Skocz do zawartości

Klasyczne ubranie dla dziecka


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
  • 4 months later...

Mam pytanie: W co ubrac 2-letnigo synka na slub w wakacje? Czy sie nie 'ugotuje' w koszuli na dlugi rekaw? Jesli bedzie cieplo lepszy bylby krotki rekaw.. I powstaje dylemat, co jest gorsze: koszula na krotki rekaw czy koszulka polo :)

 

W ogóle nie zabierać małego dziecka na taką imprezę.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej wyimaginowany problem :) Sugerowałbym ubrać małego tak aby czuł się przede wszystkim wygodnie i nie zrobił zadymy w środku imprezy z powodu tego, że się ugotował.

 

Oczywiscie, ze ranga problemu jest wielka :D Nie chce dziecka przebierac jako doroslego w poliestrowy garnitur. Pytaniem jest od jakiego wieku zaczynaja obowiazywac klasyczne kanony jako przyjete podczas oficjalnych okazji.

 

Na codzien ubiera koszule i chinosy (a proba nalozenia t-shirtu powoduje atak wscieklosci) bo tata tak chodzi ubrany. Wiec spodziewam sie ze za X lat dolaczy do forum :)

 

 

W ogóle nie zabierać małego dziecka na taką imprezę.

 

Na slub bliskiej rodziny? Uroczystosc ktora trwa 30 minut + obiad po niej? Mlody potrafi zachowac sie w restauracji ale jakby szalal to sie 'ulotnimy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze ranga problemu jest wielka :D Nie chce dziecka przebierac jako doroslego w poliestrowy garnitur. Pytaniem jest od jakiego wieku zaczynaja obowiazywac klasyczne kanony jako przyjete podczas oficjalnych okazji.

 

Na codzien ubiera koszule i chinosy (a proba nalozenia t-shirtu powoduje atak wscieklosci) bo tata tak chodzi ubrany. Wiec spodziewam sie ze za X lat dolaczy do forum :)

 

 

 

Na slub bliskiej rodziny? Uroczystosc ktora trwa 30 minut + obiad po niej? Mlody potrafi zachowac sie w restauracji ale jakby szalal to sie 'ulotnimy'.

 

Ja będę stał na stanowisku, że nie ma takiego wieku przyjętego w kanonach. Co więcej, jestem zwolennikiem tezy, że to sam młody człowiek musi dojrzeć do tego. Natomiast rodzice, otoczenie mogą go kształtować, wychowywać tak aby wiedział co uchodzi, a co nie. Jaka okazja jest ważna a jaka nie. Co jest ładnym połączeniem jak np. granatowe chino i biała koszula dla chłopaka, a co jest strojem do zabawy w piaskownicy.

 

Zabrałbym na taka imprezę, bo o ile ślub to wydarzenie w przede wszystkim w życiu młodożeńców, o tyle dla reszty jest to przede wszystkim okazja do spotkania się w gronie przyjaciół czy rodziny z bliższych i dalszych okolic.

Inna sprawa czy młody wytrzyma ciotunie i wujków :Dhttp://vod.tvp.pl/seriale/komediowe/rodzinkapl/wideo/odc44/5562479 mniej więcej od 8 minuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Czy komuś się udało w ostatnim czasie kupić jakąś sensowną białą koszulę dla chłopca? Mój ma siedem lat i chciałbym, żeby wyglądał jak człowiek, a wszystko, co znajduję, to szmatława tkanina, mały, niezgrabny kołnierzyk... Dopasowanie to najmniejszy problem, najwyżej skorygujemy u krawcowej.

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, a pewnie nie tylko ja, bo rozpoczęcie roku szkolnego za pasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dzisiaj koszula Eton dla młodego, przymierzył i jestem w szoku jak ładnie leży. Jest drobnej budowy, 125 cm wzrostu i 23 kg, wziąłem rozmiar 6-8y, 122-128. Koszula jest slim, leży gładko wszędzie, na plecach, w ramionach nie za duża, rękawy idealne. Trochę nawet jestem zawiedziony, bo brak luzów i może nie starczyć na zakończenie roku szkolnego. Ale przede wszystkim widać, że mają ogarnięte wykroje dziecięce. Polecam dla szczupłego dziecka. Tkanina to taki royal oxford.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.