Skocz do zawartości

Konkursowa Poszetka


Tomasz.Godziek.Poszetka

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się, konkurs przeniesiony w odpowiednie miejsce :)

Wyzwanie dla naszych Klientów i użytkowników Forum BwB, w którym do zdobycia wyjątkowe nagrody:

    1. Wydruki (50 x 50 cm) naszych poszetkowych projektów:

          - Polska wg Jan Kallwejt
          - rysunek Mikołaja / @blueloafers z krawatem wool challis, 
          - przyszły projekt poszetki nawiązujący do lotników z Dywizjonu 303 (obydwa projektu Jonny Leigh)

     2.  Bonus: 3 poszetki "Dywizjonu 303", premiera na przełomie lutego / marca


Zasady:
W komentarzach w tym temacie przedstawcie nam swoje poszetkowe zdjęcie. Nie jest to konkurs stylizacyjny, nie oceniamy detali i dodatków. Chodzi nam o historię, wydarzenie, emocje, związane z naszą firmą. Wiemy, że wielu z Was ma pokaźny zbiór naszych krawatów, poszetek … może zdjęcie tej kolekcji ? Propozycje proszę wrzucać w tym temacie. Jest to niezależny konkurs od tego na Facebooku.

Wybór Laureatów: 
Wśród propozycji, które zyskały najwięcej "forumowych lajków", wybierzemy 6 laureatów. O zwycięstwie nie decyduje jednak największa ilość polubień (jest to drugie kryterium), ostateczny głos pozostawcie nam (Tomek, Asia + @damiance). Na Wasze propozycję czekamy do środy / 9 stycznia 2017. Ogłoszenie wyników: 11 stycznia, br. 

15676082_1207915679300433_51321611149398

REGULAMIN:

  1. Do konkursu mogą przystąpić pełnoletni użytkownicy forum BwB, zarejestrowani przed dniem ogłoszenia konkursu, honorujący zasady fair play i uczestniczący w konkursie dla dobrej zabawy, a nie wyłącznie dla nagród!
  2. Organizatorzy i sponsorzy konkursu: Poszetka.com
  3. Każdy uczestnik może zaprezentować dowolną ilość zgłoszeń konkursowych w każdej "dyscyplinie". Jednak jedna osoba może wygrać jedynie jedną nagrodę.
  4. Konkurs rozpoczyna się w chwili ogłoszenia na Forum i trwa do środy (11.01.2017) do godziny 23:59:59.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone w tym wątku w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu.
  6. Pamiętajmy, że to tylko zabawa, a ocena będzie subiektywna - nie każdy musi się z nią zgodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na czasie, bo akurat parę dni temu wstawiałem swoją stylizację ślubną do tematu "CMDNS" na forum, więc nie pozostaje mi nic innego, jak wrzucić ją tutaj ponownie.

Tak wyjątkowemu dniu w moim życiu musiał towarzyszyć też wyjątkowy strój. Zdecydowałem się więc na kamizelkę bespoke według mojego projektu w Poszetce. Była to zresztą pierwsza kamizelka tego typu szyta przez Was, bo posiada dwa wyłogi na dole, zamiast prostej linii. Krawiec poradził sobie jednak świetnie i moim zdaniem efekt wyszedł znakomity.

Całość dopełniła Wasza lniana poszetka i burgundowa mucha, pierwsza w mojej kolekcji, którą musiałem sam wiązać. Zdjęcie pokazuje zresztą wyższość much ręcznie wiązanych, nad tymi fabrycznie sklejonymi.

I dzięki temu już zawsze, oglądając zdjęcia i film z tego dnia, będę myślami związany również z Poszetką.

Pozdrawiam:)

auto.jpg

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę zdjęcie swojej zwierzakowej kolekcji, w której skład wchodzą aż dwie rzeczy od Poszetki. Aż, bo interesuję się ubraniami od niedawna, i tak nawet wyszło, że moja pierwsza mucha to właśnie ta w liski, a pierwsza poszetka inna niż nieśmiertelna biała, lniana, to Wasza puszcza. ;) Potem jeszcze dostałem od lubej* burgundowy szantung w żółte grochy, a od siostry kolejne muchy - ancient madder i kaszmir z wełną. Zakupiłem nawet od jednego z forumowiczów dwa krawaty: granatowy z grenadyny i szary w kratkę księcia Walli z wełny i angory. Także spokojnie z połowę akcesoriów mojej skromnej kolekcji mam od Was. No i kaszkiet Scabal, który dopiero co zawitał do wrocławskiego Brogsa, i od razu znalazł we mnie właściciela w chyba najwietrzniejszy dzień w roku. 
*w sumie to na tapecie w telefonie mam właśnie Olgę z pożyczoną ode mnie muchą w liski, ale to już prywatne. :)
PS Poliestrowy krawat w ostrygojady dostałem kiedyś jako gratis na Allegro - nie noszę go, ale i jakoś nie mam serca wyrzucić, niech ma swoje pięć minut na zdjęciu.

P1040526.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,

przedstawiamy wyniki konkursu:

  1. celahim
  2. aver
  3. krzysiek_w

Z uwagi na to że mamy 3 grafiki, które mogą mięć różną wartość dla danej osoby, proponujemy by wybór rysunku był wg kolejności: celahin > aver > krzysiek_w.

Proszę wysłać adres oraz formę dostawy (fedex, paczkomat, polska) na marketing@poszetka.com

Z gratulacjami :)

Asia / Damian / Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.