-
Postów
4 413 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
206
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Zajac Poziomka
-
@Beny23 to żeś cię ocknął, przecież tylko i wyłącznie o tym jest kilka ostatnich podstron tego wątku
-
Bordo to odcień czerwieni.
-
Charles Tyrwhitt.
-
IMO to nie są zbyt eleganckie (w rozumieniu forumowym) spodnie. Bardzo jasny kolor+wyraźna faktura sprawiają, że te spodnie są dosyć nieformalne. Nasz forumowy kolega @Hazprezentował dokładnie te spodnie z manszetami na swoim blogu, możesz spojrzeć na zdjęcia i ocenić czy wygląda to dobrze (według mnie tak): http://alltiedup.pl/2016/07/showered-and-blue-blazered/
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Camiceria Olga. 55-75 euro za koszulę. -
-
Chyba nie rozumiem tego wpisu. Czy kolega próbował być zabawny i opowiedzieć dowcip?
-
Czy dobrze zrozumiałem kolegów powyżej, że sugerują próbę zwrotu używanych butów?
-
Chodziło mi bardziej nie o nosek ale o świetny nieregularny kolor jaśniejszej części.
-
@pirat Bardzo fajna patyna! Były takie od początku, czy powstała z czasem?
-
-
Od czwartku ma być ciepło
-
-
Tak jak napisał @lubo69 - mam ten krawat od @Embassy of Elegance. Żeby nie było - nie jest to jedyne miejsce w sieci gdzie można taki krawat dostać. O ile dobrze pamiętam krawat z tej samej grenadyny miało też w ofercie (i to wcześniej niż EoE) kilka innych sklepów z krawatami, np. Shibumi i Viola Milano, jest też dostępny np. tutaj: https://shop.vandafineclothing.com/products/mocha-blue-striped-grenadine-piccolo-weave Ale szczerze polecam EoE, zapłacisz kilkadziesiąt procent mniej niż u zagranicznych producentów, a dostaniesz krawat wykonany na tym samym, bardzo wysokim poziomie i w dodatku w opcji bespoke będziesz mógł wybrać pożądaną długość i szerokość krawata czy detale takie jak np. self-tipping lub rolowane brzegi.
-
Też staram się od pewnego czasu jak najrzadziej używać kosmetyków na butach (między innymi na Westonach które dziś w ten wątek wrzuciłem), skóra dzięki temu o wiele szybciej nabiera ładnej, naturalnej patyny. Co świetnie widać na przykładzie Twoich Saint Crispin
-
Wydaje mi się, że kilka ulubionych (w sensie najczęściej pokazywanych w tym wątku) par @Whitesnake, @Tanatos70 i moich mogłoby powalczyć o ten tytuł Strzelałbym chyba, że najwięcej w historii forum mają bezszwowe lotniki @Whitesnake
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Zajac Poziomka odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
@Hargin ja bym nie kupił. Po prostu wg mnie wyglądają źle, zarówno na zdjęciu kolegi @capre jak i @mr.vintage. Wierzę że u Ciebie wyglądają dobrze, bo po zdjęciach które prezentujesz na forum widać że potrafisz się świetnie ubrać natomiast na wspomnianych zdjęciach z tego wątku te kołnierzyki wygląda moim zdaniem karykaturalnie i mają złe proporcje. Nie mam nic przeciwko dużym wyłogom i ładnemu "rollowi" w kołnierzach BD ale tu coś nie wyszło. Dla kontrastu jedne z najładniejszych kołnierzy BD jakie widziałem (Drake's): Niby tez długie wyłogi i wysoka stójka, ale o ile lepiej wyglądają. Po prostu ktoś lepiej zaprojektował ten kołnierzyk. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia -
Też tak robię (podwójny 4 in hand) w tych krawatach RTW, które mam, lub noszę je np. pod swetrem, gdzie wystająca cieńsza końcówka jest niewidoczna. Ale od kiedy zacząłem zamawiać krawaty bespoke w EoE, przestałem kupować RTW, bo podwójny 4 in hand moim zdaniem nie wygląda tak ładnie jak pojedynczy. W moim przypadku bespoke robi dużą różnicę i jeżeli ktoś ma taki problem jak ja z krawatmi RTW, to namawiam do pójścia tą drogą. Wiem, że EoE nie ma bardzo dużego wyboru wzorów i materiałów, ale przecież nie tylko oni oferują krawatowe bespoke. Z zagranicznych firm są np. Sam Hober czy Passagio Cravate.
-
No między 38 a 40 robi różnicę 2 centymetrów. A u mnie właśnie 2-3 cm wystaje węższa końcówka w krawatach RTW (147-148 cm, w 150 cm odpowiednio więcej) No i jak zauważył @dziko pozostaje jeszcze kwestia długości tułowia
-
Pewnie masz rację i faktycznie mamy inne proporcje długości tułowia do nóg Wspominałeś kiedyś o tym, że potrzebujesz długich koszul (chyba 80+ cm), podczas gdy np. dla mnie koszula długości 75-76 cm jest dobra. Kiedy wiążę standardowy krawat (148-150 cm), to wąska końcowka sporo wystaje. Krawaty jedwabne zamawiam długości 145 cm, a grenadyny 143 cm (rozciąją się) i wtedy po zawiązaniu obie końcówki krawata mam równe.
-
@Santino To gratuluję okazyjnego zakupu
-
@Santino Bardzo ładne buty, wykonane z dużą dbałością o detale.To Edward Green Cardiff?
