Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.09.2018 o 23:57, KIERMAN.pl napisał:

Kiedyś czytałem wywiad z jakimś wysoko postawionym managerem z zalando, powiedział, że "robienie zakupów" w EU środkowej znacznie różni się od "robienia zakupów" na zachodzie; tam klienci zanim zdecydują o zakupie produktu, najpierw ściągają go do domu/mieszkania za euro, dwa lub często za darmo, potem oglądają, patrzą czy pasuje, zastanawiają się kilka dni i dopiero decydują czy kupują czy nie kupują. Gorąco zachęcam do takiej praktyki. 

PS. za 430 warto zamówić do siebie, obejrzeć, zobaczyć czy pasuje... Klasyczne, zamszowe monki, przyczepić się tutaj nie ma do czego.

A wiesz może jak taką praktykę w życie wprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja kupuję buty od Miłych Kolegów z Forum:-) Natomiast jeśli chodzi o sklepy - jak wiemy, polskie sklepy internetowe, w których można kupić interesujące nas tutaj klasyczne buty, można policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze tych palców zostanie. Nie wiem, czy wszystkie przyjmują zwroty. Najpierw trzeba za buty zapłacić, a później zwrot raczej nie przychodzi po 24-48h. Koszty wysyłki w obie strony to nie 0 - 2 euro, ale minimum 30 zł. Jeśli sklep nie bawi się w paczkomaty, jesteśmy skazani na pocztę, płatne ubezpieczenie, wyższe koszty i kolejki. Wysyłka w obie strony do Niemiec czy UK może w niektórych przypadkach kosztować 50 - 60% ceny butów (mówimy o butach tanich).
Tak jak piszesz to można w Zalando, ale tam sprzedają głównie „oksfordki”...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lubo69 napisał:

Natomiast jeśli chodzi o sklepy - jak wiemy, polskie sklepy internetowe, w których można kupić interesujące nas tutaj klasyczne buty, można policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze tych palców zostanie.

Poszetka, KB, Patine, Nord, Miler, Loake też ma swój sklep internetowy. Ha! Jest 6!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zwroty musi respektować każdy z wymienionych sklepów, bo mamy do czynienia z zakupem online. 

Faktycznie, wiąże się to z wydaniem kilkudziesięciu złotych, jednak wolę wydać te 20 złotych niż wyrzucić w błoto kilkaset. 

Bez przesady z tym zalando, można tam znaleźć nie tylko oksfordki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.contentbydesign.org/

Ktoś kupował? Ceny obniżone o 40-70%. Dziwi mnie bardzo możliwość wyboru numeracji butów męskich w rozmiarze od 35 do 47, włączając w to połówki numerów oraz fakt, że taka sama numeracja jest stosowana wobec każdego producenta.

 

Na bazie tego samego układu strony funkcjonuje http://www.sandhas-heizung.com/

Także z dziwnymi przecenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.shabab-tandoori.co.uk/

Tu też nieładnie pachnie?

Ceny butów kuszące, z drugiej strony sklep już jakiś czas funkcjonuje i dziwnym jest, że nie został zablokowany, jeśli jest to fejk. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Nie niepokoi mnie ewentualna strata $, gdyż płacąc kartą, pieniądze odzyskam od banku, ale ewentualne otrzymanie jakiejś marnej podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pedant napisał:

http://www.shabab-tandoori.co.uk/

Tu też nieładnie pachnie?

Ceny butów kuszące, z drugiej strony sklep już jakiś czas funkcjonuje i dziwnym jest, że nie został zablokowany, jeśli jest to fejk. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Nie niepokoi mnie ewentualna strata $, gdyż płacąc kartą, pieniądze odzyskam od banku, ale ewentualne otrzymanie jakiejś marnej podróbki.

fejk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2018 o 20:44, grzechu26 napisał:

Opis i zdjęcia przekopiowane z Klasycznebuty.pl ;) (ciekawe czy mogą ich zaskarżyć)

Na czym polega działalność takich sklepów internetowych? Wysyłają podrobione buty czy nie wysyłają żadnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz rację.

Wrzuciłem coś do koszyka i jak się okazało nie ma możliwości wybrania opcji dostawy. Do tego tylko płatność kartą......

Szczerze mówiąc to zaintrygował mnie ten temat bo jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak na beszczela kopiował dane z innych serwerów i jeszcze próbował na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery pewnie stoją w kraju, gdzie prawa autorskie nie są przestrzegane, więc nie można im nic zrobić. Szukając tańszych butów za wszelka cenę lepiej już odwiedzić ebay/Allegro/ OLX niż sklepy z internetu, które oferują towar po o wiele niższych cenach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.