-
Postów
4 413 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
206
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Zajac Poziomka
-
@blekit pisałem już to kilka razy, ale się powtórzę po raz kolejny: moim zdaniem do tego garnituru poszetka po prostu nie pasuje. Klapy są na tyle szerokie, że wystaje tylko skrawek poszetki, który (przynajmniej na zdjęciach, może w rzeczywistości lepiej) wygląda nieestetycznie. A tak poza tym zestaw bardzo mi się podoba
-
-
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Upewnij się tylko co do tego, czy długość rękawów będzie dla Ciebie wystarczająca. W koszulach CT z serii casual nie można wybierać długości rękawa. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Zależy co masz na myśli pisząc "takie krótkie". CT "washed oxford" kosztują sporo poniżej 200 złotych. Ale nie mają modnych ostatnio bardzo długich wyłogów. Bardzo krótkie też nie są - jak dla mnie w sam raz. Poniżej kilka moich przykładowych zdjęć, gdzie widać jak ich kołnierzyk wygląda: -
I jeszcze w Hirmer są/były dostępne Carmina i Church's... i to chyba byłoby na tyle No nic, kończę ten OT zanim wpadnie moderator
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Na przykład poniższe. Każda marka ma inną rozmiarówkę, musisz sobie sprawdzić tabele rozmiarów i upewnić się, że na pewno będą dobrze dopasowane. - Eton (https://www.etonshirts.com/eu/) - Turnbull & Asser na wyprzedażach (http://turnbullandasser.eu/sale-eu/sale-shirts) - Drake's (https://www.drakes.com/shirts) - Barba Napoli, Borelli, Isaia na wyprzedażach (np. yoox.com) - Finamore na wyprzedażach (https://www.finamore.it/shop/it/3-ai lub yoox.com ) -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Jeżeli masz wymiary dopasowane do rozmiarówki producenta, to premium RTW. Jeżeli nie - wtedy MTM lub online MTM. -
@Hargin przekonujesz się powoli do czarnych butów?
-
Buty wydają się być w normalnej ofercie sklepu: http://www.schuhmanufaktur.biz/rdanis/Schuhmanufaktur_Marken-Sortiment/Seiten/Vass.html#5 Ten sklep to chyba jedno z chyba nielicznych miejsc w Monachium z dobrymi klasycznymi butami (może @Midlife-Crisis mnie poprawi bo zna miasto lepiej, ale ja się na zbyt wiele sklepów z butami w Monachium nie natkąłem). Mają w ofercie oprocz Vassa buty m. in. Carmina i Tricker's. A tak swoją drogą - piękne single monki. Gratuluję zakupu!
-
@Styleman ma sklep z krawatami? Napiszesz coś więcej?
-
@Tomasz Fedak Bardzo ładny krawat! Jakiej firmy?
-
-
To chyba w Skandynawii
-
Koledzy potępiający szary garnitur, czy możecie mi wyjaśnić w czym granatowy garnitur jest lepszy i bardziej uniwersalny od ciemnoszarego (niekoniecznie tak jasnego, jak wkleił kolega)?
-
@swordfishtrombone Bieganie na czczo to nie jest dobry pomysł. A tłuszcz spalasz cały czas, od pierwszej minuty biegu. Tyle że po pewnym czasie spalasz go po prostu procentowo więcej (właśnie po 40-45 minutach). Ale jeżeli kolega robi oprócz tego treningi siłowe 3 razy w tygodniu, to po prostu może nie mieć siły na dłuższe biegi w dni nietreningowe, albo dłuższe mogą się negatywnie odbić na regeneracji i na pozostałych treningach - szczególnie, że kolega @Wuj -a dopiero zaczyna "zabawę" więc pewnie nie ma kondycji wyczynowego sportowca.
-
Ze wszystkim co napisałeś się zgadzam - czyli ruch i dieta, ale rozsądnie bez "kulturystycznej pokuty" i z małymi odstępstwami, ale dlaczego wśród ćwiczeń nie ma podciągania na drążku? Świetne ćwiczenie i dodatkowo chyba jedno z najlepiej "modelujących" (szerokie plecy, większy biceps) sylwetkę. Acha - przy robieniu ciężkich interwałów z wysoką intensywnością zamiast joggingu można sobie pozwolić na więcej "nagród" niż kawałek czekolady, a efekty nadal będą zadowalające
-
Ja wolę nie wchodzić na wagę
-
Mniej więcej rok temu za radą @Whitesnake kupiłem Yamaha PianoCraft MCR-N670 i mogę potwierdzić - świetny sprzęt. Co do Spotify, to miłe jest, że telefon/komputer/tablet bezproblemowo współpracują z tą wieżą przez WiFi, nie trzeba się bawić w żadne Chromecasty i tym podobne.
-
@Tanatos70 zapeszyleś chyba wiosnę na dobre, bo dziś spadł śnieg przynajmniej jest dobra okazja, żeby odkurzyć trzewiki...
-
To samo "daje" kolorowy renowator. Po użyciu Tinture problem praktycznie zniknął - stąd moje przypuszczenia o słabym wybarwieniu.
- 1 311 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@eye_lip To teraz pozostaje Ci tylko kupić Fiata Multipla do kompletu!
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
@Tomasz Fedak kluczowa jest tu wymieniona przez Ciebie "wysoka jakość odszycia" (swoją drogą nie lubię używać tego słowa, bo tak naprawdę znaczy co innego), którą charakteryzują się polskie MTM (przynajmniej te, których próbowałem). Pomiędzy "wysoką" a "najwyższą" jest jednak duża różnica. Co prawda nie użytkowa, ale w detalach cieszących oko. A pisząc o materiałach miałem też na myśli nie tylko materiał koszuli, ale też np. guziki (bo guziki perłowe guzikom perłowym nierówne), czy wypełnienie kołnierzyka. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Co do tego, że w linii "Sky Blue" robią świetne koszule jak najbardziej się zgodzę. Ale na pewno nie najlepsze na świecie, a to napisałeś Mnie T&A które mierzyłem zachwyciły, niestety były zbyt wąskie w klatce i musiałem je odesłać. Bardzo ładna koszula, niech się dobrze nosi. -
http://www.ctshirts.com/uk/slim-fit-white-plain-washed-oxford-shirt/CSR0635WHT.html - 20 funtów. Nawet jak doliczysz 9 za wysyłkę, mieści się w Twoim budżecie.
