Skocz do zawartości

Czytnik E-booków


paparazzo

Rekomendowane odpowiedzi

Autor miał na myśli że na amazon.de możesz zmienić wersję językową na polską. Na amazon.fr musisz przeklikać zamówienie w francuskiej wersji serwisu. Warto skorzystać z wbudowanego tłumaczenia google np. w Google Chrome (co też sugeruje autor):

image.png.e8e8f34e5df45949549085f61a0f6771.png

 

Edit.

Jeszcze dodam dla jasności: czytniki Kindle jak na razie nie mają polskiej wersji oprogramowania. Jest oczywiście angielska i jeszcze kilka innych do wyboru w menu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DeanM napisał:

Autor miał na myśli że na amazon.de możesz zmienić wersję językową na polską. Na amazon.fr musisz przeklikać zamówienie w francuskiej wersji serwisu. Warto skorzystać z wbudowanego tłumaczenia google np. w Google Chrome (co też sugeruje autor):

image.png.e8e8f34e5df45949549085f61a0f6771.png

 

Edit.

Jeszcze dodam dla jasności: czytniki Kindle jak na razie nie mają polskiej wersji oprogramowania. Jest oczywiście angielska i jeszcze kilka innych do wyboru w menu.

Rzeczywiście, sprawdziłem kody urządzenia i są tożsame. Kupione, dziękuję Ci za link. Wiszę Ci dobre piwko :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygodniejszy jest widok listy od widoku biblioteki książek, i w tym widoku na pewno nie ma reklam. Kilka lat temu w wersji z reklamami po otwarciu okładki musiałeś kliknąć w reklamę żeby przejść do książki.

Wyłączanie reklam na czacie działało (i możliwe że działa nadal), ale widziałem komentarz że nie chcą już tego robić za darmo od kiedy do pl wysyłane są wersje z reklamami. Ogólnie lepiej jest chyba kupić wersję z reklamami jeżeli jest taka możliwość prosto z amazonu, a potem podjąć próbę wyłączenia na czacie (za free lub za dopłatą do wersji bez reklam), jeżeli komuś przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
3 godziny temu, Marcous napisał:

w polskim amazonie nie widziałem w ogóle wersji z reklamami . 

Chyba lepiej na niemieckim kupić ?

niemiecki Amazon nie wysyła do Polski wersji z reklamami, musisz skorzystać z pośrednika, co kosztuje czas i pieniądze i zwykle śrenio się opłaca. 

 

Edit.

Jeszcze dodatkowa informacja bo nie każdy musi być na bieżąco z rynkiem czytników: jakiś czas temu miał premierę nowy Paperwhite 5 z większym ekranem i regulacją barwy oświetlenia. Zbiera bardzo dobre recenzje. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zadanie aby kupić na prezent etui do kindle 3. Wiem już, że to starszy model i wybór będzie mały, a zależy mi aby była to solidna i ładna rzecz.

Czy każda wersja urządzenia ma dedykowane etui?

Jakie firmy polecacie?

Gdzie szukać takiego etui? Tylko online czy też jakieś sklepy stacjonarne? Najlepiej w Warszawie.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być etui czy okładka z funkcją wybudzania? Amazon nie sprzedaje już chyba oryginalnych okładek do PW3, zamienniki są do kupienia na allegro w cenie 20-60zł. Okładka musi być dedykowana do danego modelu, etui są pewnie uniwersalne, muszą się tylko wymiary zgadzać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.