Masakra, wydaje Ci się, że te buty są ładne bo jest mała szansa, że takie widzialeś, one nawet sznurówki mają paskudne. Może Ci się uda odzyskać kasę to odłóż i dozbieraj np. do Yanko lub Carlos Santos, a nawet Patine, wtedy zobaczysz ładniejsze buty. Przy Berwicach też nie zobaczysz czegoś dużo ładniejszego, ale chociaż jakość powinna zyskać względem tego czegoś. Możesz zapytać kilku znanych blogerów, którzy kiedyś tak namiętnie promowali markę Partenope, może pomogą w reklamacji.
PS te medaliony to chyba taki urok albo jego brak w tym modelu, jak dobrze widzę na stronie sprzedawcy jest podobnie. Nawet jak za buty za ok. 90 euro (była mowa o tym kiedyś na forum ile kosztują we Wloszech) można oczekiwać więcej.