Skocz do zawartości

flozbi

Użytkownik
  • Postów

    1 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Treść opublikowana przez flozbi

  1. flozbi

    [Polska] Bytom

    Dzisiaj wszedłem na stronę https://www.bytom.com.pl/ pierwszy raz od dawien dawna i zapytuję: quo vadis Bytom? Młodzieńcy mniej lub bardziej opaleni, wytatuowani bądź nie, z włosami tlenionymi, czasem z dłuższymi lub ostrzyżeni po wojskowemu, pokazują wdzianka opatrzone metkami marki Bytom. Zapytuję: gdzie jest klasyczna moda męska? Nie znając adresu strony, byłbym przekonany, że wszedłem do sklepu dla młodzieży, marki typu New Yorker...., przepraszam za aberrację ale więcej podobnych marek nie znam. Ostatnio z ubraniem rzeczonej marki w sklepie miałem styczność ponad 2 lata temu, ale grzecznie i szybko odłożyłem bawełniane spodnie w miejsce, z którego je podniosłem. Materiał wyjątkowo nieprzyjemny, chociaż cena promocyjna -oczywiście. Mam kilka marynarek i kilka par spodni sprzed 4-5 lat bytomskiej marki. Pamiętam jak zastanawiałem się, że jeśli poprawią konstrukcję marynarek, to może być lepiej. Materiały były niezłe jakościowo jak i kolorystycznie, podszewki z naturalnych materiałów. Teraz już wiem jak płonne były moje nadzieje, jest gorzej i już wiem, że nawet odbić się nie ma od czego. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie, bo może mam mylny ogląd sytuacji i jest jeszcze nadzieja?
  2. Dlaczego? Znasz producenta Centenario i wiesz, że nie warto kupować butów tej marki?
  3. Ktoś coś ma od nich? https://eleganckipan.com.pl/produkty/buty/eleganckie-brazowe-polbuty-meskie-wykonczone-niebieskim-zamszem,p828660860
  4. flozbi

    Buty Meka

    Najniższa linia w takiej cenie: https://meka-shoes.pl/polbuty-oksfordy-d276j1 Kto jeszcze kupuje buty marki Nord? Czy produkcja butów metodą goodyear welted w Polsce jest droższa niż w Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii?
  5. flozbi

    Klasyczne sneakersy

    Trochę mniej klasyczne;) https://meka-shoes.pl/skorzane-sneakersy-meskie-koszkadra
  6. Dzięki za opinię. W tej cenie 99 zł jest tylko jeden rozmiar, taki że może na jedno udo bym sobie naciągnął całe spodnie:). Spodnie zakupiłem koloru niebieskiego, zobaczymy co będzie.
  7. https://www.crownhillshoes.com/pl/mezczyzna/chukka-zamsz-w-kolorze-brazowym-the-lancaster https://eu.meermin.com/collections/mens-boots/products/101468-brown-suede-e
  8. Ma ktoś chinosy od Milera? Jeśli tak, to czy warto?
  9. Na wyższe podbicie? 2 pary które podałeś są dosyć szerokie, a jedna węższa.
  10. flozbi

    Suit Supply

    Osobiście trzewików ze skórzaną podeszwą bym nie chciał, z gumową można w tej cenie rozważyć.
  11. Crownhill Shoes to hiszpańska marka;) Moja para w tęgości G jest trochę większa od Yanko G, w pobliżu Patine H. Widzę, że teraz mają coś szerszego https://www.crownhillshoes.com/pl/mezczyzna/the-new-york-extra-wide Można przypuszczać, że są dość obszerne, ale pewności nie mam. Odnośnie jakości nic im nie mogę zarzucić, porządne buty.
  12. W moim przypadku Patine na kopycie Ina H, w tym samym rozmiarze co Yanko 960G, jest w przyszwie jakieś 0,5 cm obszerniejsze.
  13. Patine G nie dadzą rady, będzie to samo, muszą być H i tak jak pisałem pół rozmiaru większe i też gwarancji nie dam;). Najważniejsze, żebyś się nie wahał ze zwrotem tych butów, bo lepiej nie będzie, jakieś 2-3 mm, a wygląda to źle, nawet bardzo źle.
  14. Zdecydowany zwrot, proponuję wziąć pół rozmiaru większe Patine w tęgości H, np. te https://patine.pl/oxford-black-h-77001.html
  15. Teraz to jest słaby okres na zakładanie tematu, do cen trzeba doliczyć trochę podatku i oferta robi się nieciekawa.
  16. Daleko nie musisz szukać, tutaj masz ładne lotniki większej tęgości https://patine.pl/wholecut-black-77022.html Wydaje mi się, że jak weźmiesz pół rozmiaru większe od tych butów ze zdjęć to powinno być dobrze. Przy okazji zapytam: @saphir.pl jest szansa na powyższe lotniki w kolorze koniakowym? TLB widzę, że są;).
  17. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Crownhill Shoes (bez past i kremów) po 5 sezonie.
  18. Cena w miarę przystępna to w okolicach 1000 czy 2000 zł?
  19. flozbi

    Orban's

    Mam od nich ponad pół roku, monki. Szkoda, że w rozmiarówce nie mają 41.5, tylko 41 i 42. Wziąłem te mniejsze, teraz bym wybrał większe.
  20. Wybaczcie ale te buty moim zdaniem wyglądają po prostu źle, są bardzo toporne. Spójrzcie na sprzączki w monkach, są tak ze 2 razy większe od tych, które mam w swoich butach. Kolega, który pokazuje brogsy w rozmiarze 39, to chyba jednak przesadził z rozmiarem w dół. Jak patrzę na zdjęcie to sznurówki są tak napięte, że zaraz wystrzelą. Buty, szczególnie ich forma-kształt nie wygląda zachęcająco, a skóra jakąś taka zmęczona. Buty też wyglądają inaczej niż te, które właściciel marki pokazał na swoim 1 zdjęciu, tamte buty wyglądały lepiej (chyba, że słońce zrobiło swoje;). Mi osobiście szkoda by było na te buty wydać aż 550zł. Teraz te buty ze zdjęć mocno mi przypominają te marki Królewski Herb.
  21. Tutaj nie ma co wyglądać, chyba, że eksponujesz to miejsce;). Chodzi o wygodę. Najważniejsze żeby po tym zabiegu, nie czuło się materiału. W jednych spodniach mam ok, a w drugich nie bardzo, nie wchodząc w szczegóły. Bespoke czy nie, nie ma znaczenia. W spodniach ze zwykłej sieciówki do zrobienia, przez zwykłą krawcową.
  22. flozbi

    Buty, trochę taniej

    Czy zna ktoś markę? https://malfroid.com/en/shop/clasps/round-clasp/double-clasp-scapin-velvet-and-rubber-sole-form-361/
  23. flozbi

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Patine
  24. flozbi

    Buty, trochę taniej

    https://m.olx.pl/d/oferta/patine-77026c-rozmiar-uk7-5-tegosc-h-yanko-berwick-CID87-IDIXU4k.html?isPreviewActive=1 Kupiłem u Niego koniakowe brogsy i jestem zadowolony:), wszystko w jak najlepszym porządku. Jeśli chodzi o rozmiar, to moim zdaniem, miniamalnie szersze w obwodzie od Yanko 960g, pewnie ze 2-3mm, więc nie są wybitnej tęgości.
  25. Zależy jakie weźmiemy odniesienie, jak do Vistuli czy Bytomia to na plus, jak do SuSu to zdecydowanie na minus. Coś z tym wszyciem rękawów jest nieciekawie i poduszkami, za duże i kwadratowe te barki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.