Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Dobra Pralnia


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Niestety dowiedziałem się, że pralnia, którą miałem w bloku zwija się. (Zapowiadane?) podwyżki ceny prądu okazały się podobno zabójcze. Była to pralnia średnia, ale nosiłem tam z wygody wszystko. Nie mam w okolicy żadnej pralni, a nie będę jeździł raz w tygodniu z worem prania/wieszakami przystanek metrem, bo to jakieś szaleństwo. Czy ktoś z Was korzystał z tych pralni na telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Bardzo dziękuję za informację. Widziałem Waszą reklamę na fb i nawet się zastanawiałem, ale po tej krypto reklamie nabrałem wątpliwości i na pewno nie skorzystam.

PS Prosowscy mieli wprowadzić dowóz, ostatecznie oficjalnie nie wprowadzili, ale można dogadać się z córką właścicieli i odbierają/dowożą. Z terminami mało elastyczni ze względu na dorywczy charakter usługi, ale to dobra pralnia, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Podbijam, bo też właśnie poszukuję pralni na telefon, bo to jednak spora wygoda. Korzystał ktoś może z Pralnia warszawianka? Ceny całkiem w porządku, ale ciekawi mnie jak z jakością usług czy obsługą. Wszystkie opinie mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 7 months later...

To już pół roku, jak korzystam z podanej wyżej prasowalni i niestety ostatnio jest z nimi problem.

Jak sami przyznają, nabrali klientów, przez co najpierw trudniej było im wyrobić się w wybranych okienkach czasowych dostawy/odbioru, a później zmienili okienka godzinowe na wybór dnia. Pracuję głównie z domu, więc nie tu leży mój z nimi problem, ale domyślam się, że dla niektórych może to być kłopot.

Mój problem wynika z braku komunikacji (nie odpisują na maile, choć je czytają; nie odbierają telefonu w centrali, automat przełącza na dostawcę prania w trasie) oraz pogorszenia jakości usług. Przestali zlecać pranie i prasowanie, sami bezpośrednio się tym zajmują, na starcie zaliczyli awarię sprzętu. I chyba padłem ofiarą tych przygód, bo dwa swetry wróciły wyraźnie mniejsze i sfilcowane, a tydzień później kurtka pikowana przedarta/przecięta. Dostawca przyznał, że to możliwe, bo mają problem z pracownikami i że słyszał o sprawie (wysłałem maila), poprosi, aby do mnie ktoś oddzwonił w tej sprawie. Mija kolejny dzień, kiedy nikt nie oddzwonił.

Szkoda swetrów i kurtki, ale przede wszystkim mam znów problem z praniem - żadnej dobrej pralni w okolicy, a nie chciałbym się znów naciąć, zamawiając pranie przez telefon.

 

Edit: podobno od teraz już ubrań niszczyć nie będą i zobowiązali się wartość zniszczonych ubrań odrobić praniem. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie wiem, czy ktoś ten wątek śledzi, ale zostawię dla potomnych.

Prasowalnia popsuła się doszczętnie, strona nie działa, konflikt fatalny, zgubili mi ubranie. Teraz staram się o to, aby niewykorzystaną kwotę z rekompensaty za zniszczone ubrania oraz wartość swetra zwrócili.

W międzyczasie wypróbowałem pralnię Dry Clean: https://www.dry-clean.pl/kontakt/ I to jest jakaś masakra, ubrania wróciły, jakby ktoś je wygotował i wyprasował pługiem. Dramat.

Czy to jest naprawdę taki problem, znaleźć dobrą pralnię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Stormont napisał:

Nie wiem, czy ktoś ten wątek śledzi, ale zostawię dla potomnych.

Prasowalnia popsuła się doszczętnie, strona nie działa, konflikt fatalny, zgubili mi ubranie. Teraz staram się o to, aby niewykorzystaną kwotę z rekompensaty za zniszczone ubrania oraz wartość swetra zwrócili.

W międzyczasie wypróbowałem pralnię Dry Clean: https://www.dry-clean.pl/kontakt/ I to jest jakaś masakra, ubrania wróciły, jakby ktoś je wygotował i wyprasował pługiem. Dramat.

Czy to jest naprawdę taki problem, znaleźć dobrą pralnię?

Z prasowalni też zrezygnowałem - mi nie zdążyli nic zgubić/popsuć, ale przez brak kontaktu. Koszule piorę teraz w osiedlowej, oldschoolowej pralni na Bogusławskiego (wyjęta z PRL) i jest ok, rzeczy "lepsze" bezustannie Alicja na pl. Grunwaldzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stormont napisał:

 

Czy to jest naprawdę taki problem, znaleźć dobrą pralnię?

Tak.

Podobnie jak problemem jest znaleźć dobrego szewca czy krawca - osiedlowa krawcowa potrafi sp#@#$@#$ nawet przyszycie guzika (przećwiczone na własnej skórze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Czy na Ochocie albo w Śródmieściu ostała się jakaś sensowna pralnia? Potrzeby mam dwie, niekoniecznie do obsłużenia razem:

  • trudniejsze sztuki ubraniowe (marynarki, delikatne swetry),
  • może jakiś abonament na pranie i prasowanie koszul.

Ewentualnie coś w dowozie. Korzystaliście z jakiegoś startupu w rodzaju Washstera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.