Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde :) z emocji przez pomyłkę przyznałem punkt koledze pytającemu o mokasyny :)

 

- odpowiedź jest prosta: wszystkie mokasyny, których nie kupisz w centrach handlowych, a których producenci posiadają swoje dedykowane wątki na tym forum. Wszystkie te mokasyny będą z półki co najmniej jednej wyżej i będą lepsze od Ecco. Tak lepiej?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się emocjonować to tylko pytanie o buty spokojnie chłopaki, Nie znam się na modzie, nie intereseuje mnie ona tak mocno jak was i nie mam czasu na czytanie wszystkiego od początku dlatego chciałem spytać tych którzy mają większe doświadczenie, ale widzę, że trzeba sobie poradzić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się emocjonować to tylko pytanie o buty spokojnie chłopaki, Nie znam się na modzie, nie intereseuje mnie ona tak mocno jak was i nie mam czasu na czytanie wszystkiego od początku dlatego chciałem spytać tych którzy mają większe doświadczenie, ale widzę, że trzeba sobie poradzić samemu.

 

Tu nie chodzi o to, że trzeba sobie radzić samemu. Ale lenistwo jest tępione i tyle. Wątek ma 168 stron. Wróć jakieś 70 stron do tyłu i zacznij czytać. Do końca dojdziesz w godzinę i będziesz wiedział to co chcesz. Jeśli czegoś nie będzie, jest wyszukiwarka. A jeśli nadal nie będzie to wystarczające, wtedy jest sens pytać. Bo inne osoby, którym się chce przeczytać ten wątek, muszą przewertować za każdym razem jakieś 15 postów wymiany zdań pomiędzy kimś komu się nie chce poświęcić 5 minut na poszukiwania i tymi, których to już po prostu normalnie denerwuje. Proste

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie znalazłem na forum odpowiedzi na to pytanie, google ani strona sklepu też nie pomogły.

 

Czy ktoś z Was ma jakieś informacje dotyczące rozmiarówki obuwia w Mango?

 

http://shop.mango.com/PL/p0/mezczyzna/wyprzedaz/skorzane-bluchery-dziurkowane/?id=43090263_CU&n=1&s=rebajas_he&ident=0__0_1433978710062&ts=1433978710062

 

wpadly mi w oko takie buty, 400zl na pewno bym za nie nie dał, jakoś nie mam zaufania do jakości butów w sklepach odzieżowych, ale obecna cena mnie skusiła.

 

Mile widziane opinie na temat jakości obuwia w Mango oraz co do ogólnych uwag i wrażeń odnośnie modelu który wrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Panowie tak to jest jak się zwleka na ostatnią chwilę.

Za dwa tygodnie mam ślub, a tu butów brak. 

Gdzie teraz znajdę wiedenki czarne do 450zł ? Królewski Herb odpada bo już nie mają. 

Dodam,że rozmiar to 40/41. 

Pozdrawiam

Skoro KH odpada to w tej cenie bedzie cieżko. Prawie niemożliwe, on chyba, że nasze rodzime marki w chodzą w grę.

W przeciwnym wypadku minimum 150 trzeba bedzie dołożyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.