Skocz do zawartości

Projekt Zaremba


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Zakład krawiecki Zaremba, forum bespoke.pl mają przyjemność ogłosić wspólny projekt dla członków forum.

Dwie osoby będą miały szansę uszyć garnitur pracowni Zaremby w cenie 3 800 zł (w przypadku wyboru kosztownej tkaniny możliwa dopłata), a więc znacznie taniej, niż wynosi regularna cena. Nie, nie… zakład nie narzeka na brak zamówień. Wręcz przeciwnie. Klienci Zaremby muszą czekać na realizacje zamówionego dziś ubrania do drugiej połowy grudnia.

Zaremba chce uszyć zamówienia, które będą kreatywnym wyzwaniem, dadzą szansę poeksperymentowania i uszycia czegoś innego niż nieśmiertelny gładki granat i gładki szary. Członkowie forum najczęściej nieźle znają się na rzeczy i są przez to fantastycznymi klientami dla krawców.

Panowie, jeśli ktoś z was chce wziąć udział w projekcie, proszę umieścić w tym wątku opis zamówienia. Szukamy zamówień ciekawych, niebanalnych, ale nie znaczy to, że udziwnionych i na siłę odjechanych. Nie… opiszcie swoją najbardziej potrzebną rzecz… albo wymarzoną. Szukamy typowo biznesowych zestawów, ale zapraszamy też z pomysłami na ubrania formalne i casualowe.

Wybrane zostaną dwa zgłoszenia. Razem popracujemy nad detalami, zrobimy wszystko co możemy żeby dosmaczyć zamówienie. Z powodu dużej ilości bieżących zamówień czas oczekiwania na ukończenie ubrań będzie wynosił około 10-11 tygodni.

Po ukończeniu zamówienia przewidziana jest sesja zdjęciowa, która zostanie zaprezentowana na moim blogu i oczywiście na forum. Zgoda na nią jest więc warunkiem uczestnictwa w projekcie.

Zapraszam do zadawania pytań i skladania zgłoszeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich, na forum jestem nowy choć bloga czytam od dawna. Konkurs PROJEKT ZAREMBA bardzo mi się spodobał. Mam zamiar w nim wystartować, choć to naprawdę nie takie proste w moim przypadku. Skupić w jednym zamówieniu wiele potrze, choć już mi coś w głowie świta. Na razie pozdrawiam z Krakowa. Aha, jak można dołączyć zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to jesienno-wiosenny garnitur "biznesowy" w sam raz dla wiejskiego lekarza - ciekawe jaki odsetek klientów pracowni stanowią takowi?

Krój marynarki - najbliższa mojej wizji jest marynarka na załączonym zdjęciu, jednak bez innych cech marynarki Norfolk, tj. rozcięcia na plecach, czy pełnego lub niepełnego paska.

post-188-13658920808645_thumb.jpg

- dość mocno taliowana,

- 2,5 guzika,

- wysoka kozerka,

- notched lapel,

- besetz rozwarty,

- kieszenie naszywanie z zapinanymi patkami,

- dwa szlice,

- małe poduszki,

- wszycie rękawa con rollino,

- guziki skórzane,

Aha, i bez łaty na fuzję ;)

Spodnie:

- nogawka 19cm,

- szlufki do paska,

- kieszenie ścięte, stębnowane,

- 1 zakładka,

- bez mankietów (o zgrozo!),

- 2 pary - co jak sądzę wiąże się z dopłatą (?).

Materiał

Worsted Alsport JOHN G. HARDY lub Glenroyal PORTER & HARDING

Jodełka z kratką nieco słabiej zaznaczoną niż ta na zdjęciu

Jasność: średnia

Kolor: wciąż się waham pomiędzy zielenią nieco ciemniejszą niż na zdjęciu a zimnym brązem.

Opisany pomysł jest moim kolejnym planowanym zamówieniem w pracowni P. Sebastiana Żukowskiego, którego serdecznie pozdrawiam i błagam, aby nie potraktował tego zgłoszenia jako zdrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to jesienno-wiosenny garnitur "biznesowy" w sam raz dla wiejskiego lekarza - ciekawe jaki odsetek klientów pracowni stanowią takowi?

Żaden ze znanych mi lekarzy (a znam ich dziesiątki, również tych z mniejszych miejscowości) nie nosi czegoś takiego. Może w XIX w. w Anglii, ale nie w XXI-wiecznej Polsce :). Sam projekt super btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to jesienno-wiosenny garnitur "biznesowy" w sam raz dla wiejskiego lekarza

bardzo fajny pomysł :)

jedynie 'con rollino' moim zdaniem nie będzie pasowało do tego typu ubrania.

byłbym za dominacją ciemnej zieleni nad brązem. będzie miał wtedy taki leśno-militarny charakter.

i nie rezygnuj z łaty na fuzję.

chciałbym, żeby mój wiejski lekarz się tak ubierał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest zgłoszenie :oops:

bennyblanco lat 25 , wzrost 188 (marynarki z półki lepsze na wzrost niższy a spodnie niestety z już "wysokiego wzrostu") klatka: 92-94 (chudzina ze mnie) pas 84 (brzmi jak sylwetka B ale tylko ze względu na zapadniętą klatkę :() waga: 72Kg (niedowaga?) Za moje niedoskonałości obarczam czarnobyl :P (rocznik 86)

Mam w swojej skromnej kolekcji piękny szary tweed - kocham go nad życie ale wydaje mi się że wyglądam w nim... szaro? (mam bladą cerę) ... też mi się wydaje że ten indygo będzie zbyt ekstrawagancki ;P

Dołączona grafika

myślałem też nad czymś takim! Tylko czy brąz nie będzie zbyt mało elegancki na biznesowe spotkania? W kocu zalatuje angielską wiejską sielanką. (mimo że bardzo lubię te klimaty)

Pozdrawiam

BB

Ten brąz jest fantastyczny, ale oba pomysły mi się podobają. Dwurzędówka dla Ciebie (sądząc po opisie budowy ciała) to znakomity pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład krawiecki Zaremba, forum bespoke.pl mają przyjemność ogłosić wspólny projekt dla członków forum.

Dwie osoby będą miały szansę uszyć garnitur pracowni Zaremby w cenie 3 800 zł (w przypadku wyboru kosztownej tkaniny możliwa dopłata), a więc znacznie taniej, niż wynosi regularna cena. Nie, nie… zakład nie narzeka na brak zamówień. Wręcz przeciwnie. Klienci Zaremby muszą czekać na realizacje zamówionego dziś ubrania do drugiej połowy grudnia.

Zaremba chce uszyć zamówienia, które będą kreatywnym wyzwaniem, dadzą szansę poeksperymentowania i uszycia czegoś innego niż nieśmiertelny gładki granat i gładki szary. Członkowie forum najczęściej nieźle znają się na rzeczy i są przez to fantastycznymi klientami dla krawców.

Panowie, jeśli ktoś z was chce wziąć udział w projekcie, proszę umieścić w tym wątku opis zamówienia. Szukamy zamówień ciekawych, niebanalnych, ale nie znaczy to, że udziwnionych i na siłę odjechanych. Nie… opiszcie swoją najbardziej potrzebną rzecz… albo wymarzoną. Szukamy typowo biznesowych zestawów, ale zapraszamy też z pomysłami na ubrania formalne i casualowe.

Wybrane zostaną dwa zgłoszenia. Razem popracujemy nad detalami, zrobimy wszystko co możemy żeby dosmaczyć zamówienie. Z powodu dużej ilości bieżących zamówień czas oczekiwania na ukończenie ubrań będzie wynosił około 10-11 tygodni.

Po ukończeniu zamówienia przewidziana jest sesja zdjęciowa, która zostanie zaprezentowana na moim blogu i oczywiście na forum. Zgoda na nią jest więc warunkiem uczestnictwa w projekcie.

Zapraszam do zadawania pytań i skladania zgłoszeń!

Macaroni,

czy kurtka w kolorze kamelowym z wełny lub wełny z kaszmirem wchodzi w grę?

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.