Skocz do zawartości

[FLORENCJA] Trendy 2011


antolll

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za zdjecia! Pierwsza konkluzja hjaka mi sie nasuwa to ta, iz kobiety maja o wiele lepiej odnosnie ciuchow. Faceci sa strasznie zuniformizowani, Kilka przewodnich tematow (na palcach jednej reki policzyc) i wariacje (bardzo ladne nota bene) na ich bazie.

Zdjecie 45 - czarna poszetka!

Zdjecie 50 - ladne suede loafers ze sprzaczka ... czy ktos wie jaki to producent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci sa strasznie zuniformizowani, Kilka przewodnich tematow (na palcach jednej reki policzyc) i wariacje (bardzo ladne nota bene) na ich bazie.

Te sklepy ze zdjęć, to jakieś 10% sklepów z męską odzieżą z rejonów które odwiedziłem, wybrałem te najbardziej klasyczne ;)

Dalszy ciąg;

Kilka zdjęć z ulic (galeria też niżej):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i last but not least - ja - autor zdjęć, a obok narzędzie.

Dołączona grafika

https://picasaweb.google.com/1147481061 ... orencja_2#

KONIEC 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze z tych zdjeć aż emanuje inny klimat niz nasz Polski. Tak widać jakiś taki spokój, swobodę itp. .. chyba że to tylko ja mam takie wrażenie..

zgadzam się w 100%. tutaj widac to na przykladnie ubran, a dotyczy kazdej dziedziny zycia (ale nie we wszystkich jest tam "lepiej"), i jest tematem na znacznie dłuższą dyskusję ;) wróćmy do ubrań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogowie!!! byłem we Florencji rok temu, cały tydzień na warsztatach, niestety było zimno, wyjątkowo paskudny jak na Florencję luty (nawet śnieg był). Byłem wtedy w trakcie zmiany stylu na elegancki, nawet sobie krawat kupiłem, ale nie zwracałem uwagi aż tak na ludzi (poza włoszkami :) i na sklepy, teraz żałuję. Cóż zboczenie zawodowe historyka sztuki kazało mi latać po muzeach i kościołach :).

Natomiast prawda jest ten lekki spokojny styl życia ogólnie w sródziemnomorzu. Pamiętam jak pierwszy raz byłem w tym regionie jako student I i potem, II roku, w 1994 i 95 roku na wycieczkach zabytkoznawczych, jak się wyrwałem z szarego wówczas i burego Lublina, gdzie o zmroku nic nie było na mieście i łaziłem do późna po np. Avignonie i patrzyłem jak ludzie chodzą, jedzą kolacje w restauracjach jest kolorowo i bezpiecznie echhhhhh. jak potem wróciłem do Polski jesiennej to az mnie serce bolało tak było ponuro-buro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny reportaż. Widać też, że nie wszyscy Włosi nadają się do sartorialista. :D

'Narzędzie' wygląda na solidne. Czy używałeś filtra polaryzującego przy fotografowaniu wystaw?

No właśnie "polara" do Włoch nie zabrałem, i potem byłem wściekły, bo mógłbym robić zdjęcia wystaw w dzień, a nie latać nocą i próbować coś zdziałać wysokim iso i długimi czasami ;)

Cieszę się, że się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.