Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Te wkładki są chyba trochę dłuższe. Założyłem je teraz i miejsca z pewnością jest więcej niż 2 mm. Może Meermin wziął już na to poprawkę pisząc instrukcje dla kupujących? Ja z ich rad nie korzystałem, ale w sumie czytając ten wątek najwyżej wybrałbym rozmiar 9. Na razie jest dobrze. Gdybym stwierdził, że jednak to był błąd, obiecuję edycję postów. Ale to pewnie najwcześniej za kilka tygodni, żeby było zrobione rzetelnie :)

 

Wracając do tematu rozmiaru i chcąc rzetelnie odnieść się do uwag, potrzebowałem kilku dłuższych wyjść i kilku miesięcy. Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm, wybrałem rozmiar 8,5. Po rozbiciu stały się wygodniejsze. Jednak kolejne dwie pary Meerminów kupiłem w rozmiarze 9. Jedne z nich to również monki i muszę je zapinać na ostatnie dziurki, żeby nie szalały po stopie podczas chodzenia. Więc ostatecznie wybór 8,5 nie był zły, choć dla kogoś kto nie chce czekać aż buty się rozbiją i pocierpieć kilka wyjść, prawdopodobnie 9 będzie lepszym wyborem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z wysokim podbiciem mogą mieć problem z Meerminami na kopycie New Rey - w moich z linii Maestro przyszwa nie schodzi się idealnie, natomiast w butach z kolekcji klasycznej na kopycie Hiro jest nawet odrobina luzu. Pod linkiem który dałeś są widoczne buty z obydwu linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania:

 

1) Czy Meerminy kupujecie na stronie:

 

https://www.meermin.es/familia.php?idFamilia2=1

 

2) Monki zamieszczone powyżej to Classic Collection, czy Linea Maestro?

 

3) Czy Meerminy nadają się dla osób o wysokich podbiciach?

1. Tak, na tej stronie. Przynajmniej ja.

2. Tak jak napisał kolega powyżej.

3. Hiro nie powinno stanowić problemu, ja mam takie podbicie i trzy pary na tym kopycie. New Ray niestety nie mogę ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

poważnie rozważam zakup butów marki Meermin. Dokładnie zmierzyłem swoje stopy i wyszło mi 25,6 cm długości, 9,4 cm szerokości i 23 cm obwodu w najszerszym miejscu. Zastanawiam się nad butami na kopycie hiro i olfe. Zastanawiam się nad rozmiarem 6, w którym powinienem mieć 8 mm zapasu na długość i liczę na dopasowanie się buta do stopy wraz z noszeniem. Czy mógłby ktoś ocenić mój tok myślenia i ewentualnie poradzić mi na co jeszcze zwrócić uwagę?

 

Oczywiście przed wysłaniem wiadomości przeczytałem cały temat, ale przed złożeniem zamówienia wolałem poradzić się bardziej doświadczonych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, czy ktoś z Was dostał takiego maila? Obawiam się, że to ściema...

This is an automatic message sent by our security system to let you know that we are updating our databases and every costumer will get 40% coupon code once you have updated your account records, we will send you the code that will be applicable only with your billed credit card.make sure to link your credit card to your account to have a full profit. Again, thank you very much for being always there.

All the Meermin Team & I, wish you a happy day, check the promotion ---
Edytowane przez mosze
usunięty podejrzany link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.