy Berwick. Moje mają wkładkę 90% skóra i jest w porządku, tutaj sporo plastiku. Buty są niezłe jakościowo, tylko trochę toporne.
  16. flozbi

    Buty, trochę taniej

    110 funtów kosztują + wysyłka, spróbuj inaczej wejśc na stronę, najlepiej jak maila dostaniesz od CT z reklamami. Ja też kilka razy wchodziłem i była cena 220 lub 110 funtów. Wziąłem o 0,5 rozmiaru większe bo wydają się szczupłe, nosze 7,5 te będą 8.
  17. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Napiszę, tylko znajoma musi mi je przywieźć z UK po Nowym Roku. Nie mam konta walutowego, to tak kombinowałem, bo przelicznik na złotówki jest nieciekawy, dokładnie 140 zł w plecy.
  18. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Ostatnio zamówiłem ten model https://www.ctshirts.com/intl/brown-goodyear-welted-toe-cap-boots/SHC0208BRN.html?cgid=clr_shoes#prefn1=season&prefn2=status&currentPageNum=2&prefv1=AW18|SS18|AW17|SS17|AW16|SS16|AW15&prefv2=new|continuity|terminal&sz=54&start=38&cgid=clr_shoes Mieści się w Twoim limicie i jeszcze zostanie trochę grosza, płaciłem w funtach i wyszło 549 zł. Po jakimś czasie i użytkowaniu dam znać ile są warte...
  19. Tak, znam Panią w Tułowicach koło Niemodlina, przerabiałem już ubrania kilkadziesiąt razy i jestem zadowolony:-).
  20. Ma ktoś doświadczenie z butami CT? Mam ochotę na zakup https://www.ctshirts.com/intl/black-goodyear-welted-toe-cap-boots/SHC0208BLK.html?cgid=clr_shoes#prefn1=season&prefn2=status&currentPageNum=6&prefv1=AW18|SS18|AW17|SS17|AW16|SS16|AW15&prefv2=new|continuity|terminal&sz=112&start=53&cgid=clr_shoes ale nie wiem czy to dobry interes?
  21. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Masakra, wydaje Ci się, że te buty są ładne bo jest mała szansa, że takie widzialeś, one nawet sznurówki mają paskudne. Może Ci się uda odzyskać kasę to odłóż i dozbieraj np. do Yanko lub Carlos Santos, a nawet Patine, wtedy zobaczysz ładniejsze buty. Przy Berwicach też nie zobaczysz czegoś dużo ładniejszego, ale chociaż jakość powinna zyskać względem tego czegoś. Możesz zapytać kilku znanych blogerów, którzy kiedyś tak namiętnie promowali markę Partenope, może pomogą w reklamacji. PS te medaliony to chyba taki urok albo jego brak w tym modelu, jak dobrze widzę na stronie sprzedawcy jest podobnie. Nawet jak za buty za ok. 90 euro (była mowa o tym kiedyś na forum ile kosztują we Wloszech) można oczekiwać więcej.
  22. Osobiście nano protectora używam tylko do zamszu i nabuku. Do skór gładkich nie bardzo widzę sens, wydaje mi się, że zaraz by to wszystko: kremy, pasty spłynęło.
  23. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Faktycznie, przynajmniej na zdjęciach wydają się duże jak na rozmiar 42. Oby się dobrze nosiło?
  24. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Możecie się pochwalić jak wyglądają "na żywo"
  25. Potwierdzam bardzo dobre rękawiczki. Moje granatowe z jelenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.