Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

@erni, linia ramion na Twojej sylwetce nie gra w tej marynarce, widać to na 1 zdjęciu. Być może masz opadające ramiona lub marynarka po prostu zbyt szeroka w ramionach, niby odrobinę ale uwydatnia dodatkowo Twoją szczupłą sylwetkę. Niech to potwierdzą (bądź nie) bardziej doświadczeni koledzy. Spodnie jednak zdecydowanie zbyt długie, mankiet tego nie uratuje, trzeba skrócić ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesele kolegi. 
Koszula biała, z krawatem jeszcze nie wiem, ale pewnie będzie coś w granacie/ciemnoniebieskim kolorze (jeszcze nie wiem czy gładki, czy jakiś delikatny wzorek). Jeśli krawat będzie we wzorki to dobrałbym jakąś prostą poszetkę.  
Jeśli chodzi o kolor butów to ciemny brąz odpowiadałby mi ponieważ dobrałbym do niego ciemnobrązowy pasek i zegarek również z takim paskiem. Natomiast nie wiem czy taki kolor butów nie będzie gryzł się ze spodniami 
@arsen
Przy moich warunkach fizycznych i budowie ciała na takie detale nawet nie patrze, bo nawet w sklepie jest mi ciężko kupić garnitur :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erni, linia ramion na Twojej sylwetce nie gra w tej marynarce, widać to na 1 zdjęciu. Być może masz opadające ramiona lub marynarka po prostu zbyt szeroka w ramionach, niby odrobinę ale uwydatnia dodatkowo Twoją szczupłą sylwetkę. Niech to potwierdzą (bądź nie) bardziej doświadczeni koledzy. Spodnie jednak zdecydowanie zbyt długie, mankiet tego nie uratuje, trzeba skrócić ;)

Dzięki za opinię. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale marynarka jest wełniana i bez podszewki, a w ramionach nie ma żadnych poduszek. No i faktycznie, kulturystą nie jestem ;)

Opisana przez Ciebie wada dyskwalifikuje marynarkę czy ew. obleci?

Spodnie do skrócenia - przyjąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

proszę o ocenę marynarki. Inne uwagi również mile widziane.

Tylko szczerze bo sam nie wiem czy świat męskiej elegancji jest dla mnie :)

 

Przedmówcy opisali już marynarkę i spodnie. Ze swojej strony powiem jedno - dodatki. Do tego zestawu idealnie pasuje knit/mucha + poszetka. Dodatki "ożywią" ten zestaw.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za cenne komentarze.

 

Przedmówcy opisali już marynarkę i spodnie. Ze swojej strony powiem jedno - dodatki. Do tego zestawu idealnie pasuje knit/mucha + poszetka. Dodatki "ożywią" ten zestaw.

Tak, wiem. Tylko ja początkujący jestem i dopiero co porzuciłem swoje bluzy i koszule z krótkimi rękawami :)

Poszetki zawsze mi się podobały i myślę że dobrze bym się z nimi czuł. Co myślicie o takiej? http://www.poszetka.com/product-pol-1290-blekit.html

Chciałbym żeby była możliwie uniwersalna, bo narazie nie mogę sobie pozwolić na zakup 5 sztuk ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erni, uprzedzając Twoje ewentualne pytania:

- Tak, biała poszetka pasuje do błękitnej koszuli. 

- Tak, lepiej dobrać białą poszetę do niebieskiej/białej koszuli niż vice versa.    ;)                                                                  

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

Jak Waszym zdaniem prezentuje się ten dwurzędowy Ballantyne (oczywiście z tkmaxx:)) na mojej sylwetce? Przede wszystkim chodzi mi o proporcje, to pierwsze moje zetknięcie z tym elementem garderoby. Mam 176cm wzrostu. Zastanawiam się jeszcze nad zamianą na granatową dyplomatkę tej samej firmy.

Dzięki i pozdrowienia.

post-4040-0-27392300-1385154085_thumb.jppost-4040-0-86367400-1385154104_thumb.jppost-4040-0-37751200-1385154120_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.