Jump to content

profesorwilczur

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About profesorwilczur

 • Rank
  Początkujący

Kontakt

 • nazwisko
  Wilczur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do wczoraj nie byłem świadom istnienia tego forum. Cieszę się, że na nie trafiłem, ale nie wiem, jak poradzi sobie z tym moja żona
 2. @flozbi @Wectra Niestety nie czytałem, a mogłem to uczynić przed zakupem. Kosztowały mnie ponad 400 zł, dlatego niesmak jest jeszcze większy. Mogłem trochę dołożyć i kupić coś z wyższej półki. Niestety oddać nie mogę, bowiem widoczne są ślady użytkowania. Nie pozostaję mi nic innego, jak pogodzić się z tym zakupem, dbać o nie i następnym razem dwa razy zastanowić się nad wyborem obuwia.
 3. @flozbi To jedna z tych cech we mnie, która jest niezwykle uciążliwa - gdy kupuję coś nowego - czy to buty, ubrania, a nawet książki - początkowo staram się je wręcz zachuchać, by wyglądały tak, jak podczas zakupu. Podświadomie wiem, że jest to niemożliwe, aczkolwiek nie ma na to siły. Po pewnym czasie jednak rozsądek zwycięża 😊
 4. Cześć wszystkim, jest to mój pierwszy wpis na forum, a rejestracja spowodowana jest nurtującą mnie sprawą. Niedawno kupiłem brązowe brogsy z Ryłko. W ostatnią niedzielę miałem je po raz pierwszy na nogach. Chodziłem głównie po chodniku, choć trafiały się małe kamyczki, wybijające się do obcasa. Podeszwa zrobiona jest z mikrolitu i po dosłownie dwóch godzinach chodzenia wygląda tak, jak na załączonym zdjęciu (wybrzuszenia) Stąd moje pytanie: czy jest to normalne dla tego typu obcasów? Jestem całkowicie zielony jeśli chodzi o tematykę butów, dlatego mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.