Skocz do zawartości

Zajac Poziomka

Użytkownik
  • Postów

    4 413
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    206

Treść opublikowana przez Zajac Poziomka

  1. Marynarka: Suit Supply Koszula: Charles Tyrwhitt Poszetka: Embassy of Elegance Krawat: Embassy of Elegance
  2. Z tego co pamietam, to C&J tez używa celastiku na piętach, ale mimo wszystko są one dużo bardziej miękkie niż w innnych markach, nie mam pojęcia dlaczego ale C&J są po prostu bardzo komfortowe.
  3. Praktycznie wszystkie marki RTW, nawet Lobb czy Edward Green stosują celastik na noskach. Wyjątkiem z tego co pamiętam jest Vass, ale głowy nie dam.
  4. @el-biczel fakt, zapomniałem że Zaremba oferuje też MTM. To też może być dobry wybór.
  5. @art_che Ja na Twoim miejscu gdybym miał wydać 4500 PLN na MTM olałbym to i odezwał się do kolegi @Ernestson, który co prawda jest z Gdańska, ale regularnie spotyka się z klientami w Warszawie. Głowy nie dam, bo nie wiem ile kosztują tkaniny o których myślisz ale myślę że w tym zakresie cenowym który podałeś spokojnie będziesz mieć garnitur full canvas z całą masą ręcznej (bardzo starannej!) roboty. Według cennika ze strony, ceny garnituru (już z materiałem) zaczynają się od 3700 PLN - http://www.dawidkuklinski.pl/. Ja z tego krawca jestem bardzo zadowolony, szyłem u niego marynarkę i obecnie czekam na dwa garnitury. Tutaj możesz zobaczyć jak wyszła marynarka: Wspomniany powyżej Zaremba oczywiście też jest godny polecenia, ale to zupełnie inny przedział cenowy niż warszawskie MTM.
  6. Nie nazwałbym tego krytyką, bo uważam że to są bardzo fajne buty. Po prostu ja raczej bym ich nie nosił, kwestia osobistych preferencji - wolę trochę "prostsze" modele Zresztą chyba widać to po zdjęciach które wrzucam w tym wątku. PS. Zdradzisz czym robisz zdjęcia? Mój Iphone SE raczej nie ma szans zrobić zdjęć takiej jakości, nawet w dobrym świetle (robię zdjęcia na ogół rano, przed pracą kiedy światło jest takie sobie). Powoli zaczynam się zastanawiać nad zmianą telefonu i chętnie wybrałbym jakiś z dobrym aparatem.
  7. @Mateo86 Bardzo ładne zdjęcia, oglądam z dużą przyjemnością. Buty oczywiście też fajne - widać, że bardzo dobre jakościowo, aczkolwiek "design" większości jest taki, że raczej bym nie nosił. Jak na mój gust trochę za dużo fajerwerków (np. ostatnie - plaintoe adelaide v-cap oxford, na dodatek w museum calf ) .
  8. Bardziej „co mam dziś w brustaszy” niż „co mam dziś na sobie”. Bardzo lubię tę poszetkę z „Bocianami” Chełmońskiego.
  9. @bulyt50 Corno Blu.
  10. Ja nie wyjmuję fiszbin do prania, jestem na to zbyt leniwy. Nie zauważyłem żadnych negatywnych efektów, jeżeli chodzi o kołnierzyki koszul.
  11. Great minds think alike
  12. Lniany Ralph Lauren.
  13. Używam renomatu praktycznie od kiedy zacząłem nosić eleganckie buty. Uzywałem go do kilkudziesięciu par butów z różnych półek cenowych (od Gordon&Bros do Vass). Ani razu nie zdarzyło mi się uszkodzić skóry, czy zdjąć wykończenia, nawet wtedy kiedy nie miałem praktycznie żadnego doświadczenia. Jedyne, czego należy unikać to gwałtowne pocieranie ściereczką przy jednoczesnym mocnym nacisku na but - ale ta zasada dotyczy się wszystkich środków czyszczących, również tych słabszych.
  14. A tak wygląda na szyi.
  15. Zdarzało mi się usuwać lustro z butów wielokrotnie, powody były różne. Na przykład przesadziłem z czarnym woskiem, noski wyszly za ciemne i musiałem zacząć od nowa, ale tym razem z większa ilością jasnego wosku. Od czasu do czasu usuwam lustro z butów, bo chcę założyć je do bardziej casualowych ubrań i wtedy lustro pasuje jak pieść do nosa. Czasami już po zrobieniu lustra zdarzało mi się stwierdzić, że jednak w ogóle nie pasuje do charakteru butów i lepiej wyglądają bez. A czasami po prostu lustro mi się nudzi i mam ochotę pochodzić przez jakiś czas w mniej błyszczących butach... @kabza00 renomat sobie spokojnie poradzi, tylko używaj go bardzo delikatnie, nie pocieraj za mocno skóry ściereczką, bo inaczej możesz uszkodzić wykończenie.
  16. Nowa wełna dojechała. Jakość jak zwykle pierwsza klasa
  17. Czasem jakiś się zdarzy Ba, czasem zające wędrują nawet sporo wyżej. Podobno jakiś czas temu widziano nawet jednego jak z namiotem wędrował dookoła Dhaulagiri. O dziwo - w tych samych Meindlach...
  18. Meindl. Co z tego, że są klejone skoro to najlepsze buty jakie mam?
  19. https://www.aransweatermarket.com/shawl-neck-mens-cardigan-merino-wool# Bardzo ładny kolor navy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.