Skocz do zawartości

Dress code motocyklisty


wojvv

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Panowie zapraszam gorąco do wzięcia udziału w Distinguished Gentlemans Ride .Tak jak na całym świecie odbędzie się ono rowniez w największych miastach Polski Info na stronie www.gentlemansride.com 

Parę zdjec ze spotkania z Jerzym Dziewulskim na którym omawiane było bezpieczeństwo uczestników Warszawskiego wydarzenia.

fot. Krzysztof Andrzejewski

dgr-roboczo1.jpg

dgr-roboczo3.jpg

dgr-roboczo2.jpg

dgr-roboczo8.jpg

dgr-roboczo10.jpg

dgr-roboczo12.jpg

Edytowane przez Styleman
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście motorem nie jeżdżę i nie planuję, choć bardzo mi się podoba motorowa estetyka, w tym ta zaprezentowana w tym wątku.

W związku z tym pozwalam sobie zapytać kolegów motocyklistów, jak znajdują te buty: http://www.bexley.fr/Bexley/chaussure-MMCVPRD-FR.htm?cdPrd=EnfieldGommeCountry&coloris=chocolat&tarification=NORMAL&&campagne=criteo&utm_source=criteo&utm_medium=remarketing&utm_campaign=remarketing&utm_content=bannieres

To tylko Bexley, służyłyby mi jako buty na złą pogodę i do casualu, noszone w towarzystwie flanelowych spodni i kurtki typu café racer (nie motocyklowej, ale inspirowanej). Czy taki image "przejdzie", czy będzie za bardzo "phoney"? Może polecicie alternatywę dla tych butów w podobnej cenie (139 EUR)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

super inicjatywa, ciesze się ze się o niej dowiedziałem, jako 'parada' w garniturku bardzo fajnie ale na co dzień podstawa to porządne wysokie buty motocyklowe i przynajmniej jeansy z kevlarem, styl stylem ale najważniejsze jest bezpieczeństwo jazda 'na zdrapke' to proszenie się o kłopoty i nie przemawiają do mnie argumenty typu 'ja jeżdżę wolno i spokojnie' zawsze może się wydarzyć wszystko i nawet sam się o tym przekonałem nie raz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wczoraj odbyła się Warszawska edycja Distinguished Gentlmans Ride,mimo nie najlepszej pogody stawiło się 150 motocykli..

Na dzień dzisiejszy na całym świecie zebraliśmy 4 400 000 $ na rzecz fundacji Movember .Wkrótce więcej zdjec.

Zdjecia https://www.facebook.com/pg/stylemanblog/photos/?tab=album&album_id=1529857580417136

21765185_1529099717159589_4105774117079997758_n.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.