Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Nowość: tweedowe kaszkiety 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Tkanina: 100% niebarwiona wełna Marling & Evans wełniany tweed od Lovat Mill. Paleta barw w kolorach Ziemi, idealnie wkomponuje sięw jesienno-zimową kolorystykę. Wykonane w Polsce.
 
Kaszkiety mają nauszniki (jako opcja do odkrycia), dzięki którym niestraszne Wam będą największe mrozy. Tkanina - wysokogatunkowa wełna, orginalny szkocki tweed.
 
Wykonane z mięsistego tweedu wyprodukowanego przez tkalnię Lovat, szkocką firmą ze 130-letnią tradycją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, że mnie jakoś to tak straszliwie ubodło czy coś, ale wasz algorytm sklepu przecenia w dalszym ciągu spodnie z preorderu.
 

Pierwotnie napisano, że obniżona cena jest związana z akcja „kto pierwszy ten lepszy” i ewentualnym dłuższym - z racji preorderu - czasem zamówień. Teraz wychodzi, że nie było sensu klikać na szybko ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2021 o 16:19, pawelradzio napisał:

Nie, że mnie jakoś to tak straszliwie ubodło czy coś, ale wasz algorytm sklepu przecenia w dalszym ciągu spodnie z preorderu.
 

Pierwotnie napisano, że obniżona cena jest związana z akcja „kto pierwszy ten lepszy” i ewentualnym dłuższym - z racji preorderu - czasem zamówień. Teraz wychodzi, że nie było sensu klikać na szybko ;)
 

Proszę o więcej szczegółów ? Preorder był wyłączony z promocji (w tym 2+1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Architecture is a good idea w Poszetce 🙂

Zapraszamy na nietypowe spotkania autorskie wokół książki "Cztery wymiary architektury" Radosław Gajda, współprowadzącego program o architekturze i sztuce Architecture is good idea ↬ https://www.youtube.com/user/rgajda

Autor będzie czekał na czytelników w salonach Poszetka w godzinach 16 - 19 i podpisywał książki - w środę we Wrocławiu, w czwartek w Katowicach i w piątek w Krakowie.

↬ 15.12. Wroclaw ul. Św. Mikołaja 73-76
↬ 16.12. Katowice ul. Morcinka 23
↬ 17.12. Kraków ul. Sukiennicza 8/U3 

Zapraszamy 🙂

4_wymiary_mockup_plakat_spotkanie_poszet

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 23.12.2021 o 09:00, Łukasz N. napisał:

Dzień dobry,

Czy mógłbym otrzymać wymiary zewnętrzne długości rękawy? Dla marynarki:

Granatowa marynarka marlon w jodełkę

Marynarka-Ferla

Rozmiary: 50L 

Na stronie są inne niż w rzeczywistości.

 

64,5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

koszula_miedzy.jpg?v=1642075510999

13 stycznia to Międzynarodowy Dzień Koszuli z tej okazji:

➾ przygotowaliśmy kod promocyjny „koszula”, dzięki któremu wszystkie koszule w Poszetce kupicie -10% (dotyczy sklepów online i stacjonarnych w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu)
➾ uzupełniliśmy stany magazynowe koszul, w tym bestsellery o które pytaliście: american oxford w paski, zielony bengal, biały i niebieskie OCBD.
 
Akcja trwa do końca dnia.
 
Adresy sklepów stacjonarnych:
➾ Katowice ul. Morcinka 23
➾ Kraków ul. Sukiennicza 8/U3
➾ Wroclaw ul. Św. Mikołaja 73-76
Jesteśmy otwarci w godzinach: 11:00 -19:00

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhatsApp_Image_2022-01-17_at_16.44.49.jp
 
Archive Sale vol.2 | Kraków 🐲 | 22.01.2022 11:00-16:00
 
Dziękujemy za Wasz liczny udział we Wrocławskim evencie Archive Sale! Spełniło się nasze największe oczekiwanie, czyli możliwość integracji poszetkowej społeczności - kto był, ten wie 😉 Sklep odniósł również rekordowy wynik sprzedaży, co świadczy o Waszym zaufaniu i zadowoleniu z jakości naszych produktów, za co jeszcze raz dziękujemy 😇
 
W związku z tym mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne wydarzenie z tej serii, które odbędzie się w naszym salonie w Krakowie, przy ulicy Sukienniczej 8/3U w najbliższą sobotę 22.01.2022 i będzie trwało od godziny 11:00 do 16:00. 
 
Dla tych, którzy pierwszy raz czytają o akcji - przypominamy:
 
Podczas Archive Sale będziecie mogli kupić nasze białe kruki — produkty, które były dostępne w sprzedaży w ciągu ostatnich lat lub sample, a ich dostępność jest bardzo ograniczona. I uprzedzając pytanie — tak, ceny będą bardzo zachęcające. 😎
 
Dodatkowo chcielibyśmy, żeby ta akcja była pretekstem do spotkania się w naszej poszetkowej społeczności, zawarcia nowych znajomości, rozmowy i miłego spędzenia czasu.
 
Zapraszamy! 😃

WhatsApp_Image_2022-01-17_at_16.49.18.jp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winter_Sale_22_1.jpg?v=1642443176306

𝑤 i n t e r  𝐒 a l e ⇓ Pierwsze cięcie do - 20%
 
↬ do -20% na kolekcję FW 2022,
↬ darmowa dostawa InPost,
↬ marynarki, płaszcze, spodnie, swetry, szale, krawaty, poszetki, kapelusze i inne.

Promocja obowiązuje online oraz w naszych sklepach stacjonarnych.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postęp Krawiecki ❤

272095120_4740162719409027_6355526386886


 
Nadal zachwyca i inspiruje. Tym razem przesyłamy kilka inspiracji do karnawałowych stylizacji 🙂
W naszym krakowskim salonie możecie przejrzeć numery postępu. Zapraszamy.
 
Przypominamy również, że w najbliższą sobotę w naszym sklepie w Krakowie odbędzie się archive sale. Co przygotowaliśmy dla Was ?
 
↬ seconds sale skórzanych akcesoriów od Sartolane
↬ nasze archiwalne produktu przecenione nawet do -30%
↬ możliwość uszycia marynarki z wybranych materiałów za 2500 zł (30% taniej niż cena regularna)
↬ postępową biblioteczka ;) kilkanaście białych kruków Postępów z lata 50' 
 
Poszetka Kraków ul. Sukiennicza 8/U3
tel. 690 670 684, krakow@poszetka.com
Godziny otwarcia:
od 11:00 do 19:00 /poniedziałek-piątek/,
sobota: 11:00-16:00
 
244538458_4740162739409025_8972020106318
272302558_4740163236075642_7756778674631
272281982_4740163149408984_8830277944463
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtm_krakow.jpg?v=1643123465653

 

Nasza nowa realizacja #madetomeasure sportowa marynarka na pół podszewce z próbnika Loro Piana 280 gr, 88% wełna + 12% silk.
 
W celu umówienia się na usługę szycia miarowego prosimy o kontakt z wybranym sklepem:
↬ Katowice ul. Morcinka 23 tel. 888 266 355
↬ Kraków ul. Sukiennicza 8/U3 tel. 690 670 684
↬ Wroclaw ul. Św. Mikołaja 73-76 tel. 797 311 694
 
Godziny otwarcia::
11:00 - 19:00 /poniedziałek-piątek/
11:00 - 16:00 /sobota Kraków i Wrocław/
10:00 - 14:00 /sobota Katowice/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snieg_posz.jpg?v=1643276596238

snieg_stylizacja.jpg?v=1643276596238

welony_posz.jpg?v=1643276914645

welony_Stylizacja.jpg?v=1643276914645

 

"Śnieg z Momoyogusa – Kwiaty stu pokoleń" (ok. 1909–1910) autorstwa Kamisaki Sekki. Oryginał pochodzi z The New York Public Library

oraz "Dwie złote rybki welonowe" (1926) Ohara Koson.  Oryginał pochodzi z The Rijksmuseum, holenderskie muzeum narodowe w Amsterdamie.

to nasze dwie nowe poszetki z kolekcji Arcydzieła Mistrzów: link
 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kubek_poszetka.jpg?v=1644581766137

 

Walentynki z Poszetką ❤️

Specjalnie z okazji zbliżających się Walentynek przygotowaliśmy dla Was poszetkę z subtelnym haftem serca. Do wyboru w kilku najbardziej klasycznych kolorach. Poszetki dostępne online oraz w naszych sklepach w Katowicach, Wrocławiu i Krakowie.

Sprawdź również naszą walentynkową selekcję, obejmującą zarówno akcesoria męskie, jak również damskie

https://www.poszetka.com/pol_n_Walentynki-388.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 17:44, wally napisał:

@poszetka.com Droga Poszetko, zamierzacie wprowadzić taki towar do swojego asortymentu: (?)

https://www.spierandmackay.com/product/light-ice-wash-denim-saf-2807-lw-c3kf5k

Bo nie ukrywam, że sprowadzanie z Kanady jest trudne, a wolę wspierać polskich producentów :)

Pracujemy nad tym.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 17:44, wally napisał:

@poszetka.com Droga Poszetko, zamierzacie wprowadzić taki towar do swojego asortymentu: (?)

https://www.spierandmackay.com/product/light-ice-wash-denim-saf-2807-lw-c3kf5k

Bo nie ukrywam, że sprowadzanie z Kanady jest trudne, a wolę wspierać polskich producentów :)

Eton ma bardzo ładne, jasne denimowe koszule. Na zalando upolowałem za ok. 200 zł  i ośmielę się stwierdzić, że jakość jest wyższa od Poszetki (przy całej sympatii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem niedawno pierwszą koszulę Etona na próbę (biały klasyczny twill) i podjąłem decyzję o odesłaniu jeszcze przed przymiarką - materiał i wykończenie też nieszczególne.
Natomiast Poszetka ostatnio stawia na ryzykowne wzory i detale, co powoduje, że niewiele z tej oferty stanowią uniwersalne, neutralne koszule - i siłą rzeczy np. z jesiennej kolekcji nie wybrałem dla siebie nic. Przydałby się powrót do koszul, jakie parę lat temu (2016/7) dominowały w ofercie, np. z tkanin Tessitura Monti ładna błękitna flanela albo błękitna krata księcia Walii - to była najlepsza moja koszula, świetny materiał, guziki, wykończenie. Wciąż czekam na nowe premiery, licząc, że znajdę coś takiego - i niestety, albo szerokie zielone pasy, albo żółty lub turkusowy, albo ciemna nieestetyczna krata, albo wydłużony kołnierzyk itd. detale

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym- jak dla mnie za dużo eksperymentów, zbyt ekscentrycznie, mocno udziwnione tkaniny. Szkoda właśnie, że kosztem absolutnej bazy, podstawy garderoby.

Odnośnie spranego, błękitnego denimu- popieram- mi również brakuje takiej koszuli w ofercie a taki odcień denimu uważam za o wiele bardziej uniwersalny niż ciemne indygo, które ciężko dopasować do innych ubrań.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamW napisał:

Podpisuję się pod tym- jak dla mnie za dużo eksperymentów, zbyt ekscentrycznie, mocno udziwnione tkaniny. Szkoda właśnie, że kosztem absolutnej bazy, podstawy garderoby.

Odnośnie spranego, błękitnego denimu- popieram- mi również brakuje takiej koszuli w ofercie a taki odcień denimu uważam za o wiele bardziej uniwersalny niż ciemne indygo, które ciężko dopasować do innych ubrań.

MT ma takową

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 14:26, gajdowskip napisał:

Zamówiłem niedawno pierwszą koszulę Etona na próbę (biały klasyczny twill) i podjąłem decyzję o odesłaniu jeszcze przed przymiarką - materiał i wykończenie też nieszczególne.
Natomiast Poszetka ostatnio stawia na ryzykowne wzory i detale, co powoduje, że niewiele z tej oferty stanowią uniwersalne, neutralne koszule - i siłą rzeczy np. z jesiennej kolekcji nie wybrałem dla siebie nic. Przydałby się powrót do koszul, jakie parę lat temu (2016/7) dominowały w ofercie, np. z tkanin Tessitura Monti ładna błękitna flanela albo błękitna krata księcia Walii - to była najlepsza moja koszula, świetny materiał, guziki, wykończenie. Wciąż czekam na nowe premiery, licząc, że znajdę coś takiego - i niestety, albo szerokie zielone pasy, albo żółty lub turkusowy, albo ciemna nieestetyczna krata, albo wydłużony kołnierzyk itd. detale

Również popieram ! Zdecydowanie powinien nastąpić powrót klasycznych koszul bez udziwnionych wzorów i kolorów. Chętnie zakupilbym z Poszetki wspomniana koszule wykonane z Tessitura Monti gdyby była ona tylko dostępna…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 18:30, Cineos napisał:

MT ma takową

Mają, widziałem, ale MT ma moim zdaniem gorsze wykonanie (jak za tę cenę), mam koszule praktycznie od wszystkich sklepów obecnych na forum i Poszetka ma zdecydowanie lepszą relację ceny do jakości.

Gdyby jeszcze dziurki na guziki przed mankietem były w takiej samej orientacji jak dziurki na zapięciach mankietu to już w ogóle byłyby idealne :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.