Skocz do zawartości

Jakie trzewiki wybrać


fan_dobrego_buta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

 

właśnie zastanawiam się nad kolejnym zakupem trzewików. Wybór nie jest łatwy, gdyż w konkursie występują 2 pary butów Alfred Sargent ( Radwell oraz Holmes II by Herring - obie pary w kolorze Oak) oraz Balmorale Yanko (łaczenie granatowej skóry i zamszu).

 

AS Radwell - Oak Calf - seconds - cena 225 GBP.  Mam ten model z innej skóry - świetnie leżą - kopyto 724.

 

post-3391-0-35178400-1444942790_thumb.jp

 

post-3391-0-66231300-1444942789_thumb.jp

 

Herring Holmes II by AS - wykonane również ze skóry w kolorze dębu (Oak). Buty są na kopycie 109 - również leżą bardzo dobrze. Cena 220 GBP

 

 

post-3391-0-37322000-1444942929_thumb.jp

 

post-3391-0-78275600-1444942928_thumb.jp

 

I ostatnie Balmorale Yanko - przepiekne łączenie granatowej skóry z zamszem. Niestety nie znam tego kopyta. Cena 210 GBP

 

post-3391-0-54736300-1444942984_thumb.jp

 

post-3391-0-53115800-1444942985_thumb.jp

 

Decyzja praktycznie już zapadła, jednak chętnie poznam wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Yanko nie robi seledynowych, bo stałyby się faworytem. Niebieskie ładne i bardzo nieuniwersalne. Zdecydowanie Holmes. Też ładne, nawiązujące do klasyków z przełomu XIX/XX w.. Pytanie jednak czemu mają służyć, bo do casualu są zbyt eleganckie (tak je postrzegam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuję za cenne uwagi, które pozwalają na wtórną analizę.

 

Wszystkie buty są przepiękne, więc w każdym przypadku szukam za i przeciw.

 

Radwell - świetnie wykonane buty w przepięknym kolorze. Faktycznie posiadam ten model w innym kolorze. Co przemawia za Radwell - to kolor Oak oraz 1/2 ceny regularnej, co zauważył Hargin. 

 

Homles II - od dłuższego czasu mam chęć na ten model. Kopyto 109 jest przepiękne. Zgodnie z tym co napisał Maciato, super uzupełnienie do Moriarty, które posiadam. Zastanawiam się tylko w jaki sposób będzie łamała się skóra na czubkach. Kolejne ograniczenie to fakt, że mam Balmorale brązowe  Meermin - fakt nie tak piękne, jednak są. Cena nie tak dobra jak Radwell.

 

Yanko - są to Balmorale, które zamawiałem w styczniu 2015 roku - małe szaleństwo. Niestety najpierw przyszły całe granatowe w 100% ze skóry, a potem skóra + zamsz, jednak z haczykami - dlatego do dzis nie mam tych butów.  Nie dają mi jednak spokoju i wciąż na nie zerkam. Za - bardzo lubię Yanko , dobre wykonanie, jakość materiałów. Dobra cena. 

 

@Adi78 - chętnie kupiłbym wszystkie, ale nie ma sensu, gdyż i tak butów ma bardzo dużo.

 

Na chwilę obecną:

 

1. Yanko

2. Holmes

3. Radwell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.