Skocz do zawartości

proceleusmatyk

Użytkownik
  • Postów

    2 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez proceleusmatyk

  1. Ciekawe To są głównie triole (wokal) nałożone na rytm 4/4 (perkusja). Jeśli lubisz zabawy z nieparzystymi podziałami rytmicznymi, tu masz teoretycznie połykane szesnastki (15/16, 17/16), ale w sumie okazuje się, że całość da się zapisać w 4/4 Vinnie Colauita - I'm Tweaked http://youtu.be/OlOU2X1hn6c
  2. Czy możliwe jest przefrabowanie koszuli z ecru na białą?
  3. Potem będzie: jak daleko można się posunąć za daleko Ale ale - nie widzę w tym zdjęciu nic zdrożnego Fryz spoko loko, golfik też niczego sobie
  4. Samochód też miał wtedy bardziej lanserski
  5. proceleusmatyk

    Zapachy

    Przez chwilę myślałem, że to temat o alkoholach
  6. Stylówa do cyrku? Bywało bardziej klasycznie i znacznie bardziej zajebiście.
  7. Haha, przypomniał mi się Spatic Ink, czyli soundtrack pod kreskówki http://youtu.be/RztR4E12dGU http://youtu.be/RztR4E12dGU - Bambi poza skalą i rytmem, ale zgodnie z linią dialogową
  8. Rzutem na taśmę. Zestaw na jutrzejsze zamknięcie sezonu na Służewcu
  9. Tak wynika z międzyczasów (miejsce): 2,5 km - 709. 5 km - 696. 7,5 km - 549. 10 km - 476. Podejrzewam, że na pierwszych 2,5 km wyprzedziłem z 300 osób, potem trochę zwolniłem, a po 5. km dałem w palnik
  10. Dzień bardzo dobry
  11. proceleusmatyk

    Płaszcz

    W kontekście zapłaszczonego B.Sz. chciałbym przedstawić porównanie króla Jerzego VI, który nosi płaszcz jak drugą skórę i współczesnego modela, którego w uwspółcześniony model płaszcza ubrano. Warto zwrócić uwagę na długość rękawa u króla. No i podwijane mankiety Nota bene, Crombie zrobił bardzo przejrzystą klasyfikację płaszczy (ja mam The Authentic Great Coat ): http://www.crombie.co.uk/the-coat.html#6
  12. Podejdź irracjonalnie i zamów te słynne lotniczasy!
  13. 1. Dzięki Sorge, trochę kluczyłem między zawodnikami. Ustawiłem się zgodnie z planem, a wyprzedziłem ok. 600 osób :-/ Do tego nie miałem jakoś strasznie wyśrubowanej życiówki i pogoda dopisała (dla mnie ma to duże znaczenie). Teraz będzie trudno to poprawić No ale po to jest zima, żeby formę zbudować. 2. Jeśli ktoś planuje start w Półaratonie Warszawskim na wiosnę, radzę się pospieszyć - ledwo ruszyły zapisy i w 5 h zniknęło 1000 numerów startowych Po dwóch dniach już nie ma 3k, limit to 9k. http://www.polmaratonwarszawski.pl/ 3. Co do dystansów - ja w ogóle nie korzystam z GPS. Najlepiej biegać po sprawdzonych trasach. Najczęściej biegam po Parku Skaryszewskim - tam jest roztaszowana trasa Praskiej Dychy (atestowana) i wiem od organizatora, że jedno okrążenie ma dokładnie 1758 m (mierzyli dystansometrem kołowym). Wpisuję tę liczbę do kalkulatora http://www.kb-rebus.pl/kalkulatory/kalk ... tempa.html i wpisując orientacyjny czas pokonania jednego okrążenia metodą prób i błędów dochodzę do oczekiwanego tempa, które chcę osiągnąć podczas treningu. I tak np. moje tempo na OWB1 to ok. 9:20 na okrążenie, a na rytmy 7:00 na okrążenie. Na długie wybieganie wybieram trasę 25 km wzdłuż Wała http://goo.gl/maps/w7Poc Tu dokładność nie jest tak istotna. Raczej krajobraz, żeby się zmieniał, bo 14 kółek w Skaryszaku to bym z nudów padł... Są też ścieżki biegowe, np. tu: http://www.sciezki-biegowe.pl/gdzie-biegamy/ EDIT: PS I jeszcze fajna relacja z Biegu Niepodległości. Mariusz rządzi! http://vimeo.com/53277841
  14. Fit is everything i od tego zacznijmy.
  15. proceleusmatyk

    Płaszcz

    ca 1933
  16. Kto wie, co to za kołnierzyk?
  17. Co nie oznacza, że w długim płaszczu można wyglądać dobrze
  18. proceleusmatyk

    Wyścigi Konne

    Nie wiem, jak Wy, ale jak się wykuruję, to się wybiorę
  19. Jacek Kamiński również.
  20. Dobrze, że nie "prawdziwy" facet w tytule
  21. XXIV Bieg Niepodległości w Warszawie (10 km) 42:19 1 km = 4:13 (śr.) 14.179 km/h (śr.) Poniosło mnie - zawziąłem się i stąd poprawiona życiówka o 1:15 pomimo przeświadczenia o braku formy Na nawrocie miałem 21:49, ale na drugiej piątce się zmobilizowałem - 20:30 Na wiosnę może zbliżę się do 40... Organizacja super, na minus oznaczenia na trasie (rozstrzał 3:25-5:05), ustawienie się wolniejszych zawodników zbyt blisko startu i niemrawi kibice. Sorge, jak Ci poszło?
  22. Igo Sym - w kinie amant, w życiu czarny charakter. Z Hanką Ordonówną w Łodzi. Igo prezentuje kuryera, a dwóch panów z prawej z dezaprobatą patrzy na dandysa w kontrastującej kamizelce i obnażonych getrach
  23. E, to jest tylko kreatywna matematyka. Pójdźmy dalej w poryte dźwięki! 1. Jeśliby oceniać jakość muzyki po nastroju, który tworzy i nie patrzeć na gusta muzyczne, a zasługi dla gatunku, który dany zespół reprezentuje, to w gatunku drone metal zespół Sun O))) zajmuje poczesne miejsce. Poniższy numer wgniata mnie w fotel, ale wszystko ze mną w porządku - nie słucham go zbyt często Proponuję słuchać na słuchawkach albo przy testowaniu poziomu basu w głośnikach http://youtu.be/iH6Re2fazVc 2. Jeśli ktoś uważa, że Marylin Manson gra ekstremalną muzykę, proponuję zapoznać się z Throbbing Gristle. Ci panowie od 1975 roku z pewnością umiejętnie balansują na granicy muzyki i hałasu Prosimy nie regulować odbiorników! http://youtu.be/geeXiwRH1lA - idealny soundtrack do horroru http://youtu.be/Y8klW9trVTQ - live ok. 1981 http://youtu.be/vmLvQKmsUCQ - live 2004
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.